Slov netřeba, stejně byste je pro smích neslyšeli. Elixír quebecké zábavy... Kanadský cyklus němých skečů viděli diváci poprvé v roce 2011. Prakticky okamžitě si získal oblibu po celém světě, vysílal se například v Itálii, Španělsku, ale také v Indii, Řecku či Brazílii. Každou epizodu tvoří krátké humorné scénky o délce patnácti až devadesáti vteřin, kde se opakují v zásadě čtyři hlavní tematické okruhy a kde uvidíme v různých rolích tři herce a tři herečky. (Česká televize)

insurgentes odpad!

Českou jsme si zařízli, tak místo ní nám servírujou tady tu normalizační do nové korektní doby. Po pár minutách jsem si předsevzal, že jestli se aspoň jednou zasměju, dám hvězdičku. Takhle to dopadlo. ()

Bohemák

Spousta předvídatelných, ale také záplava nepředvídatelných gagů. Beze slov, zahráno s velikým nadšením a elánem. ()

Paity

Mě to hodně bavilo a byl jsem velmi mile překvapen, že i Kanaďané umí dělat legraci. Kdo sledoval Jak jsem poznal vaši matku, tak ví o čem mluvím. ()

mira007

Soubor skečů od občas vtipných po úplně nezábavných. Na zabití času mezi dvěma smysluplnými programy se to nějak i dalo. ()

arcticsky

Asi nejlepší pořad letošního Silvestra - mým favoritem je scénka s trpaslíkem, který nedosáhne na kliku u dveří do nebe.... ()

bratr.Milan

Nenechte se jako já nalákat reklamním tahem, tím českým názvem a popisem pořadu. Ne, opravdu se nekoná humor na úrovní "České sody", bohužel je to jen kanadský LOL :(  Pořad hodnotím po zhlédnutí devátého dílu jedenácté série. Divím se, že toto dílo má takovou diváckou základnu, že mohlo vzniknout tolik sérií. Po prvních dvou nemastných-neslaných skečích jsem si říkal, že tomu dám šanci, nevypnu to a vydržím až do konce, třeba se to zlepší. Nezlepšilo. Za dvacet minut jsem se asi dvakrát pousmál nad nějakým vtipem. Nemyslím, že to v ostatních epizodách bude jiné, vždyť i v popisu pořadu říkají, že se tu v zásadě opakují čtyři tematické okruhy hrané stejnými herci. Není to odpad, a dokázal bych si představit, že se podívám na víc než jednu epizodu, ale příšlo by mi to jako plýtvání časem, takže se na další díly nepodívám. ()

gonga odpad!

Neuvěřitelně hloupý humor, tak na úrovni dětí v páté třídě, nevtipné, krotké, trapné svou hloupostí. ()

Olík

S Kanadskou sodou, nebo raději říkejme s LOL, neboť tuzemský název evokující sodu Českou není tak úplně na místě, to máte jako s podobnými na krátkých situačních scénkách stojícími pořady. Jednou trefíte přímo do středu, někdy zasáhnete pětku a občas úplně minete terč. ()

Shredo

Zhliadol som 44min týchto gagov a môžem teda povedať, že som sa náramne bavil. Tento štýl humoru vyhovuje. Splnilo to nadmieru moje očakávanie. ()

Person

Zasmál jsem se, ale nebylo to nic světoborného. K nadstandartu tomu chyběli kvalitnější herci a dotaženější vtipy. Třeba s Mr. Beanem se to prostě nedá srovnávat. Ale jinak příjemná oddechovka. ()

Anianna

Na co si to hrajeme? Jakou intelektovou laťku si před sebe stavíme? Proč? Já se bavím. Kvůli vysokoškolskému diplomu a hodně vysokému IQ nebudu zatracovat produkt, který mě dokáže rozesmát. Nebo možná právě proto. ()