• majec4

Takto asi vyzera dno humoristickej sceny. Sem tam sa vsak pritrafi nieco vtipne a vtedy sa da pousmiat. Neni to vsak typ programu, ktory by som cielene vyhladaval a celkovo to vyzera velmi tupo. Na Slovensku sa uz zabudlo ako sa robi kvalitny humor. Kde su casy Lasicu a Satinskeho?? Zvladal som este politicku satiru spred par rokov, ale toto je uz fakt ubohe. Dangl sa asi boji, ze by ho prestali tie nase trapne TV vysielat, tak sa znizuje k takymto projektom. FUJ!!!(15.3.2013)

• unclejack

Veľmi slabý odvar SOS. Herci v Haló sa snažia robiť inteligentný humor a spoločenskú paródiu, ale ich snaha je skôr zúfalá ako vtipná. Prvá chyba - scenár je nuda. Druhá - relácia nebaví ani samotných hercov, ktorí sa tak úporne snažia zabaviť diváka až sa im to vymyká spod kontroly. Tretia chyba - našablónované postavy, ktoré herci vydávajú za paródiu skutočných účinkujúcich na tv a mýľne ich považujú za vtipných. Haló sa príliš snaží vyzerať ako brat SOS a k tomu pridáva aktuálnu televíznu paródiu. Otázkou zostáva, či je ponúkaná paródia dostatočne vtipná - bez čierneho humoru sa jednoducho parodovať nedá a tvorcovia Haló sa mu snažia zjavne vyhnúť.(2.8.2013)

Hodnocení tohoto pořadu mě dost překvapuje - po silvestrovské půlnoci jsme přepli tv program a u Haló jsme vydrželi skoro hodinu a půl :-) Velmi zvláštní humor, když to srovnám s českými "perlami" typu Tele tele, musím hodnotit hodně vysoko. A dovolím si tvrdit, že jinak jsme na humor dosti nároční a rozhodně se nesmějeme všemu....nám se to prostě líbilo, je to takové osvěžující :-) Věštění z pexesa, Štěněk Hrstka a "Les je sviňa" vedou.(1.1.2013)

• Haloo5

Aj SOS bola vo svojich začiatkoch odpad, Partička tiež spočiatku nehviezdila... a ako sú teraz hodnotené. Haló sa ešte musí vyprofilovať, odstrániť zbytočnosti a hlavne neoblbovať a nevnucovať názory (alebo ich aspoň zmierniť). Niekto prišiel so zaujímavým nápadom - sparodovať niečo, čo sa dokáže parodovať aj samo. Zaujalo. Pomajbo, veštec veštiaci z pexesa, tá blondína, babka liečiteľka a chlapík s lesmi (nevstupuj do lesa ty debil!!! :D) by mali dostať viac priestoru. A hodnotenie možno porastie.(30.9.2012)

• drake31

Jaj bo*a, ale seriózna pi*covina sa podarila JOJke. Ospravedlňujem sa za úvod, ale bez toho to nešlo. Slovenská komediálna scéna je bohatšia o reláciu Haló, a všetci sú z nej velice nadšený. O tomto programe som sa dozvedel úplnou náhodou (tiež by som si sem tam mohol prelistovať programom), a ľutujem toho že som si to vôbec pustil a zabil tak necelých 30 minút - predsa len sa to nedalo pozerať ako celok, takže tie najtrápnejšie segmenty boli pretáčané, tie trápne boli odsledované s WTF výrazom na tvári a tie dobré by tam človek len ťažko našiel. Po nejakých humorných scénach ani vidu ani slychu, alebo je tu možnosť že boli až natoľko sofistikované že som ich vôbec nepochopil. "Komedianti" sú úplne mimo a vlastne celé to je úplne mimo, k tomu sa nedá dodať viac (teda mohol by som využiť svoje veľké znalosti nenávistných slov a vulgarizmov, ale za to mi to fakt nestojí, už som sa vyblbol na začiatku). Naozaj neviem o čo sa v JOJ snažili, ale tento pokus bol totálne nepodarený, a pre ich dobro dúfam že to zrušia skôr, dokým si to nepozrie viacero ľudí.(13.9.2012)

• - Pôvodný zámer bol urobiť reláciu, ktorá by parodovala výlučne veštenie. (PATWIST)

• - Rozmýšľalo sa nad názvami Veštiareň, Orákulum alebo Bludy. (PATWIST)