Snívalo sa Vám včera o popolníkoch? Chcete vedieť do akého nálevu naložiť neverného manžela? Máte od hladu vidiny a neviete ich vysvetliť? Náš tím skúsených odborníkov vám poradí v každej životnej situácii. Haló je telefonická show plná zábavy v podaní známych aj nových tvárí slovenského humoru. (oficiální text distributora)

RigorMortis odpad!

Už len Dangl ako scenárista je jasný dôvod na Odpad. Na ten jeho ksicht a štýl humoru celej partie som proste alergický. ()

kobras5

Pořad, který se sebevíc může snažit o to být vtipný, ale šance tu je minimální, aby uspěl, každopádně pokud člověk bude sledovat pouze ty části, které ho zajímají, pak pořad určitě má co do sebe. V roce 2013 jsem viděl všechny vysílané díly, co doposud běželi a nejlepší je skutečně Věštění z pexesa a pro mě srdcovka Les je sviňa. Zbytek je na čistý odpad. 20%. ()

Jadro

Absolútne nechápem tie negatívne komenty. Komu sa to nepáči tak nech to nekuká! Nevravím, sú tam aj trápnejšie veci (hlavne prvé časti, keď sa ešte dolaďovali), no keby sa to človek vedel aj zamyslieť nad tým, čo pozerá, tak by došiel na to, aké je to naopak geniálne (Janko Rehotský, Dusná srieň atď...) veď to sú také namakané veci, že to miestami musím pauzovať aby sme pre totálny smiech neprišli o nejakú hlášku. Paroduje sa tu celá spoločnosť, spoločenské akcie, dokonca aj materská televízia... Neviem, možno sme banda vymletých intelektuálov, no na trhu nás vie pobaviť viacej asi len Kenny Powers alebo South park :-) ()

Calwen77

Hodnocení tohoto pořadu mě dost překvapuje - po silvestrovské půlnoci jsme přepli tv program a u Haló jsme vydrželi skoro hodinu a půl :-) Velmi zvláštní humor, když to srovnám s českými "perlami" typu Tele tele, musím hodnotit hodně vysoko. A dovolím si tvrdit, že jinak jsme na humor dosti nároční a rozhodně se nesmějeme všemu....nám se to prostě líbilo, je to takové osvěžující :-) Věštění z pexesa, Štěněk Hrstka a "Les je sviňa" vedou. ()

Etherium

Niektoré scénky zábavné, niektoré trápne. Čistý priemer. Dávam tomu ešte šancu, mali by reláciu posilniť ešte nejaký známy herci. Chcem druhé SOS. No a čo mi tu jednoznačne najviac chýba, je smiech divákov. ()

unclejack odpad!

Veľmi slabý odvar SOS. Herci v Haló sa snažia robiť inteligentný humor a spoločenskú paródiu, ale ich snaha je skôr zúfalá ako vtipná. Prvá chyba - scenár je nuda. Druhá - relácia nebaví ani samotných hercov, ktorí sa tak úporne snažia zabaviť diváka až sa im to vymyká spod kontroly. Tretia chyba - našablónované postavy, ktoré herci vydávajú za paródiu skutočných účinkujúcich na tv a mýľne ich považujú za vtipných. Haló sa príliš snaží vyzerať ako brat SOS a k tomu pridáva aktuálnu televíznu paródiu. Otázkou zostáva, či je ponúkaná paródia dostatočne vtipná - bez čierneho humoru sa jednoducho parodovať nedá a tvorcovia Haló sa mu snažia zjavne vyhnúť. ()

Tinusa14

Svojský humor, na ktorý nemá každý trpezlivosť a žalúdok. Mne osobne sa to celkom páči, Búrlivý burčiak ma dostal :) ()

dalver

Prvé diely boli veľmi vlažné a dosť slabé, skutočne na úrovni odpadu. Tie nové, ktoré čoraz viac smerujú k S.O.S. a najmä čoraz viac priestoru pre výborného Kubovčíka /Hesso Jašterák/, sú však na naše televízne pomery výbornou zábavou. ()

Joshua2121

Hodnotením najsilnejší článok relácie a to je Michal Kubovčík, (inak by táto relácia bola zrejme odsúdená za odpad aj u mňa). No ten chalanisko má obrovskú slovnú zásobu, geniálnu fantáziu, vidno, že je sčítaný a inklinuje presne k môjmu štýlu humoru, takže mňa dokáže rozosmiať kedykoľvek. Či už ako Hesso, Karbo, Jozef Muai Thaiovský alebo sudca v dusnej srieni. :-) ()

D1705

Pokračovateľ S.O.S. po štyroch rokoch a Partičky. Dobrý program, len niektoré paródie ako Hesso ma nebavia. ()

David_SVK

Michal Kubovčík (Hesso Jašterák, Duša na tanieri, U Vás bez nás, Šteněk Hrstka) je proste hviezda tejto relácie...bez neho by o túto "srandu" pravdepodobne nik nezakopol.....3 hviezdičky pre vtipné scénky, ktoré ma nikdy neomrzia.... ()

mirec2211

Z druhej série som videl všetky časti. Niektoré skeče su skvelé a fakt sa na nich smejem, napr. Hesso Jašterák, ale hlavne Jozef Muay Thaiovsky. Už predstava relácie Knižné novinky je same o sebe komické, i keď niečo také v skutočnosti existovalo na STV. Dávam 3 hviezdy. Ale to neznamená, že to je zlé. Práve naopak. Plný počet sa pri takomto type relácie ani nedá dať. Vždy budú lepšie a horšie skeče. Odporúčam pozrieť. ()

The M odpad!

Kde na toto ten Dangl preboha prišiel? Ak sa malo jednať o niečo ako bolo SOS alebo Partička, tak úprimne, vôbec to nevyšlo. ()