poster

Notre paradis

 • anglický

  Our Paradise

Drama / Thriller / Krimi

Francie, 2011, 96 min

 • mortishe
  *

  Bože nějak jsem přehlédla, že Vasil i Angelo jsou obě mužská jména takže jsem měla trochu šok. Je to dost explicitní ale v takovém tom nonšalantním francouzském stylu a la vůbec nic se neděje. Téma ani prostředí mě teda vůbec nezaujalo a nudila jsem se. V podstatě všechny postavy jsou takové ztracené existence a nemají valný morální kredit. Nebyli mi ničím sympatičtí. Je tam nějaká snaha o romantiku ale na heterosexuální jedince to asi moc fungovat nebude. Teda alespoň na mě rozhodně nefungovalo.(10.10.2017)

 • Adiemus
  **

  Zdejší obsah je poněkud zavádějící, i jinak strohá česká wikipedie je tentokrát obsažnější a přesnější. Pominu-li dost nechutný příběh (chtěl tím snad režisér říc, že "pro lásku všechno"?),přijde mi značně nepravděpodobné (spoiler), že by policie celou dobu Vasiliho ani náznakem nepodezírala a že k jeho odhalení přispělo jediné svědectví vzniklé navíc díky chybně vyhodnocené situaci.(2.2.2018)

 • petrsv
  ****

  Už jsem 2x posílal obsah a furt nic. Tak aspoň pro ostatní, ať ví, o čem to je... Vassili je zkušený prostitut s vražednými sklony. Jednou najde v Bois de Boulogne (Boulogneský lesík - známé místo prostituce) raněného mladíka jménem Angelo a vezme ho k sobě domů. Stanou se z nich milenci a později i spolupachatelé. Vše zajde tak daleko, že jim nezbývá nic jiného než z Paříže utéct.(10.10.2012)

 • Rexxheppi
  *

  film pre bukvice. hnus(3.10.2015)

 • DaviD3141
  **

  [FFi 2013, Bratislava – 45%](28.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace