poster

Learn English with Ricky Gervais (TV pořad)

Krátkometrážní / Komedie

USA, 2012, 18 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (14)

 • Slasher
  ****

  Bezkonkurenční lekce angličtiny, hlavně pro číňany a japonce. Měli by to povinně pouštět dětem na základkách.(10.5.2014)

 • H34D
  ****

  Málokdo asi čekal, jakým směrem se může ubrat lekce angličtiny, avšak v podání Rickyho Gervaise... Z jednoduchého nápadu vlastně výborný skeč. Největší legrace je, když se Ricky sám směje svým vtipům a svoji šílenost konfrontuje s na oko vážným kolegou na vedlejším křesle. 8/10(10.6.2017)

 • DJ Obelix
  *****

  Viděno pár dní od zveřejnění a k dnešnímu dni už jsem to viděl nejméně desetkrát. Ricky a Karl jsou úžasná dvojka...(21.9.2012)

 • Pítrs85
  ****

  Až pojedu někdy do Anglie, budu díky dvojici Gervais-Pilkington mluvit jako rodilý Angličan. Stink. You shit? S tím bych si mohl vystačit... :-)(22.9.2013)

 • BigDeal
  *****

  Je absolútne jedno, aký má tento projekt názov a rovnako tak nezáleží na jeho - akože - úlohe. Podstatné je, že tu sedia dve výrazné a maximálne odlišné osobnosti, ktorých konverzácia je rovnako výbušne vtipná (ak nie vtipnejšia) ako za starých čias. Teda neviem ako ostatní, ale ja som sa začal smiať niekde v 20. sekunde a prestal som pár minút po skončení videa.(15.10.2012)

 • Splasher
  ***

  Docela mě překvapilo, že Ricky u slova Milk (Mléko) nepoužil i sloveso to milk sth. (podojit něco). Když teď tolik dojí tu Ameriku. A vůbec; dovolte mi zde citovat BA Merchanta: "Ricky, promiň kámo, ale nemyslím si, že zrovna ty by si měl někoho učit správnou výslovnost nebo gramatiku. Prostě to není vhodný. Je to ... vážně trapný. Protože ty sám děláš tolik chyb, že ani nevím kde začít." (zdroj). ___ Jo a Ricky, koukej konečně koupit to Global Radio a na pozici CEO dosadit Karla.(5.9.2012)

 • tomeek
  ****

  Neskutečně nepraktické lekce angličtiny, u kterých se jako začátečník nemáte ani šanci chytat, natož něco naučit :)) Klasický Gervais a kamenný Pilkington. Mě ten humor sedí moc, takže nemám problém...(3.10.2012)

 • Phorbo
  *****

  Jeden dlouhý záchvat smíchu, jsem prokládal akorat vodou aby mě nevyschlo chřípí...(16.10.2012)

 • Pitrsss
  ****

  Rickyho humor mi sedí strašně moc a i když komediální projekty všeho druhu absolutně nevyhledávám, na Gervaise si čas vždycky rád udělám. S Pilkingtonem jsou prostě neuvěřitelně sehranou dvojkou...(2.2.2014)

 • farfalla
  *****

  Back, crack and sack - practice your English: https://www.youtube.com/watch?v=Xw2bTpyHGCE(15.4.2015)

 • figliar
  *****

  Ricky má tak nákazlivý smiech, že niekedy sa čudujem, ako Karl môže zachovať svoj obvyklý poker face.(23.9.2012)

 • go2
  *****

  Já nevim, co se tady řeší. Snad si vážně nemyslíte, že účel tohohle "seriálu" je vážně někoho naučit anglicky. To, že je RIcky prase jak ve výslovnosti, tak i normálně je snad jasný každýmu, kdo se na to podívá a já se teda královsky bavil. Prakticky jsem se nepřestal smát absurditě tohohle celého nápadu. Rickyho smysl pro humor mám rád a v kombinaci s Karlem neni co vytknout.(21.9.2012)

 • Zizou_
  *****

  České titulky: http://youtu.be/uhIFb_QgYYI(9.9.2012)

 • Free_Boy
  *****

  Abyste pochopili humor Rickyho a Karla, který uplatňují i ve svých programech The Ricky Gervais Show a An Idiot Abroad, musíte s ním mít určitou historii, ale jakmile Vás tenhle fenomén lapí, těžko se budete chtít dívat na něco jiného. Pokud jste na Learn English with Ricky Gervais narazili při hledání co nejpraktičtějších pomůcek pro výuku angličtiny, raději hledejte dál, protože po koncentrovaném poslechu přízvuků Rickyho a Karla se Vám angličtina dočasně ještě zhorší, nicméně hoši to vykoupí svým specifickým a nenahraditelným humorem. (95%)(13.4.2016)