poster

Innocence of Muslims (amatérský film) (neoficiální název)

 • anglický

  Innocence of Bin Laden

  (neoficiální název)
 • anglický

  Desert Warrior

  (neoficiální název)

Drama / Komedie

USA, 2012, 14 min

Komentáře uživatelů k amatérskému filmu (35)

 • Fr
  *

  ,,ČLOVĚK PLUS X... ROVNÁ SE ISLÁMSKÝ TERORISTA. ISLÁMSKÝ TERORISTA MÍNUS X... ROVNÁ SE ČLOVĚK…. DOBŘE, CO ALE ZNAMENÁ X?.…“ /// Rádoby vtipná nábožensky založená amatérská hříčka na téma ,,Jak urazit Mohameda“, která může nasrat jen osobu zahořklou, nebo islamistu. Pro našince je to cipovina, kterou má smysl vidět snad jen proto, aby člověk věděl, kdo další brzo umře. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Před spaním si čtu Satanský verše. 2.) V Koránu su našláplej (za mlada sem se účastnil matematicko – koránovejch olympiád!). 3.) Thx za titule ,,BOHUŽEL SE TEN SRAB NEPODEPSAL! “ (nechápu proč?). /// PŘÍBĚH ** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne(26.6.2013)

 • Karlos80
  odpad!

  Provokativní, kalkulativní, samoúčelný a výhradně proti-muslimský zaměřený film, který velmi nevybíravým způsobem útočí na jejich náboženství a víru. Po technické stránce naprostý amatérský brak, který ale splnil svůj účel. Film byl prý dokončen před několika měsíci, ale do oběhu byl dán přesně ve vypočítaný okamžik, aby vyprovokoval nepokoje namířené proti Spojeným státům. Kdo stál za jeho výrobou (financováním) už se prý taky ví, najdete to třeba tady v tomto článku http://www.zvedavec.org/komentare/2012/09/5115-inevinnost-muslimui-rouhani-jako-politicka-taktika.htm nebo tady http://www.alternativnipohled.cz/film-innocence-of-muslims-odstartoval-protiamericke-protesty-po-celem-muslimskem-svete/ (ten poslední obrázek muslimek s transparentem je velice trefný!). Uvidíme dále co z toho bude, ale protesty a vlna nenávisti proti USraeli po celém světě zatím neutuchají. Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=ntgzoE7rU9A.(16.9.2012)

 • dr.horrible
  odpad!

  Ja osobne som za akúkoľvek formu náboženskej či spoločenskej provokácie,ale čo je moc,to je moc.Film sám o sebe,je primitívna amatérska sračka,na akú by sa pozeral z výšky aj Pauly Shore,no nazývať Mohammeda bastardom sa nevypláca a aj z štvrťhodinovej nevtipnej paródie sa viditeľne môže stať najkontroverznejší film roku.A aj sa stal.Fatwa bola vyhlásená;rozhodnutie znie zavraždiť tvorcov,aj každého,kto mal s tým filmom niečo spoločné.Ale zas,aspoň na YouTube to má celkom slušnú sledovanosť :)(27.9.2012)

 • Flego
  odpad!

  Amatérsky natočený film sleduje jediný cieľ a to vyprovokovať moslimskú časť sveta. Že sa mu to podarilo, o tom niet pochýb. Pozastavovať sa nad kvalitou filmu tiež zrejme nemá význam, lebo jednoducho žiadnu nemá. Je to len hrsť nesúrodých scénok, zle zostrihaných, jednoducho a hlúpo natočených. Po každej stránke úplne zbytočná práca.(17.9.2012)

 • pools
  *****

  Zvídavé, nápadité, příjemná kamera a skvělí herci!(24.9.2012)

 • Politik
  *

  http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/278863-film-o-mohamedovi-inspiroval-muz-za-jehoz-hlavu-zaplati-al-kaida-miliardu.html - Hodně kontroverzní, ale zpracováním je to fakt shit největšího kalibru. Hvězdička opravdu jen za to, jak dokázal pobouřit Muslimy na celým světě, ale druhou projekci už bych asi nepřežil.(16.9.2012)

 • Ignus.cz
  *

  Prvoplanový úmysl rozbouřit islamistický svět a tím se pořádně zviditelnit. Je to sice odpad, ale oceňuju odvahu (šílenost) něco takového naročit.(25.9.2012)

 • kalap
  *****

  Je to super ako zaťal do živého, až zdvihol šialených islamistov a zhruba 500 ich milionov začali vrieskať ako opice na stromoch a vraždiť.(25.9.2012)

 • okkac
  *

  Opravdu hvězdička za to, že to prostě ty zaostalé primitivy dokázalo nasrat. Kdyby nad tím mávli rukou, tak by se nic nestalo a tenhle primitivně zpracovaný snímek by upadnul v zapomnění. Autorovi se záměr podařil.(17.9.2012)

 • Wayne

  Toto by nemělo být hodnoceno ani umístěno v této databázi. Jak je psané v obsahu, film ve skutečnosti neexistuje, jde pouze o část filmu s pozměněným dabingem. Proto se nad zpracováním ani nepozastavujte. Mělo to svůj účel (vyburcovat muslimy) a ten to bohužel splnilo, ale na čsfd to nemá co dělat. Potom by zde mohl být stejně tak umístěn třeba Pár pařmenů a další amatérsky předabované hovadiny, které nemají s filmem nic společného.(29.7.2014)

 • Splasher

  Tohle se ani nedá nazvat filmem. Na tuto databázi bych profil ani neumisťoval.(14.9.2012)

 • st.verka
  odpad!

  To, co jsem viděla stačilo.To není ani béčko, tak déčko.(16.9.2012)

 • MiGi87
  odpad!

  I originál musel být zralý na odpad díky hroznému vzhledu díky neustálému používání zeleného plátna. Hrozná blbost, hrozný nápad, hrozný výsledek. Který debil se ale nad amatérsky předabovaným sestřihem může nějak nábožensky pohoršit, tomu taky nerozumím.(20.10.2012)

 • sskrblik
  *

  Odpadem bych to nenazval, spíše odvaha. Je to bídně amatérský, je to občas trefný a je to s podivem, jak určitá část světa nesnese jakoukoliv parodii na sebe sama, byť už bylo zesměšněno snad vše. Teď kvůli tomu nasedne 20 arabáčů a ukradnou letadlo a pošlou ho přímo do domu, kde se to natáčelo a pak jejich děti vezmou dalších 10 letadel a provedou kamikaze na jejich sourozence a rodiče. Pro představu celý film zde: http://www.youtube.com/watch?v=MAiOEV0v2RM(18.9.2012)

 • Roman Albach
  odpad!

  Amatérismus nejhrubšího zrna. Jak po technické stránce, tak po stránce herecké a scénaristické. Velice hloupý "film", který muslimy jen rozčílí, nemuslimy bude nudit.(19.9.2012)

 • 2Hitman3
  odpad!

  Tyve co to bylo za slint?(12.5.2014)

 • Mallinali
  *****

  Jasně, je to hrozná amatéřina . Ale povedlo se tomu nastavit zrcadlo líp, než všem držitelům Oscara a následného V.I.P. koksu dohromady. Nyní již přes 50 mrtvých a nespočet zraněných jako důkaz, že islám a jeho zakladatel nejsou vůbec tak zvrhlí, jak jej popisují tvůrci (anžto z druhé strany zeměkoule a v zemi se svobodou slova) - to je na Chocholouška. Naklonovaného v úderných brigádách. Hodně lidem se otevřely oči a stejně tu místní elita furt hlásá obsah nad formou, tak se teď necukejte.(19.9.2012)

 • RedDuck
  odpad!

  Nevinnost muslimů je čistá amatérština. Ani obsahově není nijak zajímavá. Hraným způsobem akorát zveřejňuje to co se o Mohamedovi dávno ví, není to poučné ani komické a reakce jeho fanatických následovníků je také očekávána. Dnes čtu že pakistánský ministr železnic dokonce vyhlásil odměnu za zabítí autora. Proč radši nedá peníze na film o křesťanství nebo třeba propagandu o Mohammedovi? Doufám že za veřejné přiznání ke zločinu půjde jako v každé civilizované zemi za katr.(23.9.2012)

 • Kingjiri

  Nehodnotitelnej výtvor. Na jedný straně stojej dvě věci, co mě na něm fakt pohoršily - tristní technický zpracování a nulový herecký výkony. Druhou stranu barikády tvoří kontroverznost snímku, která vyvolala řadu demonstrací, náslinejch činů a prohlášení z řad muslimskejch bezmozků. Spoustu z nich si ale neuvědomuje, že timhle "diskrétnim" způsobem nesouhlasu dělaj tomuhle totálně brakovýmu snímku neskutečný PRko a pustěj si ho i lidi, který by si ho jinak ani nevšimli - třeba já. Ale co, aspoň opět celej svět vidí, co je většina muslimů za pakáž.(18.9.2012)

 • M1911

  Nejradši bych tomu dal 5*, protože sledovat ty poloopice jak se vztekaj je k nezaplacení. Obsahově ale radši nehodnotím.(18.9.2012)

<< předchozí 1 2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace