Pojďte si hrát

Mexiko, 2012, 87 min

Beth a Francis, mladí manželé, si užívají společné dovolené a objeví krásný, velmi vzdálený ostrov. Beth je těhotná, a tak si chtějí užít své poslední prázdniny ve dvou před tím, než se jim narodí miminko. Po příjezdu na ostrov však zjišťují, že je kolem spousta dětí, ovšem dospělí jaksi chybějí. Zpočátku to přisuzují účasti na nedávném festivalu, jenže jim brzy dochází, že se děje něco zlověstného. Pokud se ti dva chtějí dostat z ostrova živí, budou muset ustát neuvěřitelný teror a udělat nepříjemná rozhodnutí. (oficiální text distributora)

Šakalík

Tenhle remake jsem viděl hned druhý den po zhlédnutí originálu, takže můžu dobře srovnávat. Překvapilo mě, jak věrně se filmaři drží předlohy, takže některé scény jsou přesnou replikou těch původních a obsahově jsou oba filmy vlastně naprosto totožné. Dobré na remaku je to, že je asi o dvacet minut kratší, kdy skoro úplně odpadla úvodní pasáž odehrávající se mimo ostrov, což jsem kvitoval s povděkem. Samotné mordy jsou přece jen o něco krvavější, i když jsem teda od Mexikánců čekal daleko větší jatka. Celkově vzato mě tenhle remake bavil malinko víc než originál, protože má prostě větší grády. Jinak závěrečná bitka na molu je výborná v obou filmech. ()

Corpsegrinder odpad!

Těžká píčárna kde se víc jak půl hodiny nic neděje a jakmile má jakože jít do tuhýho film je snad ještě horší než předtim. HOROR je tento film pouze kvalitou. ()

sona123

No nazdar. Amatérsky natočený španělský rádo by horor, ovšem co na tom bylo hororového, to jsem nepochopila. S hlavními hrdiny dorazíme na ostrov, je nám brzy vysvětleno, co se tu děje a ono se to děje...je to takový popisný film, řekla bych. Při sledování mi bylo úplně jedno, co se bude dít v dalších minutách. Mám dojem, že něco podstatného Come out and play chybí - filmařina jako taková. ()

Ronaldo79

V této době, kdy mám za sebou pecky jako Ils, Eden Lake nebo nejvíce podobný The Children, mně Come Out and Play ničím nepřekvapí. Makinov natočil hrozně skromný film, kdyby to byla dětská vyvražďovačka a hlavní hrdina si nebral servítky jako v závěru, byl bych o dost spokojenější. ()

Hapretor

Oproti remaku šílená nuda. Trapná kopírka. Fakt ubohost. Proč jsem to vlastně dokoukal? Jen jsem chtěl zabít čas a nechat se uspat. ()

snoodles

Jedna velká nuda. Akorát mi neni jasný, proč se s těma spratkama tolik serou. A ten konec nemohl být předvídatelnější. ()

dannyd14

Úplný shit, žiadny potenciál, kúsok viditeľnej snahy ani nič, čo by ma pútalo. Najviac tu škrípe debilita mexických policajtov a ten nerealizmus. Dieťa dokáže narábať so zbraňou a ešte k tomu strieľať? dosť smiešne, nemyslíte? Jeden bod dávam za atmosféru a tú akciu na záver, pardon malú bezradnú akciu. Už by som si to nikdy viac nepozrel ani za milión amerických dolárov. ()

ANTYCHRYST

40 min nuda, jak home video z trošku divné dovolené, pak se objeví pár divnejch dětí, ale nic to neznamená opět Nuda. Posledních pár minut je trošku akce, která to ale nemůže už zachránit. Kdyby je tam pokropil tím samopalem tak po 20 min filmu a pokračovalo to dál ve stejným duchu, mohli jsme se dočtat zajímavého childs masakru, takhle film zapadá to standardní šedi, podobných vlažných horor kousků. 30 % ()

BrianStorker

Původní snímek jsem neviděl, takže nemohu srovnávat. V každém případě jde o povedený horror a atmosféra prázdných ulic a domů je opravdu děsivá. Dal bych víc *, ale scházelo mi zde ono zásadní "PROČ?" Pokud by zde bylo vysvětleno, dokázal bych odpustit i pár naprostých nelogičností. ()

liberita

Originálny film som nevidela, takže porovnávať nemôžem, ale aj bez toho viem, že tento remake je len nudným a lacným prepadákom. Pritom spočiatku má určitý potenciál ako aj atmosféru, oboje však veľmi skoro skĺzne do série nelogických činov a zbytočných dialógov. Od rozsiahleho detskěho komparzu ťažko očakávať nejaké kvalitnejšie herecké výkony, pár skúsenejších hercov však tiež svojim zmäteným pobehovaním s otvorenými ústami a hlúpym výrazom na tvári nemá ako zaujať, presne ako celý film. ()

jafuska

Remake jsem neviděla a jsem ráda, toto teda byla blbost, která se jen tak nevidí, v průběhu celého filmu se v podstat nic nedělo, pár krvavých momentů, do hororu to má fakt daleko a já se vůbec divím, že jsem se dokázala dívat do konce a hodnocení tomu plně odpovídá a ještě bych šla níže tak na 30 procent, víc si tento film rozhodně nezaslouží ()

Mamlas

Zajímavý námět na téma: Děti pozabíjí všechny dospělé a okupují ostrov. Na ostrov přijede náhodou dvojice, muž a těhotná velryba. Tak tam chodí, vše opuštěné, nikde nikdo, sem tam mrtvola, sem tam jakási děcka. Tak tam chodí a jezdí a koukají na to, jak tam nikdo není. To dělají po celý film. Nuda jako sviňa. Krom posledních 5 minut, kdy se aspoň něco málo uděje. Obecně se to odehrává v hezkém exotickém prostředí, k tomu máme pár amatérských neherců, kupu děcek, ruční kameru. Náklady filmu šly asi jen do letenek, pronájmu loďky, půjčení kamery a na pár balíků žvýkaček pro ta děcka, aby tam dělala komparz. Velmi špatné. (11%) ()

R.O.man

Namet celkom zaujimavy, planovana dovolenka na nadherny mexicky ostrov a po prichode prekvapenie. No postupne sa to prepadalo z B-ckoveho hororu este nizsie. Zaverecna tretina vyznela v takom ako sa dalo ocakavat. SBS on demand - 24.apr 2024 ()

wick

Televizní režie, hrozné herecké výkony a ze zajímavého, i když nikoli originálního námětu vznikl průměrný snímek, který se zdál dvakrát delší než jen 80 minut. ()

Terrorko

Mexické kukuričné deti...toto bola fakt nezmyslená hlúposť, kde by sa celá situácia dala vybavi´t behom pár min..5 ročné deti,ktorým by každý súdny človek poskákal po hlave tu zabíjajú každého sopelého s úsmevom na perách + dementná tehotná kravka, ktorá tie potraty ešte snáď ľutuje...slabučký film. Ale za krásnu sólo akciu toho chlapíka je potrebné hodnotiť ako 2* a nie odpad. ()

p3g odpad!

Na prípravu Come out and play potrebujeme: - 1ks dementného režiséra - 1ks Kukuričné deti - kliešte - 87min. nudy Dementnému režisérovi dôkladne vymyjeme mozog a dbáme na to, aby neostala ani štipka zdravého úsudku a uvažovania. Vezmeme Kukuričné deti a kliešťami odstránime všetko, čo bolo dobré a zaujímavé. Dávame si pri tom pozor, aby ani náhodou neostal nejaký náznak príčiny daného chovania tých malých parchantov. Do zvyšku namiešame nudu a tu si musíme dať pozor, aby bola pekne v celku a nie nakrájaná na nejaké malé kúsky, pretože by sme mohli náhodou spraviť nejaký zaujímavý záber a nechceme predsa diváka budiť. Nezabúdame ani na hlúpe hlavné postavy, ktoré mohli dej filmu odpálkovať behom 15minút. Podávame s veľkými hrubými čerevenými titulkami a nezabúdame, že to hlavné v titulkoch je meno režiséra. ()