poster

Book Club, The (TV seriál)

Komedie / Akční

USA, 2012, 4x7 min

Režie:

Timothy Kendall

Kamera:

Sam Chase

Scénografie:

Marissa Leguizamon

Kostýmy:

Christopher Oroza
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

 • togaf
  ****

  Výborný nápad, vtipné dialogy a sympatičtí herci. Poslední díl zvednul celý seriál o jednu hvězdičku. Taky bych se chtěla zúčastnit Souboje knižních klubů. Poslední díl byl prostě nabytý nápady - trénink, souboj, argumenty...a Kobra Chai je vážně super název pro knižní klub.(22.11.2012)

 • Raziel_cz
  ****

  Rozhodně jeden z nejlepších a nejoriginálnějších webseriálů, který se kvalitou tyčí hodně vysoko nad většinou podobných projektů. Má slušné herce, je výborně natočený, pobaví a především staví na vynikajícím nápadu. Škoda, že skončil po první sezóně, materiálu na další řady měli tvůrci v podstatě neomezené množství.(21.11.2013)

 • Don82
  ****

  Přesto, že jde o opravdu minimalistický webseriál, který má zatím jen šest dílů, tak si dovoluji napsat, že jde o opravdu povedený nápad. Herci, prostředí a triky na hodně vysoké úrovni. Jednoduchá, vtipná a zajímavá zápletka a ještě k tomu natočená velmi profesionálně a živě. Závěrečný díl, je naprostá pecka, která The Book Club řadí mezi nejlepší webseriály roku 2012. Doufám, že se tvůrci odhodlají k další sérii... Sledovat s titulky lze zde: http://www.videacesky.cz/tag/the-book-club(31.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace