poster

40 dnů a nocí

 • Česko

  Konec světa se blíží

 • USA

  40 Days and Nights

Akční / Katastrofický

USA, 2012, 83 min

 • LIVINGDEAD
  *

  Velmi laciná kopie filmu 2012. Amatérské herecké výkony, šílené sekundové katastrofické triky, dialogy o ničem, ale co čekat od ASYLUM, že?(26.11.2012)

 • MickeyStuma
  odpad!

  Stačí napsat pouze Asylum, a tím je řečeno vše. Stupidita všeho možného byla opět povýšena do neskutečných monstrózních výšek. Stále nechápu, jak takové scénáře plné nelogičností a absurdit může někdo schválit k natáčení. Veškeré scény, dialogy, speciální efekty či herecké výkony jsou na úrovni amatérského nadšení a touhy udělat nějaký biják. Proč se ale do toho pouští studio, které na to nemá patřičný rozpočet? A nechápu televize tohle vysílající. Vysílací práva budou zřejmě nízká, ale sledovanost si tím přeci zvýšit nemohou. Radši se podívám na Červenou Karkulku, než si vymývat mozek takovou hrůzou. Kilometr hluboko zakopat a zalít betonem.(29.3.2014)

 • Stingray
  odpad!

  Absurdně špatný triky ( stříkàní hadicí skrz okno simuluje potopu),neuvěřitelně debilní scénář ( 60 000 vzorků DNA zachraňují 2 buchty s termoskama na rameni... ) a příšerný herecký výkony. Když je vyšlou ze supermoderního staveniště sehnat stěžejní součástku pro megaturbínu tím,že jí natajňačku čórnou z nějaký bójky,tak sem omdlel...a ano. Nedokoukal sem to.(26.10.2013)

 • jaaara
  odpad!

  Další z příspěvků do festivalu katastrofických pseudofilmů vysílaných TV Barrandov. Katastrofický není ani tak děj, jako spíš veškeré aspekty tohoto počinu - scénář, režie, herecké výkony, dialogy, pokusy o filmové triky,- zatím opravdu horký kandidát na titul filmařský exkrement roku. Bohužel to není dostatečně slabé, aby se to dalo brát jako parodie.(28.3.2014)

 • rigby
  odpad!

  Film, u kterého jsem se od první minuty nepřetržitě smál. Ne tomu, co se odehrávalo na obrazovce, ale tomu, jak to bylo natočeno. Takové filmy opravdu miluju, jsou klenotem, jsou skvostem. Všechno, ale úplně všechno je v nich špatně. Naprosto nechápu, jak toto může nějaký soudný člověk vypustit do světa. A stále se najdou tací, kteří se na to dívají. Že?(25.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace