Reklama

Reklama

Stoupající hladiny moří přimějí jednoho mikrobiologa ke spolupráci s armádou na zhotovení nové archy. (oficiální text distributora)

Recenze (19)

jaaara odpad!

všechny recenze uživatele

Další z příspěvků do festivalu katastrofických pseudofilmů vysílaných TV Barrandov. Katastrofický není ani tak děj, jako spíš veškeré aspekty tohoto počinu - scénář, režie, herecké výkony, dialogy, pokusy o filmové triky,- zatím opravdu horký kandidát na titul filmařský exkrement roku. Bohužel to není dostatečně slabé, aby se to dalo brát jako parodie. ()

rigby odpad!

všechny recenze uživatele

Film, u kterého jsem se od první minuty nepřetržitě smál. Ne tomu, co se odehrávalo na obrazovce, ale tomu, jak to bylo natočeno. Takové filmy opravdu miluju, jsou klenotem, jsou skvostem. Všechno, ale úplně všechno je v nich špatně. Naprosto nechápu, jak toto může nějaký soudný člověk vypustit do světa. A stále se najdou tací, kteří se na to dívají. Že? ()

Reklama

vlcekmirek odpad!

všechny recenze uživatele

No prostě Asylum. Největší producent komedií. Žraločí tornádo byla sice taky neskutečná VAGÍNOVINA, ale divák se aspoň dobře pobavil a zasmál. Tohle je bohužel spíš trapné, než směšné. No a co se logiky týče, ta si asi vzala neplacené volno. Pominu fakt, že podle věděckých propočtů na zeměkouli není tolik vody, aby byla schopna způsobit katastrofu globálních rozměrů. Vědci soudí, že kdyby spadla na zem veškerá voda, obsažená v oblacích, roztály všechny ledovce a z kontinentů by stekla všechna voda do moří, hladiny všech moří by stouply cca o 6 - 8 metrů. Tudíž nějaké přelévání přes vrcholky hor je nemyslitelné. Ale budiž, kašlem na propočty. Co takhle fyzikální zákony? Voda je tekutina, rozlévá se souměrně do všech prostor. Pokud nebudu věřit tomu, že mezi Afrikou, Amerikou a Evropou jsou nějaké bariéry v moři, které by způsobovaly na každém kontinentu jinou výšku hladiny, pak už začátek filmu vyvrací celý zbytek děje. Protože pokud bychom připustili, že se hladina moří zvedla natolik, že je schopna se přelévat přes vrcholky hor (aniž by je obtekla!!!), pak není možné, aby o tom zbytek světa nevěděl. V takovém případě by byly Benátky, New York a vůbec všechna přímořská města a vlastně celé kontinenty zcela v ...(doplň si sám/a)... Prostě slaboduchá slátanina. ()

Stingray odpad!

všechny recenze uživatele

Absurdně špatný triky ( stříkàní hadicí skrz okno simuluje potopu),neuvěřitelně debilní scénář ( 60 000 vzorků DNA zachraňují 2 buchty s termoskama na rameni... ) a příšerný herecký výkony. Když je vyšlou ze supermoderního staveniště sehnat stěžejní součástku pro megaturbínu tím,že jí natajňačku čórnou z nějaký bójky,tak sem omdlel...a ano. Nedokoukal sem to. ()

MickeyStuma odpad!

všechny recenze uživatele

Stačí napsat pouze Asylum, a tím je řečeno vše. Stupidita všeho možného byla opět povýšena do neskutečných monstrózních výšek. Stále nechápu, jak takové scénáře plné nelogičností a absurdit může někdo schválit k natáčení. Veškeré scény, dialogy, speciální efekty či herecké výkony jsou na úrovni amatérského nadšení a touhy udělat nějaký biják. Proč se ale do toho pouští studio, které na to nemá patřičný rozpočet? A nechápu televize tohle vysílající. Vysílací práva budou zřejmě nízká, ale sledovanost si tím přeci zvýšit nemohou. Radši se podívám na Červenou Karkulku, než si vymývat mozek takovou hrůzou. Kilometr hluboko zakopat a zalít betonem. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama