Sex nebo život!

• Velká Británie Love Bite

V malém přímořském městečku Rainmouth právě skončila škola a léto je v plném proudu. Hlavní hrdina Jamie (Ed Speleers) je už unaven pohledem na své kamarády, kteří přes den pracují v místní továrně na koláče a v noci si užívají nezávazný sex. Když však na párty, kam se náhodou dostane, potká krásnou stopařku Julianu (Jessica Szohr), svět se nejednou nezdá tak špatný. Bohužel se po jejím příjezdu začnou dít šílené věci a v malém klidném městečku začne docházet k záhadným vraždám. Oběti jsou vždy stejné – panicové. Zdá se, že tajemný vrah má spadeno na nevinné mladé lidi, kteří teprve čekají na svůj první styk. Jedinou možností, jak zůstat na živu, je mít co nejrychleji sex. (oficiální text distributora)

teseth

Příjemná teen-komedie, která má více vtipných momentů než trapných, dobrý námět a minimum hluchých scén. Je pravda, že v polovině se to spíše zvrhne v love-story, ale vcelku to příběh nezabije a pár vtipných momentů to umocní. Závěrečná scéna v lese je však masakr!!! :-D Povedená věcička na běžný večer, kdy se chcete pobavit! ()

Chloe..

Když do toho jdete s tím, že je to hloupá teenage komedie, tak se to docela i dá, možná proto, že to nevypadlo z žumpa dílny USA. ()

Evandro

Briský humor nemusím, ale zde jsem toho typicky britského humoru moc nenašel, což kvituji. Co se mi líbilo? Určitě Jessica Szohr, krásná to žena :-) A také ta hudba, která hrála, když ti dva pošuci "tancovali" u toho automatu :-D No a ten závěr s oběma vlkodlaky taky pobavil. Je to taková ptákovina, ale jako oddechovka to je dobré a svůj účel, tedy zabavit, to splnilo. ()

Mr.Lordi

co to ku*va má bejt? o_O Úvodní vtip OK, většina rádoby vtipných scének musela být přetočena, no rpostě tento typ "humoru" fakt nemusím. A ten závěr, kdy jsem si řekl "wtf"?? takže ejdna hvězda za kameru, druhá hvězda za pár vtipů, které se mi líbily a herecké výkony aktérů. jinak se na víc jak 30% nevyhrabeme. ()

Bury

Proč mám pocit, že je mi to povědomé? Protože je to další tuctovka, která do sebe napasovala dvě věci najednou- vlkodlaky a oplzlý humor, který neskýtá jedinou špetku inteligence. Já se v tomto nevyžívám, někdo možná ano. Ta jedna hvězdička byla snad jenom kvůli úspěchu spojení pár trapných věcí dohromady a nezpůsobit u jadernou válku. Přijde mi to jako záblesk před zrozením Mishovích šíleností. Pro příznivce inteligentního humoru je to kyselina do očí. ()

PRASÁK

Tuhle britskou mládežnickou komedii natočil anglickej režisér Andy De Emmony, kterej dosud točil hlavně TV-seriály (např. Červený trpaslík nebo Canterburské povídky), TV-filmy (jako: Skóre či Bůh před soudem) a taky celovečerní filmy (West Is West a Sex nebo život!). Jeho kariéra je tedy zejména televizní. Celovečerák „Sex nebo život” toho z hororu příliš mnoho nenabídne, ale zato je to dobře ujetá komedie z prostředí malýho anglickýho přímořskýho městečka, kde se mladí celkem nudí a hlavně se snaží si konečně poprvý zapíchat. Jak se jim to povede nebo ne, to uvidíte právě v týhle komedii. ()