Sex nebo život!

• Velká Británie Love Bite

V malém přímořském městečku Rainmouth právě skončila škola a léto je v plném proudu. Hlavní hrdina Jamie (Ed Speleers) je už unaven pohledem na své kamarády, kteří přes den pracují v místní továrně na koláče a v noci si užívají nezávazný sex. Když však na párty, kam se náhodou dostane, potká krásnou stopařku Julianu (Jessica Szohr), svět se nejednou nezdá tak špatný. Bohužel se po jejím příjezdu začnou dít šílené věci a v malém klidném městečku začne docházet k záhadným vraždám. Oběti jsou vždy stejné – panicové. Zdá se, že tajemný vrah má spadeno na nevinné mladé lidi, kteří teprve čekají na svůj první styk. Jedinou možností, jak zůstat na živu, je mít co nejrychleji sex. (oficiální text distributora)

Tred2

Nadrženecká teen comedy s vlkodlaky. Klasičtí pošuci, ženoucí se za každou sukní co projde okolo (doslova), poměrně marně snažící se vrznout si. Jako série scének se to dá, celkově je to o ničem a konec je naprosto dementní. Na Jessicu se dobře kouká (pouze co se týče vzhledu, její hercké "schopnosti" jsou při nejmenším diskutabilní), Ed je docela sympaťák, takže se to ve výsledku v pohodě dá rozdýchat. Trošku slabší průměr. ()

drankeryth

Film skor fungoval, ako teenagerska komedia, kde je kazdy posadnuty sexom. Ale ako horor, ani moc nie, aj ked sa tam nieco naslo. Tych par zaberov na vlkodlaka neboli zle, ale bolo toho malo na moj vkus. ()

Rockerman odpad!

Jediný dobrý fór v poslední minutě filmu, nemohl změnit můj názor na tuto nevtipnou, trapnou a ubohou slátaninu. Zoufalství a marnost! ()

MickeyStuma

Snímek je jen dalším filmovým počinem prcičovské šablony, avšak tentokrát krapet okořeněný hororovou linkou, který ale ve výsledku postrádá jakýkoliv smysl. Pro milovníky fekálního humoru povinnost, jinak pryč od toho. ()

kersten

Hlúposť jak mraky, ale záverečná scéna... dávno som sa tak z chuti nenasmiala a musela som dať o hviezdičku viac. ()

windows

Hold, mě osobně filmy ze země Bodieho a Doyla nevoní. Britský styl humoru s ostrovským okořeněním mě vůbec nechutná... ()

Sylvin

Jako oddychovku kdykoliv radši tohle, než žumpy typu Scary Movie. (srovnávám na základě podtitulu "oddychovka") ()

intro

Celkem dobrá hororová komedie. Dal bych normálně 3 hvězdičky, ale díky některým "komentářům" prdnu naschvál 4. Odpad to rozhodně není. ()

ostravak30

Ne, zde opravdu nelze dávat vyšší hodnocení. Komedie, která postrádá humorné prvky, se těžko může nazývati komedií. Tak to by bylo, jako bych citoval slovník. Ale zde jsem se opravdu moc nezasmál. Nějak mi stále nejde dohromady hororová komedie na téma vlkodlaků, kteří zabíjejí panice. Nebylo zde moc humoru ani na téma sexu a pokusu o ztrátu panictví, když už jde o teenagerovskou komedii, natož jakéhokoli jiného. Bohužel, jako muže mě jediné na filmu zajímalo to, zda se konečně svlékne Jessica Szohr a pomiluje se s Edem Speleersem. Jessica se neodhalila a k sexu došlo až v jejich nelidské podobě. Zkrátka, nejsem obdivovatelem Prciček, ale ty byly opravdu vtipné a zábavné aspoň trochu. Tohle spojení vlkodlaků a mladistvých pokusů o sex zkrátka nějak nevyšlo. Za mě i nepovedený scénář, jen ta hudba se mi jakž takž líbila. Tím to ale končí, protože herecké výkony nebyly nijak oslnivé taktéž. Na druhé straně, herectví vychází z příběhu. A ten nebyl moc povedený. ()

rasto87

Vlkodlaci, ktorí žrali panicov boli dosť hustý. Dobrý námet, pár dobrých fórov, nie trápnych a sexi herečka Jesica. ()