Kámoši až na dno lahve

Kate (Olivia Wilde) a Luke (Jake Johnson) spolu pracují v pivovaru. Panuje mezi nimi jedno z těch přátelství, které by mohlo přerůst v něco víc. Kate je ale s Chrisem (Ron Livingston), Luke s Jill (Anna Kendrick) a Jill by ráda věděla, jestli je Luke připravený mluvit o manželství. Jasné odpovědi na tuhle otázku se dočká poté, co spolu Luke a Kate nečekaně stráví víkend. (Bontonfilm)

Torgal

Nuda na zdochnutie, subjektívne najdlhší film roka. Film ma nenudil len v okamihoch, keď ma sral, ale tých pasáží tam bohuvďaka/žiaľ bolo málo. Kvázi artová indie blbosť s dejom čo sa zmestí do jednej vety. 3-/10 ()

Stíba

Pohodový film, který si jen tak někde začne i skončí a já si u něj krásně odpočinul. Dvojice Johnson-Wilde je skvělá. ()

Doski

Jak já miluju indie filmy. A zvlášť když se aspoň tváří, že mají hlubší smysl. Je to o důvěře a o tom, že na světě nejsou jenom mrchy a hajzlové, co se podvádí, ale že exitsuje přátelství mezi mužem a ženou.. a taky že nemůžeme mít vždy to, co chceme na úkor druhých. 85% ()

Kenty

Ráno pivo, v práci pivo, večer pivo. To je život. Film si na nic nehraje a scény jsou celkem ze života. 1 hvězda za Annu Kendrick. ()

Boris.

Nuda. Nic se tam celej film neděje. Alespoň mohli trochu víc chlastat. Popravdě, kdyby tam nehrály Olivia s Aničkou tak bych to vypnul tak po 20ti minutách, ale na ně se celkem hezky dívá, tak sem to dokoukal. ()

Kejdyna

Nejnudnější film, co jsem za dlouhou dobu viděla! Zajímavé obsazení zabíjí neexistující zápletka, hrozný scénář, kdy se herci nedokážou vymáčknout a trapně se snaží dát dohromady větu a mezi dialogy jsou dlouhé, nepříjemné momenty ticha, kdy na sebe herci hloupě zírají. Že to tak ale ve skutečném životě je? Jo, ale kdo by se na to chtěl dívat, když tohle prožíváme každý den? Jdeme do práce, jdeme na pivo, občas vyrazíme na výlet, ale je potřeba o tom udělat film? Tvůrci chtěli jistě udělat film ze života, ale vybrali si pro to to nejnudnější téma, co mohli - ještě by mohli natočit film a pracovnících u kasy v Tescu, ale to by na to nešel už vůbec nikdo. On vlastně ani ten život není taková nuda jako tady, aspoň se občas zasmějeme. Nalákal mě trailer, těšila jsem se na dobře vypadající komedii, místo toho jsem dostala rozpačité scény, kde chybí špetka humoru. Jestli chcete ušetřit, zkuste radši tohle - vyhlídněte si dva náhodné lidi a týden je pronásledujte (možná uvidíte dokonce něco zajímavějšího než bylo nabídnuto v tomhle snímku). Pokud vás teda neudají na policii. Líbila se mi jenom roztomilá závěrečná scéna, ale zbytek je prostě strašná otrava. ()

quip

Podobně jako Save the Date film, který by asi ani nemusel vzniknout, protože jde o prosté zobrazení života bez nějaké další přidané hodnoty - ačkoli hlavní téma prozkoumává celkem hezky. Je to dokument? Je to film? Co je vůbec film? Blablablablabla. ()

wolfinek11

Film mě moc nezaujal. Vcelku se tam nic neděje, neobsahuje žádnou pointu. A když na konci naběhly titulky, tak jsem stále měla pocit, že to přece ještě musí pokračovat, že se něco musí stát. Na druhou stranu je to zase něco jiného. Reálný příběh ze života, který nás nekrmí sladkým koncem. ()

Spectateur

Sympatičtí herci, ale jinak v podstatě o ničem. Jediné, co jsem si z tohoto filmu odnesl, byla otázka, zda-li všichni Drinking buddies nemají problémy s játry. ()

Dantte..

Je to improvizace a je to celkem zajímavé, né zábavné, nebo nějak obohacující, ale ani ne nudné. Prostě život. 70 % ()

TommyDiamond

Myslím, že náklady na pivo v tomto filmu přesáhli úměrnou mez. Je poměrně jasné, že režisér Joe Swanberg je pivař jako poleno. Jeho nesčetně-kráté notorské záběry zabírající v detailu první loky vychlazené desiny by dokázaly nahnat žízeň i zapřísáhlému abstinentovi..... Mě se i tak Kámoši na dno láhve líbili. Bavil jsem se tak na tři hvězdy. Není to sice klasická komedie. Pro mě to je spíš úsměvný film s odlehčeně dramatickým nábojem. Ze začátku to vypadá, že se zde zrodí milostný čtyřúhelník a za pomocí piva, to vše vydá až do konce. Ale od takového scénáře se upouští a děj se prudce stačí k Kate. Jak se říká; v rodině může pít pouze jeden. A proto Kate jen těžko hledá životní lásku. Je to pouze kámoška na pár piv a na pokec..... Jak říkám, průměr co neurazí! ()

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

09.10.2013

Ještě ani naplno nevypukla „oscarová sezóna", ale bývalý šílenec z videopůjčovny už se vytasil s prozatímní TOP 10 nejlepších filmů, které letos viděl. Proč by to mělo svět zajímat? Protože Tarantino… (více)