poster

Kámoši až na dno lahve

 • USA

  Drinking Buddies

 • Velká Británie

  Drinking Buddies

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2013, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mat.ilda
  *

  Nezáživné dumání nad partnerskými postoji, klesající až k samému dnu nezávislosti... Vysoce otravná záležitost v mizerné společností, kterou ještě přiotrávila protivná, zubatá, ošklivá Douchová, pardon, Kendricková, se svým hrdelním krákoráním, prokládaným maximálně vytáčejícím "um" a kde víc, než jinde, vadily úděsné dialogy s přidruženými prázdnými frázemi i těžce vstřebatelná aktivita hlavní hrdinky - snaha o nezkreslenou realitu vykrystalizovala v totální nudu, na které zůstal zajímavý snad jen název a nepřetržité usrkávání břečky, kterou tam pomýleně nazývají pivem. Jo a žádné Drinking Buddies, slečna vysílala jasné signály, takže tady vzal za své i základní kámen, proto dnešní blahosklonné nadhodnocení může děkovat jen a jen mojí dobré náladě.(12.1.2014)

 • Dreadd
  ***

  Film směřující odnikud nikam vyvolávající dojem, že práce v americkém mini pivovaru je pravděpodobně nejlepší džob na světě, neboť pivo se pije častěji než vaří. Poloimprovizované dialogy překvapivě nejsou tak špatné a počáteční zdání přímočarosti děje se naštěstí podařilo sympaticky vyvrátit. Hlavními hrdiny nejsou krasavci z časopisů, ale holka od vedle a vousatý chlap (na plakátu kdovíproč oholený), kteří neprožívají pohádkovou love story (s jedním povinným jakože rozchodem), ale jsou dobrými kamarády a protloukají se životem. A nekouká se na to špatně.(10.9.2013)

 • Babous
  ****

  Hipsteři z toho budou mít vlhký sny ještě měsíc, ale je to fakt povedený film s jednoduchou zápletkou, kterou ovšem dokáže výborně zpracovat. Líbily se mi nenucené a jakoby improvizované dialogy i prostředí malého indie pivovárku. A Olivia Wilde v tomhle filmu hraje jako nikde předtím a ukazuje naplno, že jí tahle poloha "kámošky z práce" sedne mnohem víc než role femme fatale nebo vraždícího robota.(22.11.2013)

 • C0r0ner
  ***

  Nebyla to ani komedie, ani drama, ani romantický film. Vlastně to bylo takové prázdné nic, které si třetí hvězdičku zasloužilo jenom díky občasnému šaškování Olivie Wilde a pivovarskému prostředí. Ne že by se člověk během sledování nudil nebo otravoval, ale po skončení jsem si sám nemohl odpovědět na otázku: "O čem to bylo?" 50%(2.5.2017)

 • kaylin
  ****

  Tak jo, celkem dlouho jsem si říkal, že tenhle snímek mě prostě nemůže dostat, ale nakonec se mu to povedlo. Je hezké vidět, když herci skutečně hrají a je vidět, že si svoje role užívají. Tenhle civilní styl mi hodně sedí a já jsem rád, že konečně vidím Olivii ve snímku, kde konečně vyniknou její schopnosti. Mimochodem Olivia a Anna v jednom filmu, to je skoro jako splněný sen. Obě jsou výborné, stejně jako Jake Johnson. Tenhle film stojí na hercích a ti ho táhnou do výšin, i když je to vlastně jen snímek o tom, jak se život někdy sere a někdy zase ne.(10.12.2013)

 • - Ve filmu se jedná čistě jen o improvizaci. Není k němu žádný scénář a jedinou věc, kterou měli herci k dispozici, byl neurčitý koncept dějové linie a uspořádání, v jakém dané události mají následovat. (Mrs.Blue)

 • - Režisér i herci řekli, že jejich nejoblíbenější část filmu je výlet a piknik v lese. (Cheeker)

 • - Ve scéně "chlastací hry" byla Anna Kendrick doopravdy opilá. Protože to byla poslední scéna, která se ten den točila, tak se Anna Kendrick a Jake Johnson rozhodli použít opravdický alkohol, aby vše vypadalo realističtěji. (Cheeker)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace