Kámoši až na dno lahve

Drinking Buddies

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2013, 95 min

• Seti

Další ze série filmů o tom, jak tenká je linie mezi přátelstvím a "něčím více" mezi mužem a ženou, kterou se tentokrát snaží načrtnout Joe Swanberg za asistence sympatické sexy třináctky a Jakea M. Johnsona, přičemž jí neustále zalévá větším než malým množstvím zlatavého moku. Je sice pravdou, že se to celé snaží působit maximálně sympaticky, což se občas i daří, a oceňuji i snahu o tahy mimo žánrovou šablonu, ovšem problém je ten, že...je to prostě nuda!(30.11.2013)

Rozhodne nie komédia, ale ani nie čistokrvná dráma. Unudíte sa k smrti, ale tá pavučinka vzťahov a tá krehkosť medzi nimi a správanie hlavných postáv Vás ale nenechá chladných. A hlavne, Olivia Wilde v plavkách a občas aj bez nich, na nezaplatenie. Jeden z tých lepších filmov, ktorý pekne opisuje správanie ľudí a je zasadený do nezvyčajného prostredia. Hold, ľudia sú už taký. 3 z 5(2.4.2014)

• mat.ilda

Nezáživné dumání nad partnerskými postoji, klesající až k samému dnu nezávislosti... Vysoce otravná záležitost v mizerné společností, kterou ještě přiotrávila protivná, zubatá, ošklivá Douchová, pardon, Kendricková, se svým hrdelním krákoráním, prokládaným maximálně vytáčejícím "um" a kde víc, než jinde, vadily úděsné dialogy s přidruženými prázdnými frázemi i těžce vstřebatelná aktivita hlavní hrdinky - snaha o nezkreslenou realitu vykrystalizovala v totální nudu, na které zůstal zajímavý snad jen název a nepřetržité usrkávání břečky, kterou tam pomýleně nazývají pivem. Jo a žádné Drinking Buddies, slečna vysílala jasné signály, takže tady vzal za své i základní kámen, proto dnešní blahosklonné nadhodnocení může děkovat jen a jen mojí dobré náladě.(12.1.2014)

• ABLABLABLA

Já se tak těšila na dobrý snímek, co vypadal jako komedie, s Olivií a Jakem a Kendričkou a dostala se mi tohohle? Naprosto nudící, zbytečný snímek působící dojmem domácího videa aneb natoč i obyčejné vytahování balls (misek rozuměj) při tom řekni trapný vtip o koulích (balls rozuměj) - totálná výplňová vata... ale vyplňuje co? Více výplně... jo to je ono.. celý tenhle film je výplní toho, že i přestože by člověk čekal klišé, tak spolu ti dva nic neměli a byli pořád jen drinking buddies. Ty rozhovory byly všechny tak bezduché, naprosto umělé a prázdné, prostě tupé. A působilo to, jako by se tam bavili úplně cizí lidé nikoliv spolupracovníci, kamarádi natož partneři. 1* za to obsazení.(11.2.2014)

Svěží nezávislárna, kde se neděje nic extra světoborného. Hrají tam sympatičtí, hezcí lidé, co mají fajn práci v pivovaru. Po šichtě si vždy minimálně na jedno skočí a mezi hlavními protagonisty, kámoši opačného pohlaví to poněkud jiskří. Fakt nečekejte nějaké extra drámo, spíše se těšte na opravdu přirozenou Olivii Wilde.(28.10.2013)

• - Režisér i herci řekli, že jejich nejoblíbenější část filmu je výlet a piknik v lese. (Cheeker)

• - Natáčelo se v Chicagu (Illinois, USA). (BMW12)

• - Ve filmu se jedná čistě jen o improvizaci. Není k němu žádný scénář a jedinou věc, kterou měli herci k dispozici, byl neurčitý koncept dějové linie a uspořádání, v jakém dané události mají následovat. (Mrs.Blue)