Reklama

Reklama

Kámoši až na dno lahve

  • USA Drinking Buddies (více)
Trailer

VOD (1)

Kate (Olivia Wilde) a Luke (Jake Johnson) spolu pracují v pivovaru. Panuje mezi nimi jedno z těch přátelství, které by mohlo přerůst v něco víc. Kate je ale s Chrisem (Ron Livingston), Luke s Jill (Anna Kendrick) a Jill by ráda věděla, jestli je Luke připravený mluvit o manželství. Jasné odpovědi na tuhle otázku se dočká poté, co spolu Luke a Kate nečekaně stráví víkend. (Bontonfilm)

(více)

Videa (4)

Trailer

Recenze (215)

C0r0ner 

všechny recenze uživatele

Nebyla to ani komedie, ani drama, ani romantický film. Vlastně to bylo takové prázdné nic, které si třetí hvězdičku zasloužilo jenom díky občasnému šaškování Olivie Wilde a pivovarskému prostředí. Ne že by se člověk během sledování nudil nebo otravoval, ale po skončení jsem si sám nemohl odpovědět na otázku: "O čem to bylo?" 50% ()

maseer2 

všechny recenze uživatele

názvem poutavá nezávislárna, do níž jsem se pustil jen kvůli Olivii Wilde, která je zde hodně příjemná a sympaticky přirozená, a Anně Kendrick, která byla naopak nezvykle nudná a nevýrazná.. film jako takový vlastně nemá moc co nabídnout či sdělit, a tak jediným důvodem, proč dávám více než dvě hvězdy, je právě zmíněná Olivia Wilde s bonusem v podobě na chvíli odhaleného poprsí.. slaboučké 3* ()

Reklama

hroubek 

všechny recenze uživatele

Drinking Buddies je nádherný příklad toho nejlepšího a zárověň toho nejhoršího na indie filmech. Svou první větou nechci nikoho odradit od zhlednutí tohoto filmu, který se mi docela líbil. Jen tím chci poukázat na nejdůležitější věc u indie filmů. A to je ta, že když Vás to ze začátku nechytne na sto procent, tak je dost možné, že si k filmu nenajdete cestu. Osobně se mi to párkrát už stalo, že mě film nechytil, tak jak jsem doufal. Na Drinking Buddies jsem se těšil už od té doby co jsem viděl obsazení. Čekal jsem upřímnou inteligentní komedii, která bude říznutá dramatem. Bohužel musím říci, že film nemá s komedií moc společného. A na drama to není moc dramatické. Celé mě to přišlo, jako něco ze života, co se může stát i Vám, sám jsem se dokonce v několika momentech poznával. Oceňuji jakým způsobem režisér a scénarista v jedné osobě Joe Swanberg vypráví svůj příběh. Je to dáno tím, že celý příběh by se dal uchopit jinak a jít na to cestou obyčejnosti. A právě tady film nejvíce překvapuje, tím že nejede po vyjetých kolejí, a na místo předvídatelnosti předvadí realismus v nejčistší podobě. Olivia Wilde hraje velmi přesvědčivě a vybírá si čím dál zajímavější role. Anna Kendrick mě přišla nevýrazná a rozhodně jsem jí viděl v lepších rolích. Ron Livingston má charisma, ale tady ho nedokáže moc dobře prodat. A díky tomuto faktu si nejvíce prostoru pro sebe krade Jake M. Johnson, který opět předvádí svůj humor, který je dosti osobitý. To mě jako fanouškovi New Gilr vůbec nevadilo. Příjemný indie film, který je svůj i za cenu, že na něm není nic vyjímečného, což ho bude v očích některých dělat vyjímečný. ()

Seti 

všechny recenze uživatele

Další ze série filmů o tom, jak tenká je linie mezi přátelstvím a "něčím více" mezi mužem a ženou, kterou se tentokrát snaží načrtnout Joe Swanberg za asistence sympatické sexy třináctky a Jakea M. Johnsona, přičemž jí neustále zalévá větším než malým množstvím zlatavého moku. Je sice pravdou, že se to celé snaží působit maximálně sympaticky, což se občas i daří, a oceňuji i snahu o tahy mimo žánrovou šablonu, ovšem problém je ten, že...je to prostě nuda! ()

Babous 

všechny recenze uživatele

Hipsteři z toho budou mít vlhký sny ještě měsíc, ale je to fakt povedený film s jednoduchou zápletkou, kterou ovšem dokáže výborně zpracovat. Líbily se mi nenucené a jakoby improvizované dialogy i prostředí malého indie pivovárku. A Olivia Wilde v tomhle filmu hraje jako nikde předtím a ukazuje naplno, že jí tahle poloha "kámošky z práce" sedne mnohem víc než role femme fatale nebo vraždícího robota. ()

Galerie (20)

Zajímavosti (5)

  • Ve filmu se jedná čistě jen o improvizaci. Není k němu žádný scénář a jedinou věc, kterou měli herci k dispozici, byl neurčitý koncept dějové linie a uspořádání, v jakém dané události mají následovat. (Mrs.Blue)
  • Ve scéně "chlastací hry" byla Anna Kendrick doopravdy opilá. Protože to byla poslední scéna, která se ten den točila, tak se Anna Kendrick a Jake Johnson rozhodli použít opravdický alkohol, aby vše vypadalo realističtěji. (Cheeker)
  • Režisér i herci řekli, že jejich nejoblíbenější část filmu je výlet a piknik v lese. (Cheeker)

Související novinky

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

09.10.2013

Ještě ani naplno nevypukla „oscarová sezóna", ale bývalý šílenec z videopůjčovny už se vytasil s prozatímní TOP 10 nejlepších filmů, které letos viděl. Proč by to mělo svět zajímat? Protože Tarantino… (více)

Reklama

Reklama