Kate (Olivia Wilde) a Luke (Jake Johnson) spolu pracují v pivovaru. Panuje mezi nimi jedno z těch přátelství, které by mohlo přerůst v něco víc. Kate je ale s Chrisem (Ron Livingston), Luke s Jill (Anna Kendrick) a Jill by ráda věděla, jestli je Luke připravený mluvit o manželství. Jasné odpovědi na tuhle otázku se dočká poté, co spolu Luke a Kate nečekaně stráví víkend. (Bontonfilm)

xxmartinxx

Na hrdinech je bizarní, že se zdá, že během svého života nedělají nic, co by bylo jen náznakem zajímavé, zábavné nebo smysluplné. Až po zhlédnutí jsem se dozvěděl, že film je z většiny dílem improvizace herců, což mnohé vysvětluje. Rozhodně tu autentickou bezcílnost. Svým způsobem je to velmi zajímavé. Swanberga jsem měl doposud spojeného s horory, ale tahle poloha mu jde také. ()

castor

Pracují spolu v pivovaru, popíjejí, kecají, flirtují, zvou se na večeře, flámují. Každý má přesto doma někoho jiného, zatímco v jednom vztahu se i po několika měsících spíš poznávají, překvapují i oťukávají, v tom druhém se už objevují slova jako budoucnost nebo svatba. U nás prakticky neznámý režisér a scénárista Joe Swanberg prozkoumává tenkou hranici mezi intimním vztahem a kamarádstvím, nějaké zásadní emoce nezanechává, přesto na půl druhou hodinku slušně zabaví. Na dialozích založené romantické drama s typicky nezávisláckým vizuálem není nikterak originální a rozhodně ani komplikované, prostě jen představuje úryvek ze života několika třicátníků, kteří se nesnaží být přespříliš chytří, nechtějí rozesmát diváky za každou cenu ani netlačí na emoce víc, než je v danou chvíli potřeba. A to se, myslím, docela počítá!! Herci jsou do jednoho výborní, Anna Kendrick lehce upozaděná, Jake M. Johnson ve vážnějších polohách mile překvapil, Olivia Wilde spolehlivě baví už poněkolikáté. Lehce nadhodnocené čtyři hvězdy!! ()

genetique

Komerčáci a mainstreamáci ruky preč! Choďte do kina na ďalšiu sandlerovku, ktorej dáte plné hodnotenie už po úvodných titulkoch. Toto je poctivá nezávislá dramédia, ktorú bohužiaľ bežný konzument neocení. Pohodoví herci v nenásilnom príbehu zo života, ktorých sa nenatočí veľa, a tak som rád, že raz-dvakrát do roka na taký natrafím. 80%. ()

Superpero

Svěží nezávislárna, kde se neděje nic extra světoborného. Hrají tam sympatičtí, hezcí lidé, co mají fajn práci v pivovaru. Po šichtě si vždy minimálně na jedno skočí a mezi hlavními protagonisty, kámoši opačného pohlaví to poněkud jiskří. Fakt nečekejte nějaké extra drámo, spíše se těšte na opravdu přirozenou Olivii Wilde. ()

Rosaviva

Na tomhle filmu je nejzajímavější to, že se tam vůbec nic neděje. Očekávala jsem happy end, jak to u podobných tipů filmů bývá, takže jsem byla poměrně překvapená průběhem filmu. Ovšem ani dobré obsazení nedokáže tenhle film pozdvihnout o něco výše. Kdybych měla tenhle film popsat jedním slovem, bylo by to - divné. Znovu už ne-e. 3* ()

• Ve filmu se jedná čistě jen o improvizaci. Není k němu žádný scénář a jedinou věc, kterou měli herci k dispozici, byl neurčitý koncept dějové linie a uspořádání, v jakém dané události mají následovat. (Mrs.Blue)
  • Všichni herci si sami vybrali jméno své postavy. (Cheeker)
  • Režisér i herci řekli, že jejich nejoblíbenější část filmu je výlet a piknik v lese. (Cheeker)