Kámoši až na dno lahve

• USA Drinking Buddies (více)
Trailer

VOD (1)

Kate (Olivia Wilde) a Luke (Jake Johnson) spolu pracují v pivovaru. Panuje mezi nimi jedno z těch přátelství, které by mohlo přerůst v něco víc. Kate je ale s Chrisem (Ron Livingston), Luke s Jill (Anna Kendrick) a Jill by ráda věděla, jestli je Luke připravený mluvit o manželství. Jasné odpovědi na tuhle otázku se dočká poté, co spolu Luke a Kate nečekaně stráví víkend. (Bontonfilm)

Trailer

JohnyD

Nudnejší film som za poslednú dobu fakt nevidel a musel by som teda veľmi dlho spomínať, kedy naposledy som pri filme tak trpel a mal som ho chuť po 45 min. vypnúť. Vydržal som a čakal, že možno koniec ten film nejako zachráni, nestalo sa. S hodnotením by som šiel možno ešte nižšie, ale vo filme, kde hrá Jake M. Johnson tak sympatického chlapa, s ktorým mám dosť spoločného + uvidím na pár sekúnd prsia Olivie menej než 4/10 dať proste nemôžem. ()

Superpero

Svěží nezávislárna, kde se neděje nic extra světoborného. Hrají tam sympatičtí, hezcí lidé, co mají fajn práci v pivovaru. Po šichtě si vždy minimálně na jedno skočí a mezi hlavními protagonisty, kámoši opačného pohlaví to poněkud jiskří. Fakt nečekejte nějaké extra drámo, spíše se těšte na opravdu přirozenou Olivii Wilde. ()

ywo666

Chcel som dať iba dve hviezdy. Ale chvalabohu ma ten koniec nenasral tak ako sa bál, že ma naserie. Hlavne prvá polka je veľmi príjemná. Herci ako keby ani nehrali, ale proste reálne žili. Hlavne babenky Olivia a Anna sú prirodzené a príťažlivé. Chlapy trochu otravnejší. Jake M. Johnson ma moc nebral. Neviem ako tento film ohodnotiť. 50%? 60? Dám 60% za to množstvo piva, ktoré sa tu vypije. Ale takéto filmy my stačia raz za pol roka. 3*. ()

Seti

Další ze série filmů o tom, jak tenká je linie mezi přátelstvím a "něčím více" mezi mužem a ženou, kterou se tentokrát snaží načrtnout Joe Swanberg za asistence sympatické sexy třináctky a Jakea M. Johnsona, přičemž jí neustále zalévá větším než malým množstvím zlatavého moku. Je sice pravdou, že se to celé snaží působit maximálně sympaticky, což se občas i daří, a oceňuji i snahu o tahy mimo žánrovou šablonu, ovšem problém je ten, že...je to prostě nuda! ()

MartinezZ

Tedááá... dokoukáno, ale s občasným stisknutím ->, páčto jinak by to nešlo. K pochopení filmu je doslova nutné si přečíst zdejší uvedenou zajímavost: "Ve filmu se jedná čistě jen o improvizaci. Není k němu žádný scénář a jedinou věc, kterou měli herci k dispozici, byl neurčitý koncept dějové linie a uspořádání, v jakém dané události mají následovat." od uživatele/uživatelky Mrs.Blue. Pak totiž celá tahle nuda jako by z reálného života dává smysl - tedy minimálně dává smysl to, proč je to tak nezajímavé, nudné, roztahané, prázdné. Protože tady doslova bije do očí a uší, jak tomu chybí nějaký pořádný scénář, dialogy, něco připraveného. Tohle je tak nezávislácky indie (čti "indý", ne Indie :) , až to bolí. Moc to bolí. ~~~ 1,5* ()

• Natáčelo se v Chicagu (Illinois, USA). (BMW12)
  • Všichni herci si sami vybrali jméno své postavy. (Cheeker)
  • Ve filmu se jedná čistě jen o improvizaci. Není k němu žádný scénář a jedinou věc, kterou měli herci k dispozici, byl neurčitý koncept dějové linie a uspořádání, v jakém dané události mají následovat. (Mrs.Blue)

Související novinky

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

09.10.2013

Ještě ani naplno nevypukla „oscarová sezóna", ale bývalý šílenec z videopůjčovny už se vytasil s prozatímní TOP 10 nejlepších filmů, které letos viděl. Proč by to mělo svět zajímat? Protože Tarantino… (více)