Kámoši až na dno lahve

Drinking Buddies

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2013, 95 min

• Seti

Další ze série filmů o tom, jak tenká je linie mezi přátelstvím a "něčím více" mezi mužem a ženou, kterou se tentokrát snaží načrtnout Joe Swanberg za asistence sympatické sexy třináctky a Jakea M. Johnsona, přičemž jí neustále zalévá větším než malým množstvím zlatavého moku. Je sice pravdou, že se to celé snaží působit maximálně sympaticky, což se občas i daří, a oceňuji i snahu o tahy mimo žánrovou šablonu, ovšem problém je ten, že...je to prostě nuda!(30.11.2013)

Chcel som dať iba dve hviezdy. Ale chvalabohu ma ten koniec nenasral tak ako sa bál, že ma naserie. Hlavne prvá polka je veľmi príjemná. Herci ako keby ani nehrali, ale proste reálne žili. Hlavne babenky Olivia a Anna sú prirodzené a príťažlivé. Chlapy trochu otravnejší. Jake M. Johnson ma moc nebral. Neviem ako tento film ohodnotiť. 50%? 60? Dám 60% za to množstvo piva, ktoré sa tu vypije. Ale takéto filmy my stačia raz za pol roka. 3*.(27.12.2013)

Připravte se na hektolitry piva :-) Příběh filmu rozhodně není nic přelomového - dva alkoholici, kterých je práce zároveň koníčkem, se plácají ve svých propařených životech a osobních vztazích.. Ale Olivia Wilde a Jake M. Johnson to na place rozjedou tak, že jim hltám (a hlavně věřím) naprosto všechno.. :-) Jejich "napětí" bylo téměř hmatatelné.. Zbytek bylo jen velmi dobře vybrané křoví :-) Donutili mě přemýšlet a v hlavě je mám ještě druhý den ;-)(15.12.2013)

• JohnyD

Nudnejší film som za poslednú dobu fakt nevidel a musel by som teda veľmi dlho spomínať, kedy naposledy som pri filme tak trpel a mal som ho chuť po 45 min. vypnúť. Vydržal som a čakal, že možno koniec ten film nejako zachráni, nestalo sa. S hodnotením by som šiel možno ešte nižšie, ale vo filme, kde hrá Jake M. Johnson tak sympatického chlapa, s ktorým mám dosť spoločného + uvidím na pár sekúnd prsia Olivie menej než 4/10 dať proste nemôžem.(21.11.2013)

• Thomick

Hm, mizérie. Nejvíc mě srala Anna Kendrick. Zaprvý je vošklivá, zadruhý neumí hrát a zatřetí jí pro jistotu byla přidělená role tý největší pizdy. To se pak moc nedá svítit no. Dějový zvraty jsou navíc ze zákona buď hloupý, nebo předvídatelný až běda, a tak jedinou zajímavou věcí na Drinking Buddies zůstává uncredited Jason Sudeikis. :))(26.10.2013)

• - Všichni herci si sami vybrali jméno své postavy. (Cheeker)

• - Ve filmu se jedná čistě jen o improvizaci. Není k němu žádný scénář a jedinou věc, kterou měli herci k dispozici, byl neurčitý koncept dějové linie a uspořádání, v jakém dané události mají následovat. (Mrs.Blue)

• - Režisér i herci řekli, že jejich nejoblíbenější část filmu je výlet a piknik v lese. (Cheeker)