Kámoši až na dno lahve

Drinking Buddies

Drinking Buddies

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2013, 95 min

Klasická konverzační indie vztahovka, která má, lidově řečeno, trochu problém se prodat. Příčinou je styl vyprávění, jehož tempo je přednášeno až nezáživně přehnaným samospádem, ve kterém nevyniknou citově vyhrocené okamžiky. Přesto určitý náboj v sobě skrytý má. Vy, kteří očekáváte další rozjetou "Pařbu... kdekoli", sáhněte po jiném filmu, Drinking Buddies není pro vás, a vlastně není komedií. 50%(21.12.2013)

Kdo by nechtěl vidět překrásnou a jednu z mých nejoblíbenějších hereček současnosti Olivii Wilde, jak do sebe hází jedno pivo za druhým, chce píchat a celý film se chová jako chlap? Navíc ten její kolega z práce, kterej mi vyzáží připomínal Zacha Galif... (nikdy si to příjmení nezapamatuju) byl také super. Toho herce vůbec neznám, ale budu si na něj od teď muset dávat bacha. Opravdu hodně netradiční komedia/romantika, ale o to lepší. Určitě doporučuju.(23.8.2013)

Připravte se na hektolitry piva :-) Příběh filmu rozhodně není nic přelomového - dva alkoholici, kterých je práce zároveň koníčkem, se plácají ve svých propařených životech a osobních vztazích.. Ale Olivia Wilde a Jake M. Johnson to na place rozjedou tak, že jim hltám (a hlavně věřím) naprosto všechno.. :-) Jejich "napětí" bylo téměř hmatatelné.. Zbytek bylo jen velmi dobře vybrané křoví :-) Donutili mě přemýšlet a v hlavě je mám ještě druhý den ;-)(15.12.2013)

• Phorbo

Člověk by čekal, že v takové rádoby drama komedii s dvěma hlavními herci jiného pohlaví, skončí happy endem. Jenže ono ne. A vlastně, ani mi to nevadí. Je mi to při chuti, jen to ztrácí šťávu, je to taková nuda bez toho. Ono by to byla asi nuda i s happy endem, ale takhle je to nuda krát nuda. Film hold nemá to gró, kterým se pyšní některé indie filmy. On ten film je svým způsobem zajímavý, občas je problém mít kamaráda druhého pohlaví, aby k němu nenašel člověk bližší city. No občas to jde, ale pak si s ním moc nerozumí. Takže na reálnosti to tomu snímku nepřidává. Určitě by se měli ti dva rozhádat dřív. Takhle na konec to není košér, navíc když se dají zpátky dohromady tak brzo.(6.3.2014)

• Thomick

Hm, mizérie. Nejvíc mě srala Anna Kendrick. Zaprvý je vošklivá, zadruhý neumí hrát a zatřetí jí pro jistotu byla přidělená role tý největší pizdy. To se pak moc nedá svítit no. Dějový zvraty jsou navíc ze zákona buď hloupý, nebo předvídatelný až běda, a tak jedinou zajímavou věcí na Drinking Buddies zůstává uncredited Jason Sudeikis. :))(26.10.2013)

• - Ve filmu se jedná čistě jen o improvizaci. Není k němu žádný scénář a jedinou věc, kterou měli herci k dispozici, byl neurčitý koncept dějové linie a uspořádání, v jakém dané události mají následovat. (Mrs.Blue)

• - Režisér i herci řekli, že jejich nejoblíbenější část filmu je výlet a piknik v lese. (Cheeker)

• - Všichni herci si sami vybrali jméno své postavy. (Cheeker)