Reklama

Reklama

Kámoši až na dno lahve

  • USA Drinking Buddies (více)
Trailer

VOD (1)

Kate (Olivia Wilde) a Luke (Jake Johnson) spolu pracují v pivovaru. Panuje mezi nimi jedno z těch přátelství, které by mohlo přerůst v něco víc. Kate je ale s Chrisem (Ron Livingston), Luke s Jill (Anna Kendrick) a Jill by ráda věděla, jestli je Luke připravený mluvit o manželství. Jasné odpovědi na tuhle otázku se dočká poté, co spolu Luke a Kate nečekaně stráví víkend. (Bontonfilm)

(více)

Videa (4)

Trailer

Recenze (215)

zdenny 

všechny recenze uživatele

Z duše jsem nesnášel toho fousatého idiota, který po Olivii Wilde očividně celý film jel. A myslím si, že hlavně proto, že prostě byla větší kunda než jeho stará, která byla nemastná neslaná. Procházka Rona Livingstona s ní na chatě, to byl taky ubohý výlet dvou dementů, kteří nebyli schopni rozumět si se svým přítelem a přítelkyní. Myslím si, že nejlépe z toho vychází Olivia Wilde, protože ta je free a vyspí se i s nesympatickým klukem. A je jí to úplně jedno. Toto nebyl vztahový film, toto byla naprostá zbytečnost. Daleko lepší je z tohoto soudku film "Probuzení v Renu". A světe div se! - má o dvě procenta méně. Kteří impotenti tady hodnotí...? ()

C0r0ner 

všechny recenze uživatele

Nebyla to ani komedie, ani drama, ani romantický film. Vlastně to bylo takové prázdné nic, které si třetí hvězdičku zasloužilo jenom díky občasnému šaškování Olivie Wilde a pivovarskému prostředí. Ne že by se člověk během sledování nudil nebo otravoval, ale po skončení jsem si sám nemohl odpovědět na otázku: "O čem to bylo?" 50% ()

Reklama

rikitiki 

všechny recenze uživatele

Dělalo to na mě dojem, že režisér a scenárista připravili pár situací a nechali herce, aby v nich improvizovali. Bohužel si nevybrali žádné mistry improvizace, takže sledujeme povrchní dialogy, které se opakují a nenabízí nic zajímavého, ani nijak nerozvíjí základní situaci o tom, jestli je vztah mezi dívkou a mladíkem přátelství nebo láska. Pseudodokumentární kamera pocit tuctovosti ještě umocňuje a vy si připadáte, jako když posloucháte v tramvaji cizí telefonát o tom, co dnes nakoupit k večeři. ()

Tomyfrok 

všechny recenze uživatele

Občas se mi přihodí, že zhlédnu film, o němž si povím, že bych pro něj chtěl sám napsat předlohu, a kdyby následně vypadal takto, byl bych spokojen. Drinking Buddies má jeden zásadní problém, a to, že ne každý si jej dokáže vychutnat do dna, dost možná bude toto téma připadat spoustě lidem vzdálené, otravné, anebo zbytečně protahované, přehrávané a okecávané. Jenže právě v tom tkví veškeré kouzlo. Vůbec není snadné zachytit kamerou, co se odehrává mezi dvěma lidmi. Zvlášť, když se většina příběhu odehrává pouze v jejich hlavách. V tomto případě však bylo nesmírné štěstí, že hlavní role ztvárnili Olivia Wilde, Jake M. Johnson a Anna Kendrick, mezi kterými to jednoduše funguje. Dlouho jsem neviděl něco tak procítěného, emocemi nacpaného, lidského, přesto trochu bláznivého a tolik mi blízkého. Uznávám, že mé hodnocení je maximálně subjektivní, ale zde si veškerý nadhled odpustím a jen poděkuji Joe Swanbergovi za výjimečný film, jenž se do mě pevně zahryzl a už nepustil. Ne, že bych ani zde neviděl pár drobností k poupravení, ale kašlu na to, protože tady to prostě funguje. Ne vždy mmůžeme získat vše, co chceme. P.S. Nezapomeň na pivo. (90 %) ()

MartinezZ 

všechny recenze uživatele

Tedááá... dokoukáno, ale s občasným stisknutím ->, páčto jinak by to nešlo. K pochopení filmu je doslova nutné si přečíst zdejší uvedenou zajímavost: "Ve filmu se jedná čistě jen o improvizaci. Není k němu žádný scénář a jedinou věc, kterou měli herci k dispozici, byl neurčitý koncept dějové linie a uspořádání, v jakém dané události mají následovat." od uživatele/uživatelky Mrs.Blue. Pak totiž celá tahle nuda jako by z reálného života dává smysl - tedy minimálně dává smysl to, proč je to tak nezajímavé, nudné, roztahané, prázdné. Protože tady doslova bije do očí a uší, jak tomu chybí nějaký pořádný scénář, dialogy, něco připraveného. Tohle je tak nezávislácky indie (čti "indý", ne Indie :) , až to bolí. Moc to bolí. ~~~ 1,5* ()

Galerie (20)

Zajímavosti (5)

  • Režisér i herci řekli, že jejich nejoblíbenější část filmu je výlet a piknik v lese. (Cheeker)
  • Natáčelo se v Chicagu (Illinois, USA). (BMW12)
  • Ve filmu se jedná čistě jen o improvizaci. Není k němu žádný scénář a jedinou věc, kterou měli herci k dispozici, byl neurčitý koncept dějové linie a uspořádání, v jakém dané události mají následovat. (Mrs.Blue)

Související novinky

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

09.10.2013

Ještě ani naplno nevypukla „oscarová sezóna", ale bývalý šílenec z videopůjčovny už se vytasil s prozatímní TOP 10 nejlepších filmů, které letos viděl. Proč by to mělo svět zajímat? Protože Tarantino… (více)

Reklama

Reklama