Kámoši až na dno lahve

Kate (Olivia Wilde) a Luke (Jake Johnson) spolu pracují v pivovaru. Panuje mezi nimi jedno z těch přátelství, které by mohlo přerůst v něco víc. Kate je ale s Chrisem (Ron Livingston), Luke s Jill (Anna Kendrick) a Jill by ráda věděla, jestli je Luke připravený mluvit o manželství. Jasné odpovědi na tuhle otázku se dočká poté, co spolu Luke a Kate nečekaně stráví víkend. (Bontonfilm)

schuby252

Klasický nudný film ze života. Takový věci se stávají tisícům lidí po celém světě a nemusí nám to ještě připomínat ve filmu. Nebýt O.Wilde, kterou mam celkem rád tak bych nedal ani ty dvě hvězdy. ()

Edwin44

Mno asi není nejlepší výsledek pro film to, že jsem celou dobu stopáže uvažoval o tom, jestli je hezčí Olivia Wilde nebo Anna Kendrick. Za 95 minut jsem došel k názoru, že nejspíš Anna Kendrick by byla vhodnější na vztah a Olivia jen tak na pobavení. LeL. Děj filmu mě přestal zajímat asi tak po 15 minutách. Neustálé omílání toho samého do kola. Jediný so mě přišlo zvláštní bylo to, jak může mít chlap tak super kamarádskej vztah s nádhernou ženskou a přitom nemít touhu se s ní vyspat. Podle mě utopie. Vůbec mě nebavil děj, k postavám jsem si za celou dobu neutvořil žádný vztah prostě nic. Nebýt toho obsazení a krásného prostředí pivovaru bylo by to na jednu hvězdu či na odpad. Takhle tomu z milosti dávám 2*. Spíš to jsou tak 1 a 1/2 ()

hyperfucker odpad!

Naprostej nesmysl film...vůbec to nechápu že jsem to vydržel až do konce ... chlastaj tam pivo tak jedou na výlet tam dá pusu kámošce pak se vrátí zase chlastaj pivo a pak je konec... naprostej odpad tento film 0/100 ()

LuciusDLX

Film o vzťahoch, ktorý sa snaží tváriť prirodzene a nezávisle. Výsledkom toho je kopa umelých scén, ktoré hraničia s trápnosťou. Rozhodne to nemá s komédiou nič spoločné a som rád, že som to pri intenzívnom pretáčaní dopredu vôbec dokázal dopozerať. Snáď len za Oliviu dávam 10 percent. ()

Baerdeller odpad!

Viděl jsem, přišel sem (rozcupovat scénář) a zjistil, že scénář nebyl, že se jedná o improvizace herců... To by vysvětlovalo, proč to stojí za hovno a nic se tam celou dobu neděje. Nejzajímavějším na tomhle filmu tedy zůstává fakt, že ho Tarantino zařadil do svého výběru deseti nejlepších filmů 2013. Nerozumím tomu, leda by chtěl své fanoušky trochu vytrollit. ()

stuj

Obyč filmek. Komedie to moc není a drama taky ne. Spíš taková lehká romanťárna, ale nic sladkýho nečekat. Prostě úplně obyčejnej film, co ničím nevyčnívá. ()

somme

Predtim nez jsem se na to podivala, precetla jsem si, ze pry herci v podstate nemeli zadny scenar,jen hrubou dejovou linku a podle ni improvizovali a tim az vytvareli konecny film. Jestli je to tak, prijde mi to jako odvaznej a o to zajimavejsi nezavisly film se skvelym obsazenim. Olivia Wilde dokazala, ze neni jenom krasna ale fakt je to pani herecka. Stejne tak prekvapil Jake Johnson, ze nehraje jen uzvaneny frajirky,ale ve vaznejsich polohach to umi taky. Skoda jen Anny Kendrick a Rona Livingstona,ze nemeli az tolik prostoru,ale mozna uz bysme se v tom pak ztraceli,kdo vi. Ano, necekejte zadny akci naslapnuty snimek kde je kazdy v podstate za superhrdinu a dokonalyho recnika co vsechno v dobre obrati...spis je to tak nejak snimek z realnyho zivota. Vlastne diky ty improvizaci je to tak uveritelny a pro nas divaky pak snadnejc stotoznitelny. Myslim, ze i pro herce to musela byt prijemna zmena od velkych nalajnovanych produkci ()

Natt

Toto je pocin ktory , vam asi nic nehovori, alebo trocha nieco  ... alebo vam sadne kazdou minutou. Asi aj zalezi na zivotnych skusenostiach a ich prezivani. Ale za mna skoro dokonale.  Ale som jednym z mala :) ()

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

09.10.2013

Ještě ani naplno nevypukla „oscarová sezóna", ale bývalý šílenec z videopůjčovny už se vytasil s prozatímní TOP 10 nejlepších filmů, které letos viděl. Proč by to mělo svět zajímat? Protože Tarantino… (více)