Reklama

Reklama

Mariin nový přítel je dokonalost sama. Není to nikdo méně významný než sám Ježíš, který se vrátil na Zem, aby završil konec světa. Poblázněná Marie si získá jeho srdce. Je její láska silná natolik, aby kvůli ní Ježíš posunul Soudný den? Marie nemá štěstí na chlapy. Chvilku potom, co zrušila svatbu, se seznámí s tesařem. Konečně někdo citlivý, nesobecký a pozorný. Co čert nechtěl, hned na první schůzce Marii odhalí svou pravou totožnost. Není to nikdo méně významný než Ježíš. Nejdřív si Marie myslí, že má o kolečko navíc, ale vše se ukáže být pravdou. On je skutečně Mesiáš, který se vrátil na Zem před Soudným dnem. A ten má nastat už příští úterý... (HBO Europe)

(více)

Recenze (44)

Fr 

všechny recenze uživatele

,,ON JE VE MĚSTĚ A DÍVÁ SE, JESTLI SI LIDÉ ZASLOUŽÍ APOKALYPSU"... /// Čistě hypoteticky – JSOU MEZI NÁMI! A trápí je mezilidský vztahy. (Kdo? Jaký?... Se podívej nahoru!) Je to míň šílenější, než by jeden od přítomnosti náboženskejch potentátů čekal. Lidstvo zastupuje Marie a můžem na vlastní voči vidět, že do úterý, se nemáme šanci změnit. Lehce úsměvný ,,zrcadlo“, který postupně začne víc řešit vztahy, - takže Ďábla a lásku. Místy je to celkem chytrý, ale já na ty vztahy (ani když jde o NĚHO a Marii!) fakt moc nejsu. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Stejnojmennou knihu, kterou v roce 2008 napsal David Safier, číst nebudu. 2.) Nenaseru se, když zjistím, že se apokalypsa odkládá. 3.) Thx za titule ,,pwatzke“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

DwayneJohnson 

všechny recenze uživatele

Pohled na apokalypsu tak trošku na odlehčený způsob a pro mě osobně naprosté zjevení, které ani nevím, k čemu bych pořádně přirovnal. Vlastně jsem ani nevěděl o čem to celé je a to bylo moje překvapení příjemnější. Malý komediální nádech a hlavně naprosto uvolněná atmosféra, která nám dá nahlédnout na soudný den, který je servírován na německý způsob. Lehce, stravitelně a s výbornou příchutí. Dal bych si ještě jeden chod, ale snad někdy později. Za pět. ()

Reklama

misterz 

všechny recenze uživatele

Film s výborným námetom a originálnym fantasy nápadom. Obsahuje silné myšlienky, ktoré by sme si mali často ako ľudia pripomínať. Rozbeh bol pomalší, dejová linka často skĺzala do bežných rodinných problémov a nudy. Odkedy sa však do toho zamontoval Ježiš, tak snímok získal nielen na humore ale aj pútavosti. Záver bol vôbec najlepší, také zhmotnenie priam Dantovskej apokalypsy som veru nečakal. A k tomu ako čerešnička na torte pekné posolstvo. 65/100 ()

IQ Tiqe 

všechny recenze uživatele

S anglickýma titulkama z translatoru to není úplně ončo, ale většinu filmu to bylo něco mezi komedií a romantikou, taková pohodová jednoduchá pohádka, a ta mě bavila. Poslední třetinu jsem ne úplně chápal, hlavně proto, že slovo Mesiáš mi evokuje kladnou postavu. # příběh ** | hudba *** | humor ** | akce * | napětí – | pustil bych si znovu ** ()

Big Bear 

všechny recenze uživatele

,,On je z Judei? takže - Palestinec ! Terorista! '' :-) --- Filmy s náboženskou tématikou nevyhledávám. Tady potenciálního diváka notně odrazují již dvě základní věci aniž by z filmu viděl byť jen první okénko: Název - Jesus liebt mich a to, že film je romantická komedie (německá!). Prostě nic z toho nejde moc dohromady a působí to rovnou odpudivě. Ale já před časem viděl jednu německou komedii, která byla kupodivu velmi vtipná a tak jsem se rozhodl nejen německému humoru, ale i Ježíšovi dát u sebe šanci :-). A ono to kupodivu celkem hezky fungovalo. Podobně jako smrt v Seznamte se Joe Black se Ježíš objeví mezi námi hříšníky aby blíže poznal lidi... Při tom se však zamiluje do ztřeštěné Marie, které život moc nevychází podle jejích představ. A ona se zamiluje do něj. Když zjistí kdo je a co se se světem chystá, nechce o něj přijít. Jenže čas apokalypsy se blíží a ďábel hledá dva zrádce, kteří by mu umožnili ovládnout svět.... Naštěstí nad tím vší bdí samotný Bůh, který se rozhodne probíhající dění změnit podle svého. --- Film se mi líbil. Přiznávám bez mučení. Bylo to takové příjemné, ne moc sladké, mírně mysteriózní s opravdu pěkným vizuálem a zajímavou kamerou. Nečekal jsem nic a byl jsem velmi spokojen! Sice tam sem tam něco skřípne, ale mělo to myšlenku. -- A až se někteří z nás zase budou divit jak jen všechna ta zvěrstva a katastrofy co se na světě dějí může ten milující Bůh dopouštět...tak si uvědomte, že nejsme jediné terárko v jeho pracovně ! :-). Tři satanské masařky. * * * ()

Galerie (23)

Zajímavosti (1)

  • Ježíš mě miluje je také název básně, kterou napsala Susan Warner v roce 1860. (Terva)

Reklama

Reklama