Epizody(20)

Příběh se točí kolem spokojeného manželského života bývalého fotbalisty a jeho manželky, bývalé modelky, který je vážně narušený po příchodu panovačné tchyně z Prahy. Tchyně se stává postrachem celé rodiny - nikdy nevíš, kdy se objeví; nikdy nevíš, kdy tě ovládne; nikdy nevíš, kdy zaútočí. Každý z členů rodiny je jiný, ale neumí bez sebe žít. Třígenerační československá rodina, která řeší víceméně běžné životní situace, se stává pro českého diváka vtipným zrcadlem jeho vlastního života. (TV Prima)

anousek odpad!

Oh My God. Větší sračku jsem v životě neviděla. Ať si takovou kravinu nechají na Slovensku a netahají to sem. Sice se tam všichni smějí ale já jsem se neusmála ani trochu. Tedy vlastně ano, když jsem se vysmívala jejich trapnému humoru a taky jejich hereckému výkonu. Prosím stáhnětě to a to okamžitě. Zajímalo by mě jestli těm lidem zaplatili aby se smáli a nebo je to nahraný smích. ()

neo_ap

Na rozdíl od jiných uživatelů jsem zhlédnul několik dílů. Ať mě první dva pobavili, o následujících se to říct nedá. Téma tchýně se brzy vyčerpalo, a tak se není čemu smát. Některé postavy vidím jako přebytečné. Třeba Dušan. K čemu se tam vyskytuje? Peter Marcin je dobrý. Sabina se snaží, a docela jí to hraní jde. Labudu a Švandovou vůbec nemusím. Odpad to není, ale pokud nejste fanda některého z herců, ani to nezkoušejte. Rychle přepnete. (20/100) ()