Neberte si nič na sekeru. (oficiální text distributora)

Billie777

Jedna hvězda za Kemku, který tu navíc nehraje dementa, jak by se dalo čekat ale pro příště ať raději zůstane u Partičky, nebo ho přestanu mít ráda. :) No a druhá hvězda je za snahu (protože snaha se cení) a to je vše. Není to tak tragický ale není to ani dobrý. Proč bratia slováci, ale i my češi, točí sitcomy, když to vlastně neumí? Na to tu jsou britové a američané. ()

RigorMortis odpad!

Narkóza ma ani tentokrát nesklamala. Totálne nezáživný seriál s nahratým smiechom, cirkusantom z Partičky a hercami, ktorí sa snažia hrať, no akosi im to nejde. Dôkaz toho, že Narkóza predhodí divákom akúkoľvek úbohosť (a to som ešte slušný), len aby to natrela svojej o nič lepšej konkurencii. Katastrofa, no nič iné som od televízie takéhoto formátu ani nečakal. ()

Etherium

V celku podobné, aj keď slabšie ako susedia, miestami fakt trápne, miestami sa dá dobre zasmiať, herci potešia a v zápätí urazia. Niektoré scénky aj za 4*, ale je to proste také slabé, kamera stále stojí... Ale chcem zase podotknúť, že dávať odpad a radiť tento seriál medzi naozajstné odpady typu Veštiareň, tak to zas nie... ()

MM_Ramone odpad!

Tak toto je naozaj úplné dno. Hlbšie sa už klesnúť nedá. Slovenská súkromná televízna stanica Markíza vyprodukovala ten najväčší hnoj v oblasti žánru zvaného sitkom. V posledných rokoch to ide s televíznymi seriálmi v našich krajoch rýchle dole vodou. To je neodškriepiteľný fakt. No keď porovnám všetky tie nepodarky, čo som tu už ostro skritizoval, so "Sekerovcami", tak mám trocha výčitky svedomia. Pretože toto je oveľa, oveľa horšie. Mimoriadne trápny humor a totálne neschopní herci. V roku 2010 bolo natočených dvanásť častí a radšej ich vtedy ani neodvysielali. Tento kreténsky projekt bol ukončený a odložený do archívu. Nechápem načo ho odtiaľ po troch rokoch vytiahli. V súvislosti s hodnotením tohto titulu ma napadajú všelijaké kvetnaté výrazy, čo by ho vystihli, ale budem sa musieť uspokojiť s tým, že to proste označím ako odpad! ()

Dashiella

Zas raz sa ukázalo, že robiť humor ( a najmä ten televízny) sa na Slovensku vôbec neoplatí ... ďakujeme vám, milí diváci a komentátori. Samozrejme, všetci sme vychovaní na Black Books a IT Crowd a How I Met Your Mother a neviem čom ešte. A ja netvrdím, že snaha sa cení, veď keď sa to povie, tak je to len z ľútosti, v televízii to platí dvojnásobne. Ale úprimne, kto si k včerajším dvom prvým častiam sadol a trochu sa otvoril tomu, že sa u nás niečo deje a že sú tvorcovia, ktorí sa naozaj snažia a nepíšu a netočia len preto, aby neviem, mali prachy alebo čo, tak nemusel byť stopercentne sklamaný. Ja som nebola, pobavila som sa. Nepotrpím si sama na rodinné seriály, ale tu to celkom dobre nastavili- rodičia z dediny x deti z Blavy. Ďalej mi nesedí postava otca a najmä jeho stvárnenie a predovšetkým občasná zbytočná retardácia deja, kedy to jednoducho neklape tak, ako by v správnom sitcome malo. DOPLNENIE: A samozrejme, ako inak, prvé dva diely ešte ako tak snaživé poslali nasledujúce dva do hlbokého podpriemeru. Ach jaj. ()