Neberte si nič na sekeru... Sekerovci žijú v Timravanoch, malom mestečku v nešpecifikovanom kúte Slovenska, dostatočne ďaleko od Bratislavy. Miestni si na označenie ""mesto"" potrpia, v skutočnosti však Timravany vykazujú všetky znaky dediny. V centre diania sitkomu sú manželia Vincent a Jarmila Sekerovci. Vincent je najväčší škrob v meste a jeho najčastejšia veta znie ""Určite je to drahé"". Jarmila je pokojná a dobrá duša, rada háčkuje a vedie spevokol. Manželia spoločne vedú rodinný biznis – malé mäsiarstvo. Sekerovci majú tri deti. Dcéra Betka je v tínedžerskom veku, pohŕda rodinou a čo najskôr sa chce dostať z malého mestečka preč. Syn Pipo je futbalista, rebel a trošku ""vyšinutý"". Pomáha otcovi v mäsiarstve. Najstarší syn Jano sa po rokoch strávených v Bratislave rozhodol vrátiť do rodného mestečka a spolu so svojou snúbenicou si chcú postaviť dom. Zatiaľ však bývajú u rodičov... (TV Markíza)

deanmo

Juraj, kam si sa to dostal! Neuveriteľne amatérske stvárnenie, fóry ktoré nie sú vtipné... Typické pre slovenský sitcom. ()

migl odpad!

Markíza opäť svojou stupídnou tvorbou "nesklamala",čo iné môžeme v súčasnosti od Slovenských TV čakať,že?! ()

mackyns

Ku slovenským seriálom mám veľmi veľký odpor a keď si kamarát na intráku zapol Sekerovcov tak som si len ťažko povzdychol, že budem musieť počúvať tie strašné kydy ktoré vyliezli z pera nejakeho slovenského superscenáristu a mal som čiastočne pravdu seriál je dosť hlúpy a pomerne dosť trápny ale mimo toho všetkého som sa na ňom pár krát slušne zasmial a určite si pozriem aj dalšie diely aj keď len v tom prípade ak na ne narazím pri prepínaní televízie. A osobne si myslím, že tento seriál je v slovenskej tvorbe krôčik vpred aj keď len veľmi maličký. + Alena Ďuránová ja strašne sexy baba. ()

Jard

Príde mi to ako celkom fajn seriál. Neviem, prečo bol uzavretý do archívu. Markíza vyprodukovala už aj trápnejšie seriály. Tento ja osobne určite nezaradzujem ku tým najtrápnejším. Pre mňa je to celkom fajn pobavenie a spestrenie večera. 70% ()

jurajP odpad!

Hmmm, aktuálne to sledujem... hmmm so Zitou na krku sa to zďaleka nedá porovnať... Zitu ostatní používatelia kvalitne "sprzdili" tak toto asi spomínaní "experti" vychvália do nebies... dúfal som, že sa to aspoň "obtrie" Zity... nooo zatiaľ nemám slov... 2* by som dal len kvôli "našej" produkcii.. zatiaľ hodnotím na 1* uvidíme čo prinesie druhý diel....tak pridávam hodnotenie po "druhom diely" aaa ok neviem či pridali druhý diel, no ak áno, môj názor sa "zhoršil" upravujem hodnotenie a už nesledujem "ďalšie" pokusy... Vráťte nám Zitu... prosím... ()

newSami

Milý pokus o ďalší slovenský sitcom... ale opäť zásah vedľa, naši tvorcovia si totiž ešte stále mýlia afektovanosť s humorom a o vymyslení vtipnej zápletky (či nebodaj scenára) môže tento seriál iba snívať. ()

Yelush odpad!

Dom plný mentálne retardovaných preafektovaných a trápnych postavičiek s Pipom a fotrom na čele. To sa nedá urobiť sitcom či seriál bez extrémneho afektu všetkých zúčastnených? Na Slovensku asi nie. PS: Aby som nekrivdil Táni Kulíškovej, ktorá sa ako jediná snaží normálne hrať, aj keď medzi toľkými idiotmi jej to asi aj tak dlho nevydrží. ()

jarcus78 odpad!

Kto toto dovolil vysielať? Absolútne amatérsky a silený humor zúfalých tzv. hercov. Jeden diel a dosť. Aj to s veľkým premáhaním. ()

Anonym018

Je to zábavná slovenská komédia, ktorá sa má pozerať tak, že si jednoducho v utorok večer sadnete k televízoru a sledujete sitkom, jednoducho sa zabávate a nie tak, že analyzujete každú scénu. Sekerovci však majú nevýhodu, že vznikli v tieni legendárneho sitkomu Susedia. Práve preto dávam iba štyri hviezdičky. ()

mirec2211 odpad!

Skutočne som dlho nič trápnejšie nevidel. Dej predvídateľný, herecké výkony žalostné a vtipné som tam nenašiel žiaľ vôbec nič. ()

Kemkacek

Co říct...Další nepovedený sitcom. A to mám slovenské sitcomy hodně ráda ! (stačí se koknout ke mě) Boužel tady to ani Kemka nezachrání :( ()

Duston_Movie odpad!

Ďalší pokus o úspech sitkomu z dielne Markízy, škoda, že znovu stroskotal na brehoch trápnosti a stal sa z toho ďalší prepadák. ()

matrixus

výkon Aleny Ďuránovej príjemne prekvapil, i scenáristicko-dramaturgická zložka dozaista ponúkla viac ako u prefláknutých "Panelákovcov" ... Zážitok umocňuje pomerne verné vykreslenie slovenských reálií s nutnou dávkou nasázky, a je potrebné dodať, že ponúknuté sujety sa vyskytujú hojne v každej slovenskej dedine ... ako obraz doby dokonale vystihnuté a ako karikatúra ešte stále v medziach regionálneho vkusu ... asi vďaka aj hereckému talentu Kemkovmu ... ()