Man

Animovaný / Krátkometrážní
Velká Británie, 2012, 4 min

500 000 rokov vývoja 'človeka rozumného' v troch minútach, od prvej výhry nad prírodou až po svoj úplný koniec. (whack)

Daji

První vteřiny jsem se smála.. Zašlápnutí broučka a škodolibá radost? Asi nějaký výrostek.. Z živých hadů botičky? Zábavné.. Napustit si kuřátko a udělat si z ní baskeťák? Co je to za vtip? Až se slavným "KáEfCéčcem" mi došlo, o čem tenhle kraťas bude. Smích přešel. Jen tak dál, Maníci.. ()

Flaxik

V osmdesátých letech by to bylo krutopřísné video. V roce 2012 zoufale ohraná písnička. I když zpracování je príma. ()

zette

Tak pribeh neni nijak originalni, vsichni tento problem znaji, umi ho pojmenovat, definovat, ztvarnit, ale nikdo ho neumi vyresit. Ty ctyri minutky jsou ale vystizene velice dobre a za genialni animaci (chuze CLOVEKA a obuti kozacek nemelo chybu, stejne tak ty haldy) pridavam patou hvezdicku. ()

Doudis19

Propracovanými detaily překypující zábavné dílko a zároveň krůtá ukázka dějin po zrodu člověka "rozumného". Nebýt vše shazujícího konce, hodnocení by šlo ještě výše. ()

Estrellita

Kruté. Pravdivé. Tfuj, je mi z toho zle. I tahle emoce se ale cení - a kdyby tvůrci vymysleli lepší konec, dala bych rozhodně plný počet hvězdiček. Bohužel to mimozemšťani zazdili, takže to nechám na čtyřech... Tohle by se mělo povinně promítat všem lidem před spaním! 80% ()

kinghome

Jojo lidi jsou svině. Ten konec bych ta mít nemusel, ale na to, jak to bylo krátký, to řeklo víc než většina celovečerních filmů. ()

BlackTom

Kam až môže zájsť ľudská obmedzenosť, nenažranosť a bezohľadnosť... Desivé, zvrátené a pravdivé, presne ako dnešná realita. Najhoršie na tom je, že sa to deje mimo nás a bez nášho súhlasu. Welcome... ()