Trailery, ve kterých se dozvíte pravdu o vašich oblíbených filmech a seriálech. Trailery tak upřímné, že se jich bojí všichni filmový tvůrci i producenti. (skrblik007)

StanislachKo

So slovom "úprimný" sa v poslednej dobe (a najmä v názvoch rôznych relácií) celkom plytvá, ale Honest Trailers hrdo nesie na čele tento prívlastok a ten sedí jak na šerbel. Je to svižné, zábavné a navyše smekám tiež aj nad faktom, že tie filmy, ktoré takto "parodujú musia mať fakt dokonalo nasledované. Je to dokonca taká dobrá prácička, že si užívam aj keď si robia prdel z nejakého môjho kultu. ()

ProfesorLotr

Má to ukrutný smysl pro humor, dělá si to z filmů srandu, ale přesto je ve většině případů neuráží a doprovází to příjemně se poslouchající dunivý bas. Co je to? 92%% ()

Saraph

Ten chlápek ze Screenjunkies, který si vždycky pozve nějaké zarostlé filmofily na rozhovory, vždycky dokáže vytvořit něco, co sahá daleko za nudné klišé, při jejichž sledování bych sebe skoro označil za prokrastinujícího člověka. ()

filmmovier

Nevím, kolik dílů jsem viděl, ale nebylo jich mnoho. Ze začátku mně to bavilo velmi, ale po čase mně to velmi rychle bavit přestalo, protože je to víceméně furt to samé dokola a hodně rychle se to okouká. Teď mně nikdo nedonutí vidět ani díly, které bych vidět chtěl, protože jsem na tento pořad získal alergii. Vtipné to sice je, ale jen chvíli, kvalita jednotlivých trailerů je samozřejmě různorodá a některé díly jsou až nepříjemně dlouhé. ()

Script

Jeden z mích nejoblíbenějších trailerů je ten na Promethea a Captain America: Civil War. Prometheus mě ale stejně nejvíc pobavil! :D ()

Ivusha

Děkuji YouTube, lidem ze ScreenJunkie a bohům, že tato záležitost vzniká. Vždycky jen čekám, až vyjde další...:-) ()

Gogo333

Perfektní videa, kde si dělají srandu z filmů. Musím říct, že občas se dost dobře trefí a souhlasím s nimi. 80% ()

SpaceOdyseus

Nekdy velmi trefne nekdy celkem mimo, ale kolem a kolem jde o zabavne parodovani znamych filmu. Epic voice guy dela ale naprosto skvele voiceovery. ()

Rufete

"We are cutting ice! 'Cause we are cutting iiiiice!" Autor se nebojí říct pravdu, často má výstižné a pravdivé poznámky k danému filmu. Moc se mi ale líbí, když se autorovi nepodaří nic kloudného vymyslet, v tom případě je film vážně dobrý a pokusy o jeho shození vyloženě trapné (The Dark Knight). Skvělé jsou taky remaky písniček, nejradši mám ty z Frozen. Prostě Honest Trailers jsou na dobré vlně a nové filmy se mohou třást. ()

Luk Skywalker

Co k tomu dodat prostě opravdu Upřímné trailery (někdy až moc :-D), kde je hlavním cílem film zesměšnit a ukázat na jeho chyby a nelogičnosti. ()

Mouchal

S Upřímnými trailery je tomu tak, že zpočátku hltáte každý další takto zpracovaný film a říkáte si, jak je to vlastně geniální. Bohužel po pár zhlédnutých Upřímných trailerech si uvědomíte, že je to vlastně docela kravina. Trailerový (rádoby) badass hlas už vás bude unavovat po několika minutách poslouchání a většinou se filmové chyby jen donekonečna opakují a sem tam hodí něco vážně vtipného. A sekce "hrají" mi opravdu bránici nenastartuje vzhledem k tomu, že víc jak polovina fórků je určena především pro americkou "masu" za velkou louží. Proto radím divákům-začátečníkům, že pořekadlo "V nejlepším se má přestat" tu sedí víc, než co tu sedím teď já u kompu, přemýšlející nad nějakým závěrečným vtípkem. Asi nebude. Pada-ča. 55% ()