Pozvání spravedlivých (TV film)

Krimi

Československo, 1968, 58 min

Pavel Rímský

Roman Ráž

Pavel Blatný
  • hermiona

Docela nuda. Půl hodiny se řeší, proč měl být náhodně mrtvý zabit – a pak, že o mrtvých jen dobře! Pak dvacet minut, jak to hodit na učitele. Afektovaně trapného učitele-poseroutka. Nakonec z toho obviníme toho posledního a rovnou ho zabijeme. Strašná kamera. Nikdy nevím, jestli z takového obrazu dostanu dřív tik nebo epileptický záchvat.(31.1.2013)

• Peabody

Proboha, to je hrozný. Nikd yjsem netušil, jak děsivě se hrálo v brněnské TV v šedesátých letech,a le tady i později docela slušní herci hrajou jak na ochotnickém divadle v Horní dolní. Kromě toho je to příšerná nuda, souhlasím s ostatními, ale nejvíc ze všeho mi vadí zpsoby, jakými jsou repliky pronášeny, afektovanost, absolutní nereálnost, mluvení do vzduchu a ne k ostatním. Utrpení dokoukat.(2.4.2015)

Čtyři vrazi stojí nad mrtvým starcem, kterého obvinili, odsoudili a sami i popravili.. velmi zajímavé téma!(15.8.2018)

• Rodriguez

Koukat skoro hodinu na partu blbů, jak řeší dilema, proč nešťastnou náhodou zabili chápka v letech, je dost opruz. Jeden to hazí na druhého, vyhrožují si, přemýšlí jak se zbavit těla apod. 15%(15.2.2013)