poster

Jaromír Jágr: stále na vrcholu (TV film)

Dokumentární

Česko, 2012, 52 min

Režie:

Milan Šíma
 • Olík
  ***

  Nejsem zastánce trendu „borec umí slušně kopnout do mičudy, tak mu vydáme jednu biografii ve dvaceti, další dvě ve dvacetidvou a tak bude pokračovat, dokud si ho nevezmou čerti“. A proto navrhuji počkat těch ještě těch pár let, co bude číslo 68 brousit hokejové stadióny a pak natočil celovečerní biják hodný jeho velikosti, protože jestli má naše prohnilá republika nějakou osobnost, tak je to právě kladenská ikona. Jaromír Jágr: stále na vrcholu je slušně vyplněných padesát minut na sportovním kanále, ale persona jako on si zaslouží, aby pro něj někdo udělal to, co Olga Sommerová pro Věru Čáslavskou.(11.2.2013)

 • Liznic
  ****

  Jaromír Jágr je pro mne jeden z nejúžasnějších sportovců, jací kdy žili. Šel by o něm natočit několikahodinový dokument, ve kterém by se bylo na co dívat. Tohle je malá sonda mapující převážně období okolo jeho 40. narozenin, které porovnává s počátky jeho kariéry. Je to zajímavé a vzhledem k délce poměrně nabyté a uteče rychle. Ale ta předělaná píseň co neustále hraje v podkresu je příšerná...(9.2.2013)

 • Colleague
  ****

  Zajímavý dokument o jednom z našich nejslavnějších sportovců. Mně osobně nejvíc zaujala krátká vsuvka o tom, že Jarda prakticky nepoužívá stravovací doplňky a sní tuny kitkatů nebo tatranek. Myslel jsem si, že stravování hraje celkem podstatnou roli v životě profesionálního sportovce, ale Jarda mi poučil.(9.2.2013)

 • vander19
  ****

  Zaujímavé nazretie do šatne Flyers. Ja síce osobne moc Jágra nemusím, ale toto mi prišlo v pohode. Možno na škodu veci je to, že nezobrazili viac tých efektných gólov, ktoré dosiahol. Pracovná morálka tohto človeka musí byť na úrovni gréckych bohov. O druhej ráno sa postaviť z postele a ísť trénovať????(15.11.2014)

 • Ded@M@tes
  ****

  Hvězda je a bude, dokument o Jaromíru Jágrovi a jeho působení v NHL a ubírání se převážně na jeho věk. Stále patří mezi nejlepší hráče hokeje a že spadá do Top 10 nejproduktivnějších hráčů za celou historii NHL to jen potvrzuje. Dost škoda je jeho odchodu do Ruska, ale peníze asi rozhodli. ( Hodnocení: 8/10 )(12.4.2013)