Osiřelá Maryann se nastěhuje ke svým prarodičům. Zoufale osamělá dívka zjistí, že jediné stejně staré dítě v sousedství je upoutáno na invalidní vozík. Andy má ale bohužel velmi despotickou matku, která mu ze strachu o jeho chatrné zdraví odmítá dovolit opustit dům nebo si hrát s Maryann. Jeho táta je sice vstřícnější, nedokáže se však své ženě postavit. Když se Maryann vplíží do jejich domu a prozkoumá nepřístupný sklep, zjistí, že oba rodiče skrývají velmi temné tajemství. Důvody, proč se snaží držet Andyho doma a Maryann dál od svého prahu, nejsou totiž ani trochu nezištné. (Cinemax)

Aurus

Ze začátku nuda sle potom se to rozjede. Ve filmu zemřou 3 lidi což je docela dost málo ale nevadí. No scénář, kamera a herecké výkony jsou fakt hodně dobrý. Příběh je fakt super a podle mě si nenhle film zaslouží 60-65%. Moje Hodnocení 70%. ()

M.Myers

Na tento kousek jsem se koukl hlavně kvůli Shannonovi, jelikož je výborný herec, ale jeho postava toho moc nenabídne ale dá se sním trochu sympatizovat. V roli matky se zde objeví Samantha Morton a upřímně jsem jí nenáviděl hned od začátku filmu, jak by mohl někdo s takovou krávou vůbec žít. Postupem času jsem si k její postavě vypěstoval tak negativní postoj, že bych jí vycuknul skrz obrazovku a naplácal jí držku. Mladí herci v pohodě a pak je tu ještě ve vedlejší roli veterán Peter Fonda. Příběh je celkem jednoduchý, rodina skrývá tajemství, které se nám postupně objasňuje a brzy se prokoukne, o co že tu vlastně jde. Konec už je takový nijaký, divný jako celý tento film. Jinak horor to samozřejmě není, spíš se jedná o drama, jediným hororem v tomto filmu je sledování té kreatury Mortonové. Jinak ačkoliv samozřejmě nechci nějak spoilerovat, tak alespoň náznakem, za to, co prováděli tito milí rodičové, bych je bez milosti posadil na elektrické křeslo. ()

Veronica27

Tohle mi docela fajn sedlo, první hodinu jsem koukala a čekala vlastně, co se bude dít. Krásné prostředí, úžasné domy, kukuřice, pohoda.Ale, jak to tak bývá, každý dům má své tajemství - nebo každý člověk ? Ze začátku jsem neustále a postupně doufala, že Andyho mámu vycpou do strašáka a vystaví mezi kukuřící, dost nesympatická postava, která mi docela drásaly nervy.Jak už tady bylo řečeno, horor moc ne - ale psychologický thriller určitě ano a za mě příjemná spokojenost. ()

Demonic189

Troška nezáživné s kopou nelogickostí, avšak so záverečným twistom to trocha chytilo dych. Shannom veľmi nevyužitý... ()