Superpolicajti z Miami

• Itálie Miami Supercops (více)
Trailer

Agenti FBI Doug (Terence Hill) a Steve (Bud Spencer) jsou pověřeni vyšetřením případu, který nebyl za celých sedm let vyřešen. Tehdy bylo při bankovním přepadení uloupeno 20 milionů dolarů. Jeden z lupičů byl dopaden a strávil sedm let ve vězení, peníze však nalezeny nebyly. Úkolem našich oblíbených hrdinů je zjistit, kam 20 milionů zmizelo a kdo zavraždil lupiče, který byl před pár dny propuštěn z vězení. (Vapet Production)

Trailer

tomtomtoma

Nenáročná a zábavná kriminální komedie. Prostá, ale vtipná, výborně slouží k odreagování. Agent FBI Doug Bennett alias strážník Jay Donell (solidní Terence Hill) a jeho bývalý parťák Steve Forest alias strážník L A Ray (solidní Bud Spencer) se společně dostávají na odhalení tajemství, které stojí za dávným nedořešeným zločinem. Důvtip, neohroženost, vytrvalost a rozhodnost je dovádí k jejich cíli, odhalení zločinného padoucha a jeho bandy a vítězství spravedlnosti a dobra nad zlem ve slunném městě Miami na Floridě. Z dalších roli: policejní nadřízený Tanney (C. B. Seay), starý známý ústřední dvojice, indiánský hromotluk Charro (William 'Bo' Jim), pomáhající dvojici, zločinec s předělaným obličejem Robert Delman alias Ralph Duran (Ken Ceresne), vytoužený cíl hledání dvojice, informátorka Irene (Jackie Castellano), do které se rychle zakouká Doug, řidička kamionu Anabella (Rhonda S. Lundstead), fascinovaná silákem Stevem, a hoteliér Pancho (Buffy Dee). Jednoduché, zábavné, přispívající ke zlepšení nálady. ()

MM_Ramone

Keď som bol malý chalanisko, tak som mal taliansku dvojicu Bud Spencer (Carlo Pedersoli) a Terence Hill (Mario Girotti) rád. Vždy som sa tešil na tie ich akčné facko komédie. Teraz sa už na ich filmy pozerám okom dospelého cynika, ktorý má toho hodne napozerané. Takže mnohé ich tituly, ktoré ma v mladosti vedeli dobre pobaviť ma dnes už nudia. Tak je to i v prípade snímku "Superpolicajti z Miami" (Miami Supercops), ktorý v roku 1985 natočil režisér Bruno Corbucci. Floridské dobrodružstvo Buda Spencera a Terence Hilla ma už moc nebaví. ** ()

hrumsrt

Hráli bratry, rivaly a všelijaké další dvojice, ale Superpolicajti z Miami jsou posledním filmem Buda Spencera a Terence Hilla, dvou italských kluků, kteří pod americkými pseudonymy dobyli svět, který už není jen western.. Kouzlo jejich osobností skýtalo v tolika aspektech, z nichž ale nejdůležitější vždy byla vzájemná chemie, kterou z kdejakých komedií a televiznějších podání dokázali udělat zábavu. Dokázali naplno prorazit z čistě italské produkce rovnou na americký trh.. Za svoji hereckou kariéru natočili řadu skvělých komedií, které tolikrát perfektně prokládali akčnějšími prvky, ale vždy šlo o zaručenou zábavu, za kterou dali svůj kariérní odkaz jeden druhému.. Kromě čistých komedií postupně zkoušeli přecházet do vážnějších not, kde se na onu dramatickou linku více soustředili, ale ve výsledku skoro pokaždé šlo o slabší odvar.. Superpolicajti z Miami už přichází v době, kdy oba už měli svoji slávu danou a v podobě starších postav ale pokračovali dál, co jim možnosti dovolili.. Proto tentokrát nejde o tak dynamický film, který by tolik sázel na jejich energii a pokaždé tak zábavnou akci. Pěsti střádají zbraně a vtip přechází v drama.. A i když jde o možná propracovanější příběh, než tomu bylo v době jejich největší slávy, jakoby postrádal jejich osobní kouzlo.. Takže i když oba v uniformách a koltem v ruce pořád hodně důstojně drží miamskou společnost v zákonných limitech, na jejich nejlepší kousky už to nestíhá... A než ten zábavně uspokojující úsměv jsem si držel takovou nostalgickou pietu, že jsem to ještě mohl s oběma absolvovat... 60% ()

eFOXsize

Trochu smutně musím přiznat, že v rámci Spencer/Hill komediálních snímků je tento o poznání slabší. Ač většinou píšu, že je lhostejno jaká je s nimi zápletka, tady to nezachraňuje obvyklá dávka humoru a pohody, protože mi to tu v obyklé míře chybí. Asi to souvisí s očekáváním, které to nesplnilo. Nicméně, nebyl to špatný film. ()

Nancy

Úplně náhodou nám pustili a autobuse při cestě do Španělska tento film. Jako malá jsem měla Terence a Buda moc ráda a tak jsem očekávala skvělou akční komedii s fantastickými bojovými choreografiemi. Nakonec se ale nic takového nekonalo. Z pěstních soubojů se přešlo na pistole (i když to se ještě dalo očekávat, když hrají policisty), žádné vtipné hlášky se nekonají a film postupně ztrácí šťávu, až ke konci nudí úplně. Námět, téma i zpracování jsou prostě okoukané. Měla jsem opravdu co dělat, abych neusnula - a to se většinou v autobuse moc nevyspím. Aspoň že Terence a Bud jsou pořád stylově drsní (i když s coltama už to není ono). ()

• Při velké automobilové honičce při cestě na zápas amerického fotbalu na záběru z kamery uvnitř auta zatáčí auto doleva, při dalším záběru z kamery v křižovatce se ale vytáčí doprava. (PX)
  • Ve scéně na začátku přestřelky ve skladišti, kdy si indián Charlie svléká košili a ukazuje, že pod ní má prostřílenou vestu, má v ní kulky i s nábojnicemi. (Stejšn)