Superpolicajti z Miami

• Itálie

Miami Supercops

• Itálie

Miami Supercops (I poliziotti dell'ottava strada)

Trinity: Good Guys and Bad Guys

• Československo

Superpolicajti z Miami

Akční / Komedie / Krimi

Itálie, 1985, 93 min

• kaposlav

To zaujímavé z tohto filmu by som zmestil do 15. minút a ostatok bola celkom nuda. Už ako keby bol duet Spencer a Hill vystrieľaní a mlel z posledného. Predpokladám, že práve po tomto filme ich súhra v komédiach bola spečatená a film Botte di Natale (1994) bol už len pokus o nejaký reštart, ktorý sa nepodaril.(18.7.2018)

• Snorlax

Místo pěstí revolvery, místo humoru nuda a dokonce se mi zdá, že ani mezi dvojicí Spencer a Hill to neklape. K tomu všemu ještě strašně tuctová hudba v rytmu diska, kdo je zvyklý na De Angelisovi, bude výrazně zklamán, protože La Biondovi jsou sice uznávanými italskými pionýry diska, ale úrovní se blíží k tomu našemu pionýrovi jménem Michal David. Bléé.(20.10.2013)

Slabší film oblíbené dvojky. Doporučuji vyhnout se původnímu dabingu Olivy a Zavřela. Celý film nadabovalo asi tak 5 herců a je úděsné slyšet každých 5 minut jinak kvílejícího Bohdana Tůmu, Miroslava Saice anebo Soběslava Sejka. Láme to uši, nechápu, jak to takhle někdo mohl vypustit do TV. Druhý dabing s Mrkvičkou a Schánilcem je snesitelnější.(16.4.2011)

Veľmi nenáročná filmová produkcia z polovice osemdesiatych rokov.Je rok 2019 a mne ostáva miestami rozum stáť nad tým čo som pred 34 rokmi považoval za vrchol kinematografie.Nuž nie je všetko zlato čo sa bliští.Tieto takzvané srdcovky by mal človek nechať ležať tak ako sú natom jedinom správnom mieste niekde v super spomienkach aby nestratili glanc a piedestal a neskončili ako bezcenné filmy minulosti.(19.5.2019)

Asi nejnudnější film naší oblíbené dvojice. Humor se někam vytratil, příběh nemá žádný šmrnc, vtipná choreografie se zde také nevyskytuje a ani kriminální zápletka nijak nevtáhne. Zůstává nám tedy pohodový film se dvěma správnými týpky, jak je známe. Možná je to dost, možná je to málo, ale každopádně si z celé filmografie této dvojce nechte tento film jako takový bonus na konec, abyste to měli kompletní.(20.8.2019)

• - Ve scéně na začátku přestřelky ve skladišti, kdy si indián Charlie svléká košili a ukazuje, že pod ní má prostřílenou vestu, má v ní kulky i s nábojnicemi. (Stejšn)

• - Při velké automobilové honičce při cestě na zápas amerického fotbalu na záběru z kamery uvnitř auta zatáčí auto doleva, při dalším záběru z kamery v křižovatce se ale vytáčí doprava. (PX)

• - Sedmnáctý film dua Spencer a Hill. (J.Trinity)