Superpolicajti z Miami

• Itálie

Miami Supercops

• Itálie

Miami Supercops (I poliziotti dell'ottava strada)

Trinity: Good Guys and Bad Guys

• Československo

Superpolicajti z Miami

Akční / Komedie / Krimi

Itálie, 1985, 93 min

• Pitryx

Hodně nepovedený film slavné dvojice. Slovního humoru jen velmi poskrovnu, situační komiky málo, zato nevyužitých situací pro oba protagonisty, kdy se mohli „blejsknout“ je dost a dost. Chtěl jsem dát alespoň něco za snahu, ale za scény s ženskými, které už tak pomalé tempo ještě více zdržely a byly pro děj samotný naprosto zbytečné, nedám ani fňuk. 2013072410248bts.NovaCinema///Souhlas, jen dodám, že jsem se podruhé nudil tak, že jsem skoro přestal sledovat děj, tudíž mi asi něco sem tam uniklo. Je to prostě kravina. 20150220209203/9258(25.7.2013)

• nash.

Hodně slabá spencer-hillovka. Naivní, prostoduchá, ale bohužel také prosta humoru i typických specerovsko-hillovských mlátiček. Všecho se to navíc nejen odehrává, ale také hraje ještě větším leháro stylem než je u podobných filmů zvykem. Zkreátka, moc jste mě chlapci tentokrát nepotěšili, takže ani já vás moc nepotěším.. slabé **(9.12.2012)

Akcnejsi nez vetsina filmu od Spencera a Hilla ale bitky se omezili na 3 facky a 2 pesti a to je vse pratele. Je videt ze hlavni duo uz ma trochu problemy s artrozou a tak uz se nedockame genialne zkoordinovanych rvacek na ktery sme byli zvykli ale spousty strileni. Jinak je to v pohode filmecek a prijemne to zabavi(15.11.2012)

Nenáročná a zábavná kriminální komedie. Prostá, ale vtipná, výborně slouží k odreagování. Agent FBI Doug Bennett alias strážník Jay Donell (solidní Terence Hill) a jeho bývalý parťák Steve Forest alias strážník L A Ray (solidní Bud Spencer) se společně dostávají na odhalení tajemství, které stojí za dávným nedořešeným zločinem. Důvtip, neohroženost, vytrvalost a rozhodnost je dovádí k jejich cíli, odhalení zločinného padoucha a jeho bandy a vítězství spravedlnosti a dobra nad zlem ve slunném městě Miami na Floridě. Z dalších roli: policejní nadřízený Tanney (C. B. Seay), starý známý ústřední dvojice, indiánský hromotluk Charro (William 'Bo' Jim), pomáhající dvojici, zločinec s předělaným obličejem Robert Delman alias Ralph Duran (Ken Ceresne), vytoužený cíl hledání dvojice, informátorka Irene (Jackie Castellano), do které se rychle zakouká Doug, řidička kamionu Anabella (Rhonda S. Lundstead), fascinovaná silákem Stevem, a hoteliér Pancho (Buffy Dee). Jednoduché, zábavné, přispívající ke zlepšení nálady.(2.10.2012)

Jako malý jsem měl hodně rád začátek, kde jezdí kakadu na kole. Proč mi to částmi přijde jako (slabé) pokračovaní Jdi na to ? Bitky jsou zde velmi slabé, ale přestřelka je nezapomenutelná díky rajčatové šťávě. Příběh je slabší, ale tomu to vynahradí to ( i když jasné ) rozuzlení. Spencer a Hill podávají své klasické herecké výkony, které možná ani nejsou na takové herecké úrovni,ale jsou to oni. Sedící býk je také sympatická postava. Celkově se mi to líbí.(23.7.2013)

• - Ve scéně na začátku přestřelky ve skladišti, kdy si indián Charlie svléká košili a ukazuje, že pod ní má prostřílenou vestu, má v ní kulky i s nábojnicemi. (Stejšn)

• - Při velké automobilové honičce při cestě na zápas amerického fotbalu na záběru z kamery uvnitř auta zatáčí auto doleva, při dalším záběru z kamery v křižovatce se ale vytáčí doprava. (PX)

• - Sedmnáctý film dua Spencer a Hill. (J.Trinity)