Superpolicajti z Miami

• Itálie

Miami Supercops

• Itálie

Miami Supercops (I poliziotti dell'ottava strada)

Trinity: Good Guys and Bad Guys

• Československo

Superpolicajti z Miami

Akční / Komedie / Krimi

Itálie, 1985, 93 min

Akcnejsi nez vetsina filmu od Spencera a Hilla ale bitky se omezili na 3 facky a 2 pesti a to je vse pratele. Je videt ze hlavni duo uz ma trochu problemy s artrozou a tak uz se nedockame genialne zkoordinovanych rvacek na ktery sme byli zvykli ale spousty strileni. Jinak je to v pohode filmecek a prijemne to zabavi(15.11.2012)

Dnes již téměř klasika s legendární dvojicí. Doporučuji ke zhlédnutí všem, zejména těm, kteří si libují v krvácích a dalších nesmyslných násilnostech. Tento snímek taky není žádné velké umění, ale je to pohodový film k pobavení, když si divák chce odpočinout a zapomenout na každodenní starosti. A právě k tomu by tyto filmy měly sloužit a proto dávám 4*.(14.11.2012)

• Delfador

Tady se ukazuje, že jen přítomnost Buda a Terence nestačí. Navíc jak se Budovi na klín posadila ta slečna, uvědomil jsem si, že si ho s nějakou ženou vůbec představit nedokážu. Na klukoviny a předvádění se před nějakou slečnou byl vždycky Terence, takže když prostě vidím zestárlého a obtloustlého Buda s ženou na klíně, která chce aby ji pořádně stiskl....(28.11.2012)

• Ceberus

Stejně jako spousta zdejších komentátorů i já na Hillovi a Spencerovi vyrůstal, takže jsem očekával zábavnou komedii. Ale bohužel to nebylo ono. Zápletka tuctová, postavy dvojrozměrné nebo úplně zbytečné, mlátičky neoriginální... prostě to najednou nebylo ono. Možná je to tím věkem a větším očekáváním.(24.1.2010)

• nash.

Hodně slabá spencer-hillovka. Naivní, prostoduchá, ale bohužel také prosta humoru i typických specerovsko-hillovských mlátiček. Všecho se to navíc nejen odehrává, ale také hraje ještě větším leháro stylem než je u podobných filmů zvykem. Zkreátka, moc jste mě chlapci tentokrát nepotěšili, takže ani já vás moc nepotěším.. slabé **(9.12.2012)

• - Sedmnáctý film dua Spencer a Hill. (J.Trinity)

• - Při velké automobilové honičce při cestě na zápas amerického fotbalu na záběru z kamery uvnitř auta zatáčí auto doleva, při dalším záběru z kamery v křižovatce se ale vytáčí doprava. (PX)

• - Ve scéně na začátku přestřelky ve skladišti, kdy si indián Charlie svléká košili a ukazuje, že pod ní má prostřílenou vestu, má v ní kulky i s nábojnicemi. (Stejšn)