Jdi na to

• Itálie Nati con la camicia (více)
všechny plakáty

Terence HillBud Spencer se opět setkávají na Floridě, ale tentokrát se z nich stane dvojka neohrožených superšpiónů... Tulák Rosco (Terence Hill) se prohání po amerických dálnicích na kolečkových bruslích a míří, kam ho vítr zavane. Bezcílné svobody si užívá i Doug (Bud Spencer), kterého právě pustili z vězení, kde seděl kvůli menšímu nedorozumění s jedním jachtařem, co mu plašil ryby. Oba se náhodou setkají v zastrčeném motorestu uprostřed ničeho a od té chvíle to jde od deseti k pěti. Nejdřív se jim podaří omylem ukrást kamion, a aby si zachránili kůži, sednou na první let do Miami. Naneštěstí tím ale zaberou místa dvěma elitním špionům na tajné misi a do klína jim spadne kufřík s milionem dolarů. Aby dvojice z celé šlamastyky v pořádku vybruslila, rozhodnou se dál vydávat za agenty Steinberga a Masona a plány zákeřného gangstera K1 na ovládnutí světa překazit po svém – holýma rukama a s pořádnou dávkou štěstí... Ztřeštěnou italsko-americkou komedii s nerozlučnou hereckou dvojkou natočil Enzo Barboni, v titulcích uvedený pod pseudonymem E. B. Clucher. V zásadě jde o volné pokračování snímku Dva poldové (1977), namísto policistů proti své vůli se tu však Spencer a Hill úplnou náhodou stanou tajnými agenty a vyvléknout se z mise pro ně nebude vůbec snadné. (Česká televize)

Pitryx

Tyhle volovinky já mohu pořád. Pravda, kdysi dávno dvakrát tolik. Tento snímek je z řady těch lepších, ihned rozdělí dobré a špatné a na tom je celý postaven, Žádné zbytečně šmodrchanice, přímý děj, sem tam slovní humor, takže je o zábavu postaráno.2015022110426/10428 ()

Guran

Opravdu tento film patří mezi nejlepší filmy Spencera a Hilla. Dost komediální srandičky a dobře sehraný. ()

subic

Škoda formátu 4:3. Jeden si to štráduje na kolečkových bruslích a druhého zrovna pustili z lochu. Ti 2 se z ničeho nic stanou agenty CIA a vydávají se za 2 bohaté Texasany v Miami a dostanou na to zlatý obří cabriolet Cadillac ještě navíc s obříma rohama vepředu. Jako zjevení se tu na konci objeví velká holka Susan Teesdale, která se ráda pere. Jasně v TOP3 dvojice Spencer+Hill. 75% ()

ostravak30

Film Sudá a lichá byl výborný stejně jako Dva výtečníci. Ovšem Jdi na to mě ovšem zase tak moc nebavilo. Výborné fóry tu ale jsou. Například šéf CIA získává informace o tom, jak Fidel Castro vyměšuje, jakou má stolici, krevní tlak či puls. Také vidíme novinku v podobě toho, že ženská zmlátí T. Hilla. Tato dvojice ale, myslím, nenatočila špatný film. Na druhé straně jich natočili společně dost na to, aby se dalo srovnávat. A námět je už mnohokrát otřískaný. Ani co se týče bitek a dalších atributů film s ničím objevným už neměl moc šancí přijít. ()

smrtubohem

Tohle mám z jejich filmů snad vůbec nejradši. Neříkám, že to je nejlepší kousek, ale přorost mi k srdci nejvíc. Geniální směs bitek, vtipu a nenáročné zábavy. ()

Titleist

Pokud si potřebuji zvednout náladu a trochu se pobavit, volím jednoznačně právě tuhle komedii dua Hill-Spencer. Film má super atmosferu a výborný scénář a ty dva maji charisma jak blázen. 90% ()

Domas88

Je to je vzpomínek :) Ještě na videokazetě jsem jej viděl tak 100x :) Nejlepší je ten uplně první dabing :) suuuper :D ()

Stanmi

Ačkoliv byly pro dvojici Terence Hill - Bud Spencer nejúspěšnějšími roky právě léta sedmdesátá, tak osobně mám rád také jejich filmy z počátku 80. let a jedním z nich je také snímek Jdi na to. Terence i Bud zde opět zvárnily pro ně tak typickou dvojici tuláků Roscoa a Douga, kteří se omylem stanou elitními tajnými agenty Steinbergem a Masonem...Ve filmu samozřejmě nechybí žádný z klasických atributů jejich filmů, tedy hlášky, vtípky, bitky a honičky a samozřejmě také město MIami. A byť už přece jenom jsou o něco starší, tak pořád to zvládají s grácií i šarmem. Snímek režíroval věrný Enzo Barboni podle scénáře svého syna Marca a opět dokázal, že jím režírované filmy patří k tomu nejlepšímu co spolu Carlo a Mario natočili. Ve vedlejších rolích to pak jistí především další věrný člen jejich filmů Ricardo Pizzuti, jak jinak než jako záporák a v roli jejich šéfa Tygra se představil americký herec David Huddlestone, který už ztvárnil "taťku" McBridea ve Dvou výtečnících. Další důležitou složku jejich filmů - hudbu tentokrát neobstarali bratři De Angelisové, ale Franco Micalizzi a také on odvedl dobrou práci. V mém osobním žebříčku, tak Jdi na to patří mezi mé nejoblíbenější snímky této dvojice, hned za filmy Dva výtečníci a Jestli se rozzlobíme, budeme zlí.. ()

walkingdead

Nejlepší film téhle správné dvojky? Možná jo, těžko říct. Ale určitě bych řekl, že má "nejpropracovanější" zápletku, i když vlastně dost jednoduchou, ne poprvé ani naposledy u Spencera a Hilla založenou na záměně totožnosti. V ní se tentokrát dva "obyčejní" týpkové s frajerskými jmény Rosco Frazer a Doug O'Riordan stávají z neúmyslných zlodějů kamionu tajnými agenty, kteří hrají stejnou ligu s Jamesem Bondem, mají podobné, možná i lepší, vychytávky, mají i svého M a Q a taky mají za úkol zastavit teroristu, který ohrožuje celý svět. Nutno tedy říct, že K1 je taky super jméno pro supervillaina, i když nevím, jestli zrovna pro takového, který chce ze světa vymazat všechna čísla. Tak tedy vítejte ve světě, kde (skoro) každý zmrzlinář nebo prodavač hot dogů je špion a toaletní papír udrží váhu mnoha tun. Jo, a toho auta je škoda... ()

Riker

"Dougu, od tý doby co si tady mi kuchyně dělá přesčasy, ty ten stát přijdeš na víc, než celej vesmírnej program." Geniální komedie, oba borci ve vrcholné formě a parádní spád celý film kdy jedna hláška a bitka stíhá druhou. A navíc úžasný "záchodový" humor Ameriky 80-tých let. 100%! ()

superzurda

Dobré hlášky a zápletky. Je tu typický spencerohillovský humor. ,,Na další hamburger budeš potřebovat zuby, tak radši vychladni." ()

Pathetic

Tak toto je jedna z nejpovedenějších komedií s touto dvojicí .I když jako dítě jsem je žral více ,no to nevadí.I dnes sem se bavil . Akční rvačky s mnoha přepady přes stoly ,lepší než rvačky plné krve a zlomených rukou.U mě bodují. ()

lister_dave

Pro mě je tento film jen o jedné výborné scéně, ve které si v bufetu na pozadí povídají dva řidiči kamionů. Jinak průměr. ()

Nebe007

Tento film legendární dvojice Spencer&Hill je zcela určitě mým nejoblíbenějším z jejich ''newesternových'' počinů. Příběh, ve kterém se dva burani nechtěně vydávají za agenty CIA jen kvůli tomu, aby si poté mohli ponechat kufřík s milionem dolarů a nakonec zachrání svět před zničením, je prostě úžasný. Musím zde vyzdvihnout nápad s břichomluvectvím a také některé vynálezy (např. toaletní papír, který se napříč nedá přetrhnout :-)). Mnoho výborných scén, mezi ty nejlepší bych zařadil nevědomky uloupený kamion, Budova výroba hamburgeru a mnohokrát zmiňovaná scéna na WC. Skvělí je i filmový soundtrack Franca Micalizziho ()

rytir1

Italské mlátičky, které zbouchají každého, aniž by se ho dotkli byly prostě v těhle letech hitem. Co na tom, že dnes se už díváme na to jejich fackování trochu jinak. Stejně většina z nás na této dvojici vyrostla a kdo by jejich filmy nemiloval. A když přidáme skvělý humor, tak tohle je jeden z jejich nejlepších, takže jděte na to a dávejte mnoho hvězd. ()