Nejsmrtelnější kořist

(festivalový název)
  • USA Deadliest Prey

Plukovník Hogan je naživu a po osmadvaceti letech strávených ve vězení je propuštěn na čestné slovo. Jediné, na co teď myslí, je pomsta. Proto znovu dává dohromady skupinu žoldáků s cílem unést a zabít Mika Dantona. Za podpory internetové společnosti, která vysílá záběry z lovu po celém světě, se Hoganovi únos podaří a z Dantona se opět stává smrtelná kořist. Lov může začít. (POciSEM)

Psycho.R

Tam kde byla jednička zábavná svoji demencí, tam se dvojka snaží reflektovat to, že o chybách ví a snaží se to reflektovat. Viz. nebudu běhat bos, nevzetí si šortek z jedničky, či to, že u vybouchleho vojáka zůstal kus nohy v botě. Problém je v tom, že se tak snaží divákovi vrážet, že je nad věcí, že sama svoji nabubřelosti nevidí, že všude jinde dělá chyby ještě většího charakteru a to v době, která je již neakceptuje. Hlavní postava je sice pořád sympaťák, jedná hláška s úřadem práce je vtipná, ale jinak je to trapas. "Zombie" zaporák po kterým slintat mladá kočka, nepochopení tvůrců, co je to hacker a že skutečně nejezdí auťákem nikoho zachraňovat, ale sedí u počítače a spíše by nahackovali samotné kamerové vysílání. Zkrátka kravina, ale ne dost zábavná, aby si vysloužila odpad. ()

Jacques1

Tak abychom si to ujasnili hned od začátku, je to fucking shit hodný odpadu. Nicméně pokud se na to díváte v kolektivu, kterým se šíří smích a trefné komentáře k naprosté nesmyslnosti toho všeho, pak takto strávený večer dosahuje 4 hvězd. ()

Pavew

Dokonalý od začátku do konce. Džínový kraťasy, soundtrack, prostě všechno. Are you ready? I was born ready! :-D ()

Pitryx

Mně to připadalo jako by skupinka naprostých amatérů jen tak blbla po lesích. Ty souboje měly choreografii na úrovni začátečníků. Navíc se mi zdálo, že je tu vícero vykecávaček, než ve starším filmu, ale nestopoval jsem to, takže se mohu mýlit. Ruku na konci nechali, ale tady ten konec jsem to vůbec nechápal. Kde se tam vzal syn, proč Hogan nezasáhl při bitce s rukou, atd. No dávám tomu dvacku, to musí stačit. ()

Mamlas odpad!

Amatérská supersračka nejnižší úrovně. Neexistují slova, kterými by se dalo věrně popsat to, jak byla tahle tupá stupidita špatná. Film palčivě splní ta nejhorší očekávání po všech směrech. Otřesné. Blejt. ()

cechura

Stejně amatérské jako původní Smrtelná kořist. Scénář, střih, herecké výkony,komplet vše. Jedna hvězdička za to, že si autoři dokáží udělat srandu sami ze sebe (viz např. džínsové kraťasy). Na druhou stranu, pokud se chcete pobavit ve stylu "to je tak blbý, až je to zábavný", tak je to supr volba. Obzvlášť, když se na to díváte v rámci Festivalu otrlého diváka s geniálním simultánním dabingem. V takovém případě si to zaslouží všech pět hvězdiček. ()

ajaxx

Takový remake původního "díla"...více akce, více dialogů, ale celkově slabší...přesto, zase z té nostalgie, alespoň tři * ;-) ()

LadySonya

Tak přece jsem se dočkala po tak dlouhé době!!! Prior učinil to o čem se mi párkrát zdálo. Natočil skvělou poctu svému prvnímu dílu. Ted Prior sice nevypadá tak jak v jedničce,kde si ho pamatuji jako nezničitelného hrdinu,ale i tady dokazuje,že stáří není překážkou. Kosí tady všechny jak na běžícím pásu a to ne úplně bezduše nebo tak. Snaží se zaujmout s každým zabitím,i když jste to viděli minule,přesto provedením jaké umí jen on. Celý film je od Dantonova lovení jedna velká brutální krvavá jízda se starýmy efekty a bezvadnýmy kaskadérskýmy kousky,které v téhle době dělá úplně jinou podívanou než nové akční filmy,které jsou třeba taky céčka,nedokáží tak pobavit. Druhé pokračování je prostě unikát tím,že je dělán dle staré školy a to je na tom skvělé. Vřele doporučuju všem,kdo mají rádi první díl,protože nebudou zklamáni. Já osobně jsem byla celá nadržená na tohle pokračování,když jsem ho ihned zaregistrovala na internetu. A to byla dlouhá doba. Ale vyplatilo se na to počkat,teď když jsem zcela uspokojená,nezbývá mi nic jiného,než si to pustit znovu a znovu a tak se stále ukajovat na tomhle suprovým filmu. ()

jericho001

Tak a konečně jsem teď viděl návrat řezníka jménem Mike Danton a jsem kurva,ale kurva nadšenej jak maly děcko které dostane za jedničku nový tablet.Mike je sice starší ale pořád je to badass s velkým B.Opět se ukázalo že když ho unesou jako v jedničce a pak mu unesou jeho milovanou sqaf tak se nasere a není s ním vůbec žádná prdel a nikdo neodejde živ a zdráv(jestli vůbec).Navíc nápad s internetem nebyl vůbec špatný,hudba opět perfektní,vojáčci padali jako houby po dešti a další mužatka padla za vlast z ust Mika:FUCK YOU BITCH!!!!Thorton nám sice za ta léta trochu nakynul ale pořád je to killer i když nakonec je mu to opět hovno platny bo mu Mike zase zamává ručičkou.A hogan krásně přišel o trup.Takže zanedlouho naviděnou u trojky kde štafetu převezme synátor a bude stejný badass jako jeho tatík.Škoda jen že nemůžu dát šest hvězd....Za mě krásných 5 hvězdiček a nádherných a vymazlených 98%. ()