Reklama

Reklama

VOD (1)

Malý mimozemšťan H7-25 sa opäť ocitne v spoločnosti dobráckeho šerifa Halla  ktorý sa ho ujme a pomenuje ho Charlie. Šerif Hall (Bud Spencer) musí často meniť svoje pôsobisko a sťahuje sa po celých Spojených štátoch. Jeho malý priateľ z vesmíru (Cary Guffey) totiž nedokáže pochopiť, že sa musí správať nenápadne, čo znamená, že na verejnosti nesmie používať žiadne nepozemské technológie. Ale H7-25 je predsa len dieťa, aj keď mimozemské, a ako je známe, všetky deti na svete jednoducho hnevajú. A tak vždy, keď začnú byť príliš nápadní, šerif sa s ním musí okamžite odsťahovať tam, kde ich ešte nepoznajú.  Tentoraz ich cesta vedie do mesta Monroe, kde už dlho hľadajú šerifa. Pre Halla je to ideálne miesto. Je tu totiž plno výtržníkov, ktorých musí niekto spacifikovať a poriadne zfackovať na jednu hromadu. Šerif Hall si rýchlo vybuduje rešpekt u zločincov. Tí však nebudú jeho hlavným problémom. Neďaleko mestečka sa nachádza záhadná vedecká základňa. Charlie zistí, že tajmoší vedci sú v skutočnosti mimozemskými votrelcami, ktorí plánujú ovládnu ľudstvo na Zemi, pričom obyvateľov mestečka už majú celkom v hrsti. Šerif Hall však nič z toho chlapcovi neverí. Ale keď ho nepriateľskí mimozemšťania unesú, šerif pochopí, že je zle a musí ho zachrániť. Navyše sa proti šerifovi postaví aj zmanipulované vedenie mesta. Uspeje šerif na svojej misii a zachráni mimozemského chlapca z rúk votrelcov? (TV JOJ)

(více)

Recenze (27)

Jester_X 

všechny recenze uživatele

Co si na filmech tohoto ražení (rozuměj: většina filmů s Budem Spencerem) cením je fakt, že si nesnaží na nic hrát. Jednoduše jsou prostoduché a taky se tak v plné kráse ukazují, útočí na primitivní humor diváka stokrát opakovaným klišé. Před publikum předstupují obnažené v celé své hlouposti a mám pocit, že jim je to celkem jedno. Dokonce svojí prvoplánovostí a jednoduchým zpracováním vytvořili jakýsi vlastní styl kýče. Stejně tomu je i u tuhoto díla. Drží se přesně vymezených pravidel a v žádném případě nevyčnívá z moře hlouposti okolo. Takže aspoň jedna hvězda za upřímnost. ()

Yoshitsune 

všechny recenze uživatele

Na dvojce je vidět že byla natočena dost na rychlo, takže o nějaký velký a nebo dramatický příběh se nejedná. Ale Bud to tady hraje víc na Buda, takže zde víc vynikne jeho herecký talent, ať už v podobě různých grimas a nebo v různých vtipných situacích. Hlavně scéna v baru a ve vězení, sou vyloženě k popukání. Jinak je ve filmu vše, co od takové komedie očekáváte, Bud se pere s Village People, to aby pak s nimi dal týmovku proti agresivním imigrantům ze Souhvězdí Pegasuse, kterým velí záporák jak vystřižený z hororu. Lepší než jednička. ()

Reklama

otík 

všechny recenze uživatele

Jeden z naprosto nejhorších filmů Buda Spencera. Z roztomilé jedničky nezůstalo téměř nic, kromě minimum bitek s nudnou choreografií film nenabízí ani špetku humoru, za celý film jsem se téměř nezasmál. Zemi ohrožuje nějaká skupina mimozemšťanů, kteří lidem zcela vymažou mozky a udělají si z nich své nástroje moci. Jenže přijde na to hodný malý mimozemšťánek shodou okolností pod ochranou Buda Spencera a je jasné, že osud lidstva bude v rukou této mlátičky. Tohle si u mně tvůrci opravdu za rámeček nedají - takovou nudu je možné vidět jen jednou a rychle dát od této příšery ruce pryč. ()

blackrain 

všechny recenze uživatele

V tomhle případě platí pravidlo, kterého se bohužel drží většina dvojek. Moje hodnocení ani nezachrání fakt, že Bud Spencer ze svého šarmu nic neztratil. Opět rozdával rány na všechny strany a museli se mít před ním na pozoru i vetřelci, kteří chtěli ovládnout zemi. Ale dobrotivý šerif a mimozemšťánek Charlie zkáze zabránili. Gang motorkářů terorizující městečko vypadal spíše komicky než aby vzbuzoval hrůzu a strach. ()

tomtomtoma 

všechny recenze uživatele

Slabší pokračování, kdy šerif Hall (Bud Sencer) spolu s mimozemšťánkem H7-25 (Cary Guffey) musí hodně putovat, aby unikali svým pronásledovatelům z řad armády. Putování je zavede do městečka Monroe, kde Hall v roli šerifa nejdříve umravňuje ty méně společensky přizpůsobivé, jako vzpupné dřevorubce (Rccardo Pizzuti, Lorenzo Fineschi), členy Dynamitových bratrů (Giancarlo Bastianoni), kteří vybírají výpalné, a motorkářský gang, který vypadá jako by se najednou vyloupl z veselého maškarního bálu. Ale ti všichni nakonec spojí své síly, aby zdolali drzé mimozemské robotické vetřelce (šéfem byl Claudio Undari), kteří chtějí ovládnout celý pozemský svět. Ale je tu šerif, malý mimozemšťánek a velká dávka ran pěstmi všem špatným. ()

Galerie (9)

Zajímavosti (3)

  • Scény zúčtování v zábavním parku se natáčely v Six Flags Over Georgia. (Jan.Kanak)
  • Film se odehrává a také byl natočen ve městě Monroe ve státě Georgia, USA. (Jan.Kanak)
  • Původní italská verze filmu obsahuje asi 16 minut dalších scén, které byly odstraněny z mezinárodních verzí: Rozšířená verze úvodní scény se odehrává na základně letectva, kam dorazí několik vysokých důstojníků, aby byli informováni o pátrání po H7-25. V návaznosti na úvodní sekvenci následuje scéna, ve kterém H7-25, jako ministrant ve škole na Vánočním festivalu, žárlí, když šerif (v převleku Santa Clause) dává dárky ostatním školákům (a ne jemu, protože on je mimozemšťan) a spustí drobný chaos oživením dárků a vánočních ozdob. Verze školního basketbalového turnaje, kterého se účastní H7-25 je rozšířena. Poté, co H7-25 ukradne šerifovo auto před hamburgerovou restaurací, dojde k prodloužené sekvenci, kdy šerif zastaví ženu v autě, aby mohl jít po H7-25. Následuje další scéna, kdy H7-25 přijíždí do mimozemského velitelství v šerifově autě a pak se infiltruje dovnitř skrz vnější oplocení pomocí svých fotonických paprsků. Když je šerif v utajení v restauraci, aby chytil Dynamite Brothers, přijde za ním H7-25 a pokusí se mu ukázat rentgenovou fotografii mimozemského robota. Šerifa to ale nezajímá a je rozptýlený natolik, že namíchá pro opilého hosta koktejl bez chuti. Po zatčení Dynamite Brothers se Hall příští ráno vydá hledat H7-25 a nachází ho v lese v bezvědomí. Přehlídka vítězství na konci filmu má prodlouženou úvodní sekvenci. (Jan.Kanak)

Reklama

Reklama