poster

Šerif a mimozemšťan 2

 • Itálie

  Chissà perché... capitano tutte a me

Komedie / Sci-Fi

Itálie, 1980, 99 min

 • SOLOM.
  ***

  Hraniční průměrnou úroveň už měla i samotná jednička a tohle pokračování se neslo v podobném duchu. Jak už jsem psal minule: tohle neurazí, ale dle mého to stačí vidět jen jednou. Spencer svým výkonem udržuje slabou zápletku nad vodou, ale zas na druhou stranu se mi tu více líbily akční pasáže (souboje) a to především díky všem těm maníkům, kterým musel dát přes hubu. Jen ten úplný závěr už byl dost mimo mísu…50%(8.11.2015)

 • sedm.1
  **

  Ikdyž stejně infantilní jako první díl,po ostatních stránká jde o mnohem lepší film.Má totiž daleko blíže k prověřeným starým skvělým "spencerhillovkám".Je zde daleko více bitek a humor už není jako v jedničce až tak dětinský a naivní,což se vlastně dá říci i o samostatném ději.Párkrát se zahraje i na docela vážnější notu,prostě Šerif a mimozemšťan 2 je o trochu dospělejším a kvalitnějším pokračováním jinak až přespříliš oddychových komedií.Silné 2*!(1.4.2009)

 • blackrain
  **

  V tomhle případě platí pravidlo, kterého se bohužel drží většina dvojek. Moje hodnocení ani nezachrání fakt, že Bud Spencer ze svého šarmu nic neztratil. Opět rozdával rány na všechny strany a museli se mít před ním na pozoru i vetřelci, kteří chtěli ovládnout zemi. Ale dobrotivý šerif a mimozemšťánek Charlie zkáze zabránili. Gang motorkářů terorizující městečko vypadal spíše komicky než aby vzbuzoval hrůzu a strach.(11.11.2009)

 • Pierre
  **

  První díl byl poměrně roztomilý a příjemná nenáročná záležitost. Čekal jsem že pokračování bude stejné a taky to tak ze začátku vypadá. Jenomže všechno se rázem obrátí k horšímu a na scénu se dostávají záporáci, co chtějí ovládnout lidstvo a udělat z lidí poslušné roboty. Nějak mi to k tomu nesedělo, některé scénky jsou dost prapodivné a hluché. Mohl by to záchranit solidní bitky, jenomže tady je jich jenom pár malých a ani ne moc vtipných. Bud je pořád sympaťák (ostatně až jednou někde nebude, budu to považovat za zázrak) ale scénář mu neumožňuje aby se moc rozehrál. Docela se divím, že do tady toho slabého pokračování šel. Abych zase jenom nekritizoval, tak musím konstatovat že to třeba ve své době mohlo být působivé. A hlavní písnička je jako vždycky u Spencerovek skvělá. Jenomže dneska už to působí spíš dojmem sméšné parodie která za některýma dalšíma snímkama Buda Spencera pokulhává jako stoletý stařík. Ale tak třeba to opravdu kdysi bylo působivé. A za to a Buda ty dvě hvězdy dám.(25.9.2016)

 • otík
  *

  Jeden z naprosto nejhorších filmů Buda Spencera. Z roztomilé jedničky nezůstalo téměř nic, kromě minimum bitek s nudnou choreografií film nenabízí ani špetku humoru, za celý film jsem se téměř nezasmál. Zemi ohrožuje nějaká skupina mimozemšťanů, kteří lidem zcela vymažou mozky a udělají si z nich své nástroje moci. Jenže přijde na to hodný malý mimozemšťánek shodou okolností pod ochranou Buda Spencera a je jasné, že osud lidstva bude v rukou této mlátičky. Tohle si u mně tvůrci opravdu za rámeček nedají - takovou nudu je možné vidět jen jednou a rychle dát od této příšery ruce pryč.(5.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace