Pekelná výzva

(pořad)

Zábavný soutěžní pořad, v němž soutěžící odpovídají na poměrně lehké otázky. Jedinečnost Pekelné výzvy ale tkví v tom, že jsou během svých odpovědí vystaveni neobvyklému stresu a všelijakému vyrušování. Soustředit se správně zodpovědět byť i jen triviální dotaz bude opravdu náročné. Mezi rušícími elementy se objeví např. elektrické šoky, hlasovací tlačítko obklopené kaktusy (v tom případě budou mít soutěžící zavázané oči), prst v pastičce na myši, zásah paintballovou puškou, uhýbání wrestlerovi nebo třeba lechtání. V každém z dílů budou diváci svědky nejen nevšedních pokusů, jak soutěžící vyvést z míry a zabránit jim ve správných odpovědích, ale i neopakovatelných reakcí vyrušovaných uchazečů o „pekelné“ vítězství. (oficiální text distributora)

Košoun

Anotace začíná "Zábavný soutěžní pořad..." a pravděpodobně mi něco uniklo. Viděl jsem prvních cca 20 minut z prvních dvou dílů tého jedinečné show a i přesto, že mám rád Ivu Pazderkovou, jsem téměř znechucen. Nejde o vědomosti (díky Bohu, ty soutěžící maj totiž v hlavně totálně nasráno), jen o nějakou podivnou zábavu v ubližování a stírání soutěžících rádoby vtipně-intelektuálními hláškami. Zuzana Slavíková ve Weakest Link byla značně lepší stíračka, Iva se snaží co může, ale nejde to... Pořad pro teenagery v nejhlubší fázi pubert. Nebo pro notorické alkoholiky, protože ožralýmu by se mi to asi taky líbilo. ()

Snake.Charmer

Furt to samý v drobných variacích dokola, otázky jak z testu pro pomocnou školu, ale i to je většinou na soutěžící moc vysokej level. Jedna hvězdička za Pazderkovou, která má občas nějaký ten světlý moment. ()

Brusíček

Tohle je docela mazec, fakt se někdy směju až slzím jestli je to či ono možný. Viděl jsem asi 3 díly, a tohle je určitě zatím strop kam až jsou ochotný pro sledovanost zajít, 50% ()

figliar odpad!

Tak toto je fakt súťaž. Herecké výkony sú strašné, ale aj tak je jasne poznať, že všetko je hrané. Nesympatická moderátora a stupídne otázky. Bežte s takýmito ,, súťažnými komédiami,, niekam. ()

Olík

Můj 1111 komentář......takové krásné číslo a muselo to zrovna vyjít na tento…..jak to nazvat…..no, říkejme tomu zábavný soutěžní pořad, ale to celé radši v uvozovkách. Komentář píši hned po prvním díle, neboť nejsem Japonec, abych pravidelně sledoval, jak rádoby vtipný freecoolin požírá alobal, nebo se znajíc odpověď na položenou otázku hlásí pomocí vlastní moče. Ivo Pazderková, chápu, že udržení se na vyšších stupních společenského žebříčků stojí taky nějaký ten halíř, ale za tuhle cenu?!?!?!?!?!?! ()

chrispe

Jeden díl jsem zapnula asi uprostřed, kde dva soutěžící seděli s kalhotama a trenkama u kolen v jakýchsi kadibudkách, vyčuhovali jim snad jen čela a hlásili se k odpovědím (asi až za měsíc jsem se mezi řečí dozvěděla, že si pro přihlášení museli učůrnout). No... nevím... nová generace si asi žádá "větší šou". Mně se, i kdyby mi ty samotný soutěže přišly vtipný, však nechce dívat ani na moderátorku, která mi zjevem připomíná Zuzanu Slavíkovou z Máte padáka, a která se soutěžící mnohdy snaží shodit způsobem... co ji moc nevychází a člověk si říká, koho tady vlastně ztrapňuje. ()

alambert

Přesto, že koukat se na Pazderkovou a především poslouchat jí, je opravdové utrpení, tu jednu hvězdu snad dát můžu. Ale jen a pouze za to požírání nechutností... ()

svadlenaX

Televizi zapínám hodně vyjímečně a jednou z vyjímek je právě tato soutěž. Primitivní, ale na pobavení naprosto skvělá. Pazderková má naprosto luxusní hlášky na soutěžící a soutěžní disciplíny jsou opravdu netradiční :-D ()

7ynek

Zdá se, že zdejší yntelektuální elyta je mírně rozhořčena jistou pokleslostí pořadu. =D Iva Pazderková 2** a soutěžící jsou jak kdy. Vymyslet více úkolů, více to střídat, přidat trochu ne-explicitní nahoty a hodnocení mohlo být o dost výš. ;) Celkově 3* a kdo má radši čistě vědomostní soutěže, tak ať se nedívá, nikdo ho nenutí. ;) ()

CyriC odpad!

Fear Factor ve stylu Zdeňka Trošky. Pazderkové píše scénář asi mezinárodní asociace autistů. Snaží si hrát na drsnou úču, ale spíš to vyznívá jako interpretace masturbační fantazie zapšklého masochisty. ()

PenaPP odpad!

Otřesné - jak se něco takového mohlo dostat na COOL?! Viděl jsem sice jen druhou půlku prvního dílu, ale bohatě to stačilo, abych byl znechucen. Navíc Iva Pazderová trapně napodobuje Zuzanu Slavíkovou a celkový výsledek nestojí také za nic :-/ Ostatně co by člověk čekal, když je režisér Jan Sládek, jehož pořady a seriály jsou téměř všechny v černém hodnocení... //EDIT: Tak jsem včera viděl další díl a za svým hodnocením si stojím. ()

sarkareifova odpad!

Blbost nad blbost. Nechápu proč takovýhle soutěže vznikaj, když stejně skoro nic nevyhraje, protože většinou maj tak těžký otázky, že polovinu peněz spálej. Ina Pazderková se do role komentátorky vůbec nehodí a už vůbec není vtipná. ()

MrGregor

Jednoduchý pořad, pro jednoduché lidi... Nevím jestli se to mělo blížit americkému Fear factoru nebo jakékoli jiné původní soutěži. Ať už to bylo jak chce, koncept soutěže je postavený na hlavu, soutěžící - kteří by měli být odvážní a chytří - jsou vystrašení, hloupí trémisti a "drsňácky" ohozená Pazderková tomu dodává korunu... Proč tedy 1*? I přes svou nepovedenou image drsňačky má moderátorka Iva "to není důležitý" vcelku vtipné, trefné a lehce urážející průpovídky a narážky, bohužel to však vypadá, že si nedělá srandu ze soutěžících, ale ze soutěže jako takové... Takže shrnutí: Ne, děkuji. ()

Elii odpad!

Tak oproti tomuhle je i Superstar těžce intelektuální záležitost. Tohle je žumpa, sem se může přihlásit jenom kretén anebo pořádnej debil nebo nevim.. ()