poster

Přerušený kruh

 • Nizozemsko

  Broken Circle Breakdown, The

 • slovenský

  Prerušený kruh

  (festivalový název)
 • anglický

  Broken Circle Breakdown, The

 • český

  Broken Circle Breakdown

  (festivalový název)

Hudební / Romantický / Drama

Belgie / Nizozemsko, 2012, 111 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kmotr
  *****

  Někdo film považuje za vykonstruovanou ždímačku na emoce pro měšťáky, někdo za upřímné a dojemné country love. Smutek je pro mě vyjádřen skrz detaily a sentiment, který rozhodně nepovažuji za prvoplánový. Klasické melodrama o životě, lásce a smrti podané nepodbízivým stylem s letmým humorem, provázeným bluegrassovými melodiemi, je precizně odvyprávěným příběhem jedné tragédie.(2.7.2013)

 • cheyene
  ****

  Čtyři hvězdičky za vynikající hudbu (tohle já vskutku můžu), hlavní herecké duo, těžký a silný příběh a kameru, která mne svými záběry bavila. P.S. Nekecejte do tohoto filmu, sledujte ho. :)(24.4.2014)

 • Sandiego
  ***

  Ani bluegrassové melodie, ani působivý vizuál nedokážou zakrýt, že tento belgický oscarový kandidát je velmi prvoplánovou a vyspekulovanou variací na tisíckrát ohrané téma. Snaha o nelineární vyprávění skrze efektní střihy a skoky v čase jsou jen prázdnou zástěrkou, která se snaží vzbudit alespoň nějakou emoci tam, kde od počátku žádné hlubší a autentické city nejsou. Ve výsledku průměrné drama plné protivných scenáristických kliček, na něž se hezky dívá a jež se hezky poslouchá, ale nezanechá vůbec žádnou stopu.(2.1.2014)

 • Baxt
  *

  Jasně nejhorší film, co jsem letos viděl. Průhledná, demagogická, hysterická, falešná a mizerně odvyprávěná sračka. :-)(8.12.2013)

 • Duncen
  *

  Takové citové vydírání mě nezaujalo. Ale akademici z Hollywoodu to oslavují a proto ho také nominovali na oscara. Film spoléhá jen na to, že uroníte slzu nad příběhem hlavního hrdiny, který v průběhu filmu přijde o svou rodinu. K tomu vám ukazují neustále další a další nezajímavé flashbacky, některé i s hudební vložkou, která jako celý film nestojí za nic... Během celého filmu jsem vyhlížel, kdy přijde vytoužený konec, ten ale ne a ne přijít. Nakonec jsem se ho teda dočkal, sice s traumatem z nekonečně nudné blbosti, ale přece.. Pro mě je to nejslabší film letošních oscarů, 25 %(31.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace