Reklama

Reklama

Jesus Christ Superstar live

(divadelní záznam)
  • Velká Británie Jesus Christ Superstar Live Arena Tour
Trailer

Obsahy(1)

Rocková klasika Jesus Christ Superstar autorů Tima Ricea a Andrewa Lloyda Webbera se vrací ke svým kořenům ve fantastickém představení natočeném ve Velké Británii v průběhu Live Arena Tour. Skvělé herecké obsazení nabízí Tima Minchina v roli Jidáše Iškariotského, Melanii C jako Máří Magdalénu, Chrise Moylese jako Heroda a Bena Forstera v roli Ježíše Krista. Proslulé písně, mezi kterými nechybí Co na tom je tak zlého (I Don’t Know How to Love Him), V zahradě getsemanské (Gethsemane), Jak ze sna procitám (Heaven on Their Minds), Vše je tak, jak má být (Everything’s Alright), Song krále Heroda (King Herod’s Song) a Superstar zazní ve strhujícím a moderním podání. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (20)

AdaMM 

všechny recenze uživatele

Jsem nadšenej. Samá pozitivní překvapení: herecké i zpěvácké výkony, scéna, napětí, živá skupina - všechno to sedlo. Ježíš nebyl moula, vynikající Pilát, super Ananiáš a Mel C jako Máří Magdalena úžasná. Snad jen Kaifáš mi přišel lehce slabší. Ale to je jen taková mini-šmouha, nic neměnící na celkovém super zážitku. ()

Isuzu 

všechny recenze uživatele

Ok, tak aj ja nebudem porovnavat jednotlive verzie, len napisem, ze to bolo skvele! Velmi sa mi pacilo celkove prevedenie, kulisy, premietanie v pozadi a prekvapila ma Melanie C ako Maria Magdalena, to by som od byvalej Spice girl necakala :). A predstavitel Krista bol zvoleny rovnako dobre, aspon mne bol velmi sympaticky, rovnako aj Judas, akurat ten sem tam spieval tak "rockovo falosne", ale v konecnom dosledku mi to nevadilo. Pilat trosku vela pluval, ale chapem, prezival to :D. ()

Reklama

ripo 

všechny recenze uživatele

Moderné spracovanie klasiky najklasikovatejsej v oblasti muzikálu - live show vystúpenie s vynikajúcim Judášom, priemerným Ježišom a zaujímavou Máriou Magdalénou v podaní ex-Spice Girl Melanie C .... Aj keby bolo TV spracovanie chabé (čo nie je), už len kvôli tej hudbe musím dať plný počet ! 5***** Hosana, hey sana J.C.!!! ()

0sanny0 

všechny recenze uživatele

Za nedlouho se tu stejně jako u zbylých verzí tohoto muzikálu strhne diskuze srovnání jednotlivých vystoupení. Cílem mého komentáře není vyzvihovat a upřednostňovat tuto verzi oproti ostatním. Ikdyž uznávám, že je mi díky modernímu pojetí o poznání bližší. Nechci ani nijak shazovat pěvěcké obsazení. Ostatně k tomu ani není důvod. Vy, co si tu chcete "rejpnout", že někdo z obsazených byl někde "podtónem", tak si, prosím, uvědomte, že zpěv není upraven ze studia jak jsme tomu v dnešní dobbě zvyklí. Pilát vyslíchající Ježíše při raní rozcvičce s osobním trenérem, Herodes se rozhoduje o pravdivosti veřejného mínění sms hlasováním v jeho talk-show, ale tak, proč by ne? Určitě se najde mnoho příznivců, kterým se toto odvážné pojetí již tak známého příběhu bude líbit a já s hrdostí přiznávám, že patřím mezi ně! ()

TeeAge 

všechny recenze uživatele

Na to, že je to živé arénové spracovanie, to celkom funguje. Poňatie pôvodného materiálnu moderným interaktívnim spôsobom, kulisy, kostými sú fajn, no najslabším článkom projektu sú spevácke výkony, a to hlavne predstavitela Ježiša. Judáš je naopak svojou speváckou technikou najzaújimavejšiou osobou v celom dielu, ale po pravde je jediný, ktorý podáva nadpriemerný výkon. Škoda, že je herecké drevo. Prečo teda 4 hviezdy, keď sa mi to vlastne ako celok vôbec nepozdáva? Pretože ešte aj takto je to jeden z mála živých show, ktoré by sa oplatilo vidieť na živo, väčšina arénových projektov je totiž dnes na playback alebo bez dramatického jadra, a hlavne, nemá Webberovú geniálnu hudbu, ktorá to robí ešte aj takto výnimočným dielom. 75% | HD, EN DTS | ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama