Změna k lepšímu (TV film)

The Makeover

Scénografie:

Stephen Marsh

Kostýmy:

Johnetta Boone

My Fair Lady naruby. Mám ráda takové filmy. Mám ráda Julii Stiles a Walton je fešák. Nic nového, nic originálního, ale nenašla jsem na tom nic špatného. Pěkně se na to dívá, občas se člověk i zasměje a příjemná romantika tomu dodá nádech nenucenosti. Akorátní filmek na nedělní odpoledne ke kafíčku, štrůdlu a nicnedělání.(15.5.2014)

Béčková romance, která nenudí….. Ona: sebestředná, emancipovaná podnikatelka. On: muž z lidu, rozváží pivo, sice hodný člověk, ale působí dojmem neandrtálce. Co mají ti dva společného? Z počátku nic. Ale Haniň neuspěch při volbách do senátu ranil její pýchu a hrdost. A když ona není tím ideálním kandidátem podle poradců, tak se pokusí do sněmovny reprezentantů ve Washingtonu prosadit alespoň někoho jiného (Elliot- onen muž z lidu).... Scénárista byl vážně šílenec, ale film mě docela pobavil....(23.5.2013)

Co říct k tomuto filmu? Nevím, nemám slov, líbí se mi takové filmy, jsou vždycky takové jiné. Je lehce nadprměrný, jednoduchý a dá se předvídat, někdy jsem se opravdu zasmála, jindy jsem si nebyla až tak jistá, jestli se na to nemám vykašlat. Dodívala jsem se dokonce a jsem za to upřímně ráda, tento film bohatě stačí těm, kteří od něj moc nečekají a chtějí se jen tak na chvíli zastavit u jednoduché komedie s romantickým koncem.(28.5.2014)

Typická anerická komedie? trochu o lásce? ve které se snaží udělat z idiota kongresmana. neboli z Pitomce politik, snadno a rychle.. Patrně natočeno a inspirováno podle mnoha skutečných příběhů, které se dějí neustále v České republice. Jinak docela hezký film, kde mě nejvíc potěšilo muckání na konci.(7.9.2019)

Nenáročná pohodovka, která spolehlivě plní svůj záměr - pohodově pobavit. Přechytřelost a slovní ekvilibristika velice sympatické Hannah funguje na 100 %, je trochu škoda, že u Elliota proběhla příliš rychlá změna z opravdu extrémního burana (fakt nebylo nutné, aby vstoupil do děje jako úplný neandrtálec) v politika hovořícího jak kniha. Čekal jsem, že v kampani bude vtipné jeho křupanství, jenže tvůrci z něho udělali kandidáta k nerozeznání od Hannah. A tak postavu burana od rány zastává aspoň Elliotova sestra. Každopádně hodina a půl s tímto filmem byla příjemná a není důvod to neocenit.(17.2.2018)

• Julia Stiles