Cheap Thrills

Zdá sa, že Craig Daniels (Pat Healy) má jeden z tých horších dní, do ktorého sa nikto nechce ráno zobudiť. V peňaženke má posledných dvadsať dolárov, niekoľko mesiacov je pozadu s nájmom a navyše ho čaká v práci namiesto povýšenia prepustenie kôli znižovaniu stavov. To by sa možno ešte dalo zvládnuť, ale doma má manželku s 15-mesačným synom, čo už problém je. Po tom, čo sa od svojho šéfa dozvie, že je prepustený, zájde popremýšľať nad svojou situáciou ''na jedno'' do ned'alekého baru, kde stretne starého kamoša Vincea (Ethan Embry), s ktorým sa nevidel už od strednej. Ako tak popíjajú, pozornosti im neunikne zabávajúci sa manželský pár, Colin (David Koechner) a Violet (Sara Paxton), ktorí veselo rozhadzujú nadmernými sumami peňazí. Ked' ich Colin pozve na pohárik a neskôr požiada, aby sa k nim i pripojili, naskytne sa im obom šanca, ako rýchlo a ľahko zbohatnúť... (sochoking)

Campbell

Film co chci vidět znova? Ne. Film co mě rozesmál dokolen? Ne. Film který je brutální? Ne. Samé ne ale sakra tenhle film mě udržel do konce a hodně mě bavil. Film má zábavné postavy a ukazuje co je člověk schopný pro peníze. Ze začátku to začíná unyle a sázky nejsou moc úchylné, postupem času se ale schyluje i k vraždám. Film nemá moc krve ale o to moc nejde. Černý humor funguje skvěle a závěrečnej twist byl solidní. Bavil jsem se. ()

George Stobbart

Dvojica známych, ktorí na seba po rokoch narazia si spolu zájde do baru, kde sa dajú do reči s excentrickým zbohatlíckym párikom. Tí im začnú dávať rôzne úlohy za prachy, no to, čo bolo zo začiatku odviazanou zábavou pri niekoľkých pohárikoch, postupom noci eskaluje do krvavého súperenia a nepríjemných činov, po ktorých už nič nebude ako predtým... Nebol to film práve podľa môjho gusta, keďže protivné a dementné správanie postáv ma zvykne vytáčať, ale niekoľko scén zabavilo, niekoľko znechutilo a všetko to napriek značnej predvídateľnosti a opozeranosti držalo pokope, takže tie 3* tomu dám. Ale pozerať to znova, tak určite hodnotím nižšie, už len kvôli viacerým otravným a primitívnym faktorom, ktoré tento počin prezentujú. ()

honajz2

Já tyhle film typu "co všechno je člověk schopný za prachy udělat" rád a Cheap Thrills se mě osobně líbilo. Atmosféra se vyvíjí pomalu, ale funkčně, stejně tak i napětí, nenudil jsem se a ta hodina a půl rychle utekla. Bohužel ta hlavní dvojice mi moc sympatická nebyla (ačkoli od jisté chvíle mi byl sympatičtější Vince), úkoly mohly být odvážnější (ale zase se mi líbilo, že se k tomu přistupovalo spíš psychicky než fyzicky, ale i když nám jsou hlavní hrdinové představení docela dobře, dalo se na té psychice ještě zamakat) a zklamal mě i konec, který je strašně předvídatelný, pokud už jste aspoň 1 podobný film viděli. Být Cheap Thrills první, tak si moc nestěžuju, ale já ho neviděl jako první... Kvůli tomu zůstanu u silných 3*. Btw, hodně se mi zde líbila hudba, pasovala do toho skvěle. ()

Pilda17

Dost podobné téma jako na nedávno viděné 13 Sins. S tím rozdílem, že 13 Sins je čistým hororem a Cheap Thrills je thriller střihnutý komedií. Musím přiznat, že jsem se velice bavil a na závěr se dočkal hodně velkého překvapení. Kam jsou lidé schopni dojít kvůli penězům, navíc naprosto dva povahově rozdílní. Opravdu laciná zábava pro bohaté a já nemohu nic jiného než panu E. L. Katzovi sklonit poklonu. Už jen díky hereckému obsazení, které se povedlo ve všech směrech a i díky němu nás čeká daleko větší zábava .. 8/10 = 82% ()

petero

Rozhodne vôbec nie zlá vec ako režijný debut skúseného žánrového scenáristu E. L. Katza (zaujímavý Autopsy) je dokonca kvalitatívne na vyššej úrovni ako jeho scenáristické kúsky. Malý komorný skoro psycho horor decentne odľahčený o bohatom páriku ktorý si vyberie v bare dvoch stroskotancov a dáva im nechutné úlohy za určitú sumu peňazí a i keď je jasné ako to asi skončí, film je natočený veľmi pútavo a dobre zahraný. ()

• Ve scéně, kdy Colin (David Koechner) zmíní, že má v domě celou lékárnu, že má bratra lékárníka, šlo o fakt. Bratr Davida Koechnera v době natáčení filmu skutečně jako lékárník pracoval. (vojacekr)