Valentin je playboy z Acapulca, který se ochotně a rád se vyspí s každou turistkou, která mu zkříží cestu. Jednoho dne se ale takový bývalý flirt jménem Julie objeví na jeho prahu i s holčičkou jménem Maggie, prohlásí o ní, že je to jeho dcera a pak je oba opustí. Překvapený Valentin se i s Maggie vydává do Los Angeles, kde se snaží Julii nalézt. Jejich cesta se ale nakonec protáhne na šest let, během nichž se z ustrašeného playboye stane vyhledávaný filmový kaskadér a z malé holčičky jeho hodně netradiční osobní trenérka a manažerka. Maggie se totiž neustále stará o to, aby Valentin musel zvládat různé úkoly a stal se tak z něj pořádný chlap. Problémy nastanou, když se na scéně opět nečekaně objeví Julie a Valentin si uvědomí, že by o Maggie mohl přijít a ztratit tak najednou milovanou dceru i nejlepší kamarádku. (CinemArt)

xSimax

Nemám veškerou žádnou zkušenost s mexickou kinematografií, ale tento film popírá základní pravidlo o tom, že z hovna bič neupleteš a když upleteš, tak nezapráskáš ... tohle "hovno" zapráskalo solidně. Minimalisticky natočený film, postavený na titulním herci a jeho dceři, který není nijak zvláště nezapomenutelný, ale zároveň nehraje vůbec špatně. Zásadní vliv na kvalitu má nejspíš velmi dobře udělaný scénář. Nejde o klasickou komedii a nejde ani o typické drama ... je to příjemný a inteligentní film, nebál bych se ho nazvat rodinný. Předpokládám, že hodně lidí se po shlédnutí filmu zamyslelo nad hodnotami v jejich životech a přiznám se, že jsem ve finální scéně měl v očích slzy. Díky za to ... stále někdo dokáže natočit film, který překvapí a potěší. ()

splaty

Zatlačím slzu a přidám čtvrtou hvězdičku, protože posledních 5 minut změnilo vnímání celého filmu. 75% ()

Adam.Kubin

Mě prostě herectví (neherectví:) a režírování Eugenia Derbeze bavilo. A co na tom, že takových tématických filmů tady bylo již hafo. Tohle bylo zase trochu jiné a to se počítá. Samozřejmě mě finále dostalo. Jednoduše, příjemný film pro příjemný večer, když máte chuť se zasmát i poplakat zároveň. ()

Seamaid

Začátek filmu je zvláštní, komický a pokud člověk vydrží až do konce, dočkáte se zvratu, který otřese vaším nitrem. Opravdu úžasný film! ()

Monika95

Zpočátku se mi to zdálo jako pěkná kravina! Ale konec mě tak šokoval, dojal a rozesmutnil, že jsem zbytek cesty v autobuse probrečela. :) Potom se člověk zamyslí, že ne vždy jsou věci jak se zdají navenek.... ()

femar

Film mě velmi příjemně překvapil. Eugenio Derbez je nejen výborný herec, ale koukám, že i režisér. Nebyla nouze o vtip a dobrou zábavu. A konec? Tak ten mě dostal. To jsem fakt nečekala. Toto zpracování filmu se mi líbí o něco víc než Francouzská verze s názvem I dva jsou rodina s Omarem Sy v hlavní roli. ()