poster

Zlatý časy! (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 2013, 55 min

 • Tryskomyš
  *****

  Nikdy jsem toto neviděla v televizi. Až teď na iVysílání. http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10538364553-zlaty-casy/413237100021002/titulky#t=38m06s . A jako milovník všeho retro, to oceňuji.(1.7.2018)

 • Tommassi3
  odpad!

  Musím se opakovat, ale Česká televize opravdu nemohla pojmout rok oslav svého šedesátiletého výročí trapněji a nedůstojněji, než jak činí všemi těmi pseudopořady, jejichž kvalita odpovídá faktu, že se nesmyslně snaží kopírovat a vykrádat nápady svých neveřejnoprávních konkurentů !! Navíc asi někomu nedošla zásadní věc, že zlatá éra televizních soutěží je, jak doufám, nenávratně pryč, protože ji z obrazovek vytlačily všechny ty ještě otravnější reality show, talk show, talentové "konkurzy" a jiné zhovadilosti !! A tak si tentokrát vypůjčila pár nápadů z jiného výkalu televizní zábavy Máme rádi Česko TV Prima a narychlo ho zabalila do rádoby zajímavého cáru tv programu s nostalgickým názvem Zlaté časy !! Co budeme dělat ?? Soutěžit, ztrapňovat se a hlavně vzpomínat na "komouše" a dobu, která byla podle mnohých s krátkou pamětí tak úžasná !! Ovšem každých deset minut musíme divákovi připomenout, jak ironicky to myslíme a všichni se tomu hurónsky zasmějeme !! Hlavně Dejdar jako by ani nevěděl, za jakou stranu zrovna kope !! Nehledě na to, že většina jeho "vtipných" hlášek a komentářů hraničí s naprostou trapností a moderátorským průjmem.. Když připočteme tu spoustu hrozně "cool" a legračních vychytávek jako časomíry v podobě žrouta knedlíků či žongléra, divím se, proč to celé rovnou nepošlu do horoucích pekel spolu s ostatními odpady !! Občas se člověk aspoň pousměje, když někdo ze soutěžících náhodou utrousí něco vtipného, nebo spíš prokáže své základní neznalosti.. A mimochodem hádání seriálových či filmových znělek mě vždy bavilo..;) Nicméně sledovat tuhle hrůzu více než jedinkrát mi působilo hrozná muka, a já tak nemůžu jinak, než jít s hodnocením pod bod mrazu..(17.6.2013)

 • Marek1991
  odpad!

  Otrasne podaný program. Takto sa veru nerobí ani oddychovka. Žiadna zábava, žiadna pointa, proste nič a navyše Mádl a Issová sú skôr generácia 80. rokov, Magálová tým, že sa narodila v roku 1950 je ešte generácia 40. rokov a Srstka je z generácie 30. rokov, ale aj tak mnohí v tých rokoch ako napríklad v 70. Matonoha a Budař boli ešte malí, takže otázky im dávať na tie roky nie vždy bolo dobré, navyše systém ako sa hlásili na odpovede na otázky bol divný a nedobrý. Pripadalo mi to ako taký socialistický program.(21.4.2013)

 • Mrs.Christie
  odpad!

  Možná by to nebylo tak trapné, kdyby to neuváděl Dejdar, který se pitvoří a myslí si, že čím hlasitěji bude mluvit, tím bude zábavnější. Trochu mi to obsahově připomíná "Blafovanou", tedy televizní hru, kterou měl uvádět Joey Tribiani v Přátelích. Jenže v Přátelích to bylo myšleno v nadsázce, tohle asi vážně.(20.4.2013)

 • mh.mail
  *

  10% - Děs běs. Vůbec jsem nepochopil, co mně to mělo přinést a nabídnout. A to neuvěřitelně amatérské papundeklové studio! To snad všechny soutěže z 80. let vypadaly profesionálněji. Navíc, jak se nakonec ukázalo, to vlastně ani soutěž nebyla. Tak co to tedy bylo? I když mi Bouček & his boys v Máme rádi Česko taky přišli trapní, aspoň to má prvky show.(22.4.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace