Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V nové zábavné hře moderované Martinem Dejdarem se utkají tři generační týmy populárních osobností. Pod vedením kapitánů Kamily Magálové, Jana Budaře a Marty Issové budou soutěžit o to, která generace je nejlepší. (oficiální text distributora)

Recenze (27)

Olík 

všechny recenze uživatele

Obtěžovat v sobotu večer na veřejnoprávní televizi podobným formátem pamětníky časů, kdy v totožném čase diváky bavili legendy jako Abeceda, Televarieté, Možná přijde i kouzelník nebo Šaráda, by se dalo nazvat diletantstvím s velkým D. Pořád narážíme na nové formáty zábavných či soutěžních relací, které svým jepičím životem poukazují na nedostatek invence jejich tvůrců. Své image si špinící Martin Dejdar (kterého má jinak celkem rád) už neví, kam by vlezl, nemluvě samotném schéma pořadu…..co dodat? To snad už i Novácké víkendové večery v režii Petra Novotného nebo sourozenců Gondíkových měly větší hodnotu!!!!???!!!??? ()

Marek1991 odpad!

všechny recenze uživatele

Otrasne podaný program. Takto sa veru nerobí ani oddychovka. Žiadna zábava, žiadna pointa, proste nič a navyše Mádl a Issová sú skôr generácia 80. rokov, Magálová tým, že sa narodila v roku 1950 je ešte generácia 40. rokov a Srstka je z generácie 30. rokov, ale aj tak mnohí v tých rokoch ako napríklad v 70. Matonoha a Budař boli ešte malí, takže otázky im dávať na tie roky nie vždy bolo dobré, navyše systém ako sa hlásili na odpovede na otázky bol divný a nedobrý. Pripadalo mi to ako taký socialistický program. ()

Reklama

Tommassi3 odpad!

všechny recenze uživatele

Musím se opakovat, ale Česká televize opravdu nemohla pojmout rok oslav svého šedesátiletého výročí trapněji a nedůstojněji, než jak činí všemi těmi pseudopořady, jejichž kvalita odpovídá faktu, že se nesmyslně snaží kopírovat a vykrádat nápady svých neveřejnoprávních konkurentů !! Navíc asi někomu nedošla zásadní věc, že zlatá éra televizních soutěží je, jak doufám, nenávratně pryč, protože ji z obrazovek vytlačily všechny ty ještě otravnější reality show, talk show, talentové "konkurzy" a jiné zhovadilosti !! A tak si tentokrát vypůjčila pár nápadů z jiného výkalu televizní zábavy Máme rádi Česko TV Prima a narychlo ho zabalila do rádoby zajímavého cáru tv programu s nostalgickým názvem Zlaté časy !! Co budeme dělat ?? Soutěžit, ztrapňovat se a hlavně vzpomínat na "komouše" a dobu, která byla podle mnohých s krátkou pamětí tak úžasná !! Ovšem každých deset minut musíme divákovi připomenout, jak ironicky to myslíme a všichni se tomu hurónsky zasmějeme !! Hlavně Dejdar jako by ani nevěděl, za jakou stranu zrovna kope !! Nehledě na to, že většina jeho "vtipných" hlášek a komentářů hraničí s naprostou trapností a moderátorským průjmem.. Když připočteme tu spoustu hrozně "cool" a legračních vychytávek jako časomíry v podobě žrouta knedlíků či žongléra, divím se, proč to celé rovnou nepošlu do horoucích pekel spolu s ostatními odpady !! Občas se člověk aspoň pousměje, když někdo ze soutěžících náhodou utrousí něco vtipného, nebo spíš prokáže své základní neznalosti.. A mimochodem hádání seriálových či filmových znělek mě vždy bavilo..;) Nicméně sledovat tuhle hrůzu více než jedinkrát mi působilo hrozná muka, a já tak nemůžu jinak, než jít s hodnocením pod bod mrazu.. ()

Coleator odpad!

všechny recenze uživatele

V životě jsem asi neviděl hloupější televizní soutěž - byla to vlastně ale vůbec soutěž? Tři soutěžní týmy se přihlašují tím stylem, že ani nikdo neví, kdo se přihlásil dřív, dostávají body podle toho, kdo řekne, že je nejlepší, následně se všechny body vymažou a na závěr vyhraje tým, který v podstatě nevěděl vůbec nic?! A aby toho nebylo málo, přidejte trapné Dejdarovy výstupy, nahrané reakce publika a časomíru ve formě žrouta ovocných knedlíků... Díky, ale nikdy víc... ()

Galerie (22)

Reklama

Reklama