Nákupní maniačky

(pořad)
  • Slovensko Nákupné maniačky

Nastylovať sa za 4 hodiny a 500 eur dokážu len skutočné nákupné maniačky. Ale len jedna z nich môže byť tá pravá! S komentárom skúseného stylistu sledujeme päť žien počas jedného týždňa a uvidíme, ktorá z nich splní svoje úlohy najlepšie. Denný seriál Nákupné maniačky je súťažná televízna šou, spájajúca ženy rôzneho veku, vzdelania a výzoru, ktoré majú spoločnú vášeň - nakupovanie. Ich úloha znie priam rozprávkovo - v časovom limite 4 hodín musia minúť 500 eur a nakúpiť za ne oblečenie a doplnky, pomocou ktorých vytvoria outfit na zvolenú tému. Hodnotiť sa budú nielen navzájom, ale svoje pozorné a neúprosné oko na ne upriami aj profesionálny stylista. Najvyšší počet bodov potom určí víťazku týždňa, ktorá získa nielen celý svoj nákup, ale aj 500 eur v hotovosti. (TV JOJ)

Ghely odpad!

Nesmyslné prohlížení šatníků cizími lidmi, běh v nákupním centru, když se snaží sehnat stejný odstín saka, kabelky, bot..a nakonec jim stejně zbyde 250 euro, za které si nakoupí drahou dekorativní kosmetiku, kterou stejně neumí používat. ()

brasek odpad!

To musia sponzorovať nejaké módne butiky, lebo tento hnus nie je normálny! Nechápem ako niekto môže toto sledovať a hodnotiť či sa slipy hodia k jeho očiam. ()

Lilith03

Koukáme se s přítelem a milujete to! Občas se tam najdou normální lidi nebo i pade na pade tam jsou nějací nezajímavý, ale když tam je nějaký magor, to je podívaná. Dívat se na tupé husičky, které nemají dostatečné iq ani na pochopení zadání nebo na lidi bez špetky vkusu je prostě sranda. Chválím především novou řadu s Emou, kterou jsem měla ráda už i dříve a této reality show zvedá úroveň, která nalijme si čistého vína je velmi nízko. Taktéž děkuji za Matěje, který má super humor a baví nás. Pro doplnění denní dávky cringe super. ()

cobraSK

Uspávanka, ak nemôžete zaspať, preháňadlo ak sa nemôžete vysr...... :) Pár afektovaných kuriev, ktoré majú v hlave nasraté a okrem nakupovania handier nemajú iný zmysel života. ()

rationibus

Nikdy by som to nebola uverila - ale pozerám to a bavím sa. .Na základe odporúčania som si to našla v archíve TV JOJ, zapáčilo sa mi to a pozerám to /vždy týždňový cyklus spolu/. .Takže sa nebudem pretvarovať a dám tri hviezdičky. . P.S. S prekvapením som zistila, koľko žien a dievčat v mojom okolí to pozerá. Áno, vyslovene inteligentných a úspešných žien. .Mnohé by sa aj rady prihlásili, len obava z prísnych hodnotiteľov či výslovný zákaz partnera im v tom bránia. Takže ktovie, možno uvidím voľakedy v programe aj známu tvár. ()

doogiemus odpad!

Nákupné hlupáčky je veľmi pekná šou. Stretnú sa pipka, kravka, kozička a kačka a popri "vtipných" komentároch predstavujú svoje "hlboké" vnútorné bohatstvo. A tak počuť len "ja som hlúpa", hovorí jedna, pričom druhá jej kontruje "to je pravda, ale ja som tá najhlupšia". Tretia sa cíti byť urazená a musí jasne poznamenať: "Ale kravka, ale pipka, čo to nevidíte - pozrite - ja vás predbieham na plnej čiare. Ja som kráľovná hlupáčok." A tak ďalej a tak ďalej. Potom nejaký pajáčik, ktorý sa cíti byť kráľom takýchto kraviek a pipiek, hodnotí ktorá je tá fakt najhlupšia. Proste sila. Normálne som cítil, ako mi odumierajú mozgové bunky. A predstavte si, že to ide v telke skoro každý deň. Bojím sa, či toto nie je zrkadlo veľkej časti národa. Ak áno, tak - Pane, zmiluj sa! ()

Tereza3

Bylo by to snesitelné, kdyby to trvalo tak dlouho jako průměrná reklama. Ukázat outfit a pryč. Ale tohle? Dívat se na to déle než tu půl minutu je skutečné utrpení. ()

Amandeus666 odpad!

Tak totok je hovno s velkým H. Ovšem tvůrci jsou v tom asi nevině, neb to, co tohle nejvíc táhne dolů jsou vypatlaný nány, co se zajímají jen o hadry a utrácí nesmyslné částky za nesmyslně nekvalitní oblečení. Do toho na pozadí nějaké hňup kafrá, co by teda jako rozhodně neměli nosit a co je total trendy look :D, no tož, to mi ho vyndé. Ale abych tolik nehájil myšlenkotvůrce, když přijdete s takovou dementní myšlenkou, chytráky tím nepřilákáte. Televizní ukázka myšlenkového a hodnotového úpadku doby. TOŽ CELKOVĚ: Jestli chcete zažít pocit, jak vám někdo vymrdává mozek z hlavy a postupně vám zabijí jeden neuron za druhým, hoďte na tohle mrkec. Stačí jeden díl a uvidíte, kam až některé dámy mohou se svým hodnotovým žebříčkem klesnout. Hnus. ()

Inkognito_CZ

Méně než prostřenu tomu dát prostě nemůžu, protože srandy je u toho mnohdy nesrovnatelně víc! A pořád je to přeci jen tak nějak více ze života, než třeba Babovřesky. Upřímně prohlašuji, že se raději podívám na pět dílů tohoto skvostu, než na jeden díl Troškových zvratků. ()

Fenk

Ty vado na tohle mi chybí chromozom, abych pochopil. Slovenština je ale děsně sexy, slovenky pěkný stejně jako češky, němky, japonky... (gdyž teda zrovna vyberou ty pěkný) a Robin se Šimonem jsou hodně upřímní. ()

D1705

Program, absolútne pre mňa ako chlapca a aj ostatných mužov a chlapcov nudný. Zaujímavé je len to, ukázať divákom čo dnes beží vo svete. Inak nuda, je tam opäť ten hraný rivalitský podtón a návrhárov nekomentujem. ()

Jard odpad!

Nie som fanúšikom takíchto programov, ktoré podľa mňa nepatria do televízneho vysielania. 5% ()

eaglestar odpad!

Edice VIP naprostá paráda. Dva totální buzeranti hodnotí a do toho tupá, nafrněná, stará, ošklivá bílá cigora Norka Mojsocosi. Pořad skvěle zastoupí jakékoliv laxativum. ()

JARDAHONDA odpad!

Trochu jiný level.. pro normálního člověka je pořad absolutně nezajímavý, nudný a sledovat přihlouplé barbíny bylo doslova utrpení ! ()

Bernice

Ony dostanou 500 éček. Tolik peněz a ony místo toho, aby si koupily kvalitní oblečení si koupí první šunt co uvidí a za zbytek si koupí minimálně tunu mejkapu. Ale jinak bych to až tak černě neviděla. Některý jsou jsou sice blbý jak poleno, ale občas jsou tam docela pěkný outfity...ale s podporováním takto konzumního stylu života zase nesouhlasím... ()

Kevi1

Toto je úplne super show a môžem pokojne vyhlásiť, že jediná pozerateľná vec, čo práve beží v telke (a myslím, že aj bežať bude). Päť (momentálne už len štyri) ženských, ktorým v 99% chýba nielen vkus, ale aj súdnosť, sebaúcta a pravdepodobne aj zrak sa každý týždeň dobrovoľne strápňuje a ešte si myslia, aké sú super. Mne by museli zaplatiť zopár miliónov, aby som dokázala prekonať svoju pýchu (a zakopať súdnosť, sebaúctu a zrak) a rozprávať tie nezmysly. Vidíme šatníky úplnej spodiny a cez "módne bloggerky" (dolcezuzka ma dostala) sa občas dostaneme aj k tomu jednému percentu, čo má skutočny vkus. Čo ženské v tejto krajine dokážu pokladať za módu a čo označujú za trendy, ma nikdy neprestane fascinovať. Nákupné maniačky sú lepšie ako sitcom a keď sa človek prenesie cez východniarských sedliakov, tak sa na nich dokáže aj poriadne zábavať. My máme také modné ikony a úspešné bloggerky ako ešte nikto. Nehovoriac o ochranárkach zvierat, ktorým doma vysí kožuch a kupujú si kožené čižmy. Doplnené o stylistov - vrelo odporúčam. ()

Thamilka

Mě tento pořad prostě baví... není to nic na přemýšlení a nemá to světu nic dokázat, ale prostě si odpočinete a nemusíte na nic myslet :-D je to prostě sranda ;-) ()