Reklama

Reklama

Ratchet a Clank: Strážci galaxie

  • USA Ratchet and Clank (více)
Trailer 1

VOD (1)

Ratchet & Clank vypráví příběh dvou nepravděpodobných hrdinů (Ratchet ­‐ mechanik, Clank - robot), kteří se snaží zastavit odporného cizince Dreka od zničení všech planet v Solana Galaxii. Když narazí na nebezpečné zbraně schopné zničit celé planety, musí spojit své síly s týmem hrdinů s názvem Strážci galaxie, aby galaxii zachránili. Během jejich cesty se dozvíme mnoho o hrdinství, přátelství a důležitosti objevování vlastní identity. (Indigo Film)

(více)

Videa (8)

Trailer 1

Recenze (47)

Zombiepod 

všechny recenze uživatele

Jedna z najlepších herných sérii Sony Playstation sa konečne dočkala filmového spracovania. Pravda, univerzum má gigantický potenciál, no na prvý celovečerák to bolo nadmieru slabé. Lombax Ratchet a chybný robot Clank ako ústredná dvojka až tak ústredná nebola, pretože na vlastný film dostávali trochu málo priestoru, ktorý zaberala hromada ďalších, mierne nudných postáv, ku ktorým si do konca nejak nedokážete nájsť cestu. Ako animák pre deti ok, nenudí, zabaví, vizuálne uspokojí, no v závere nič nepovie ani nič po sebe nezanechá. Ratchet and Clank je dobrým, oddychovým animákom viac menej pre deti, no vhodný by bol ako príbal k nejakému novému dielu hernej série. Ako film, ktorý má brázdiť celosvetové kiná, toho potrebuje ešte veľa. ()

Dragoh 

všechny recenze uživatele

Vzpomínám si na ty krásné dětské chvíle strávené u hry Ratchet and Clank : Size Matters. Hra plná představivosti, akce a humoru. Tyhle 3 věci tento film také nabízí. Jednoduše řečeno - tento film je pro děti, proto ho i tak hodnotím. Rozsáhlá představivost ve filmu se mi opravdu líbila, především názvy různých intergalaktických ras a kreativní názvy zbraní, které ve filmu vystupovaly. Co se mi však nelíbilo a do tématu vůbec nesedělo, byl přehnaně jednoduchý příběh s žádnou zajímavou zápletkou. Hlavní hrdina začíná jako chudák, náhodou u něj přistane robot, a společně zachrání galaxii - nic hlubokého ani nijak extra zajímavého, ale jak už jsem říkal, film je dělaný pro děti. ()

Reklama

Ouwen 

všechny recenze uživatele

Hru jsem nějakou dobu hrál a byla fakt super. Až budu mít pořádnej komp, přes emulátor si zase zahraju. Jinak jsem dlouho neviděl nějakej animovanej film a ani mě tohle moc nezaujalo. Krom stylového vizuálu, mi to přišlo málo nápadité co se týče kamery, hudebně nevýrazné, předvídatelné a tuna klišé mě taky moc nepotěšila. Ještě k tomu, když mi celej tým krom hlavní dvojce byl nesympatickej a otravnej. Nechybí "evil laugh" záporáků, jenom pár slušných hlášek a vtipných situací a badass Victor. Nejvíce mě bavil Clank, tématicky mě to moc nechytlo. Prostě zase outsider zachrání planetu před záporákem. O nic víc zde nejde. Na nějaké zajímavé dialogy zde taky není místo, je to spíš určený dětem. Musim pochválit pestrou paletu bouchaček a jejich provedení. ()

Melios 

všechny recenze uživatele

Čakal som od filmu podľa mojich obľúbených ikonických maskotov z PlayStation 2 éry trošku viac. V jadre veci sa nejedná o zlý film, ale skôr o štandardný projekt zameraný na mladé publikum. Dôvod prečo si, ale zaslúži priemerné hodnotenie je v postave Captaina Qwarka. Už dlho som vo filme nezažil tak strašne moc nesympatický a neschopný charakter, že by vám tak dokázal pokaziť celý zážitok, že by z celkom slušného počinu dokázal zámerne spraviť ťažko pretrpiteľný priemer. ()

honajz2 

všechny recenze uživatele

O té hře vím spoustu věcí. Třeba to, že existuje a... to je tak všechno. Dobře, dost těch trapných pokusů o humor. Věděl jsem do čeho jdu, věděl jsem, že to bude subžánr, který mi pije krev, ale tak nějak jsem doufal, že se to bude brát s nadhledem, ude to spíš komedie a bude se na to dát dívat. A ono taky jo, ale stejně to není nic moc. Pár světlých momentů se tom upřít nedá, ale docela mě to nudilo, zaujalo mě jen prvních 20 minut, humor byl infantilní a postavy taky nebyly bůhvíjak sympatické, většina z nich mi spíš přišla otravná. Dívat se na to dalo, ale to je tak asi všechno. 2* ()

Galerie (110)

Zajímavosti (4)

  • Film obsahuje potitulkovou scénu. (Duoscop)
  • Ve filmu je možné vidět spoustu zbraní z počítačových her. Ale nejvíce zbraní je z "Ratchet and Clank: Up Your Arsenal". (kellne)
  • Flim vznikl podle herní série "Ratchet & Clank" z konzole Playstation. Děj filmu je na motivy první hry, byl ale přepracován například přidáním nových postav. Scény z filmu můžeme vidět v nejnovější hře z této série, která v dubnu 2016 vyšla na PS4. (stitch7)

Reklama

Reklama