Reklama

Reklama

Ratchet a Clank: Strážci galaxie

  • USA Ratchet and Clank (více)

Ratchet & Clank vypráví příběh dvou nepravděpodobných hrdinů (Ratchet ­‐ mechanik, Clank - robot), kteří se snaží zastavit odporného cizince Dreka od zničení všech planet v Solana Galaxii. Když narazí na nebezpečné zbraně schopné zničit celé planety, musí spojit své síly s týmem hrdinů s názvem Strážci galaxie, aby galaxii zachránili. Během jejich cesty se dozvíme mnoho o hrdinství, přátelství a důležitosti objevování vlastní identity. (Indigo Film)

(více)

Videa (8)

Recenze (43)

silentname 

všechny recenze uživatele

"Ratchet A Clank" pre mňa spadá do kategórie - "Okey." Nehral som nikdy hry, takže nemôžem to posúdiť ako sa to drží predlohy a moje hodnotenie sa bude vzťahovať čisto na film sám o sebe. A nemyslím si, že je to to najhoršie, čo som tohto roku videl. Ani v rámci animovaných filmov. Len je to podľa mňa trošku priemerný film, ktorý nevie ponúknuť veľa originálneho materiálu a zaujímavých nápadov, ani len sympatických postáv. Výnimku pre mňa tvoria Elaris a Clank. Ratchet je celkom okey, no inak mám pocit, že ostatné postavy ma nejako neoslovili. Najmä kapitán Qwark je v tomto filme absolútne idiot a okrem toho absolútne nesympatický od začiatku filmu. Človek ho proste neznáša. Čo sa týka príbehu, tak je neskutočne rozutekaný a má niekoľko rôznych odbočiek najmä pri konci, ktoré sú skutočne zbytočné a len to zbytočne ešte viac komplikujú. A keď to máme s veľmi stereotypnými a nezaujímavými postavami. Animácie sú podľa mňa okey, ale je vidno, že Rainmaker ešte ako filmové štúdio len začínajú a nie je to nič svetoborné. Nemôžem povedať, že by som si to neužil ani trochu, ale je to len v rámci "okey kategórie." Hodnotenie: C ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele

Z nostalgie ke hře jsem udělil hvězdičku,jinak je ovšem všechno špatně.Film po celou dobu zoufale tlačí na pilu,jak se snaží být za každou cenu vtipný,takže jsem na konci zjistil,že jsem se ani jednou nezasmál,děj mě vlastně vůbec nezaujal,jen jsem mohl v jednu chvíli souhlasit s jednou z postav,když vykřikla:"Kdy už to skončí?" ()

Reklama

Campbell 

všechny recenze uživatele

Mám hodně rád herní sérii Ratchet A Clank. hrál jsem všechny díly a na film jsem byl zvědavý. Nakonec jsem první hrál hru(která vyšla jako hra podle filmu, natož film je remakem první hry RAC, natož hra je remake první hry a zároveň hra podle film:-)), hra byla parádní. Film už zas tak moc ne. Nechápejte mě špatně bavil jsem se dobře, ale něco mi tu chybělo. Humor byl podle hry s pár odkazama na popkulturu, jen občas mi přišel humor vnucenej. Animace byla parádní jako ve hře, a akce tu byla překvapivě slušně nasnímaná. Scény se zbraněma byly parádní, jen mi chyběl třeba takovej "Groovitron" :-)). Film se mi líbil ale proč sem posledních 20 minut furt koukal na hodinky? To není dobré znamení. Já jakožto fanoušek hry si nedokážu představit jak člověk na tenhle film kouká když hru nikdy nehrál. ()

Ouwen 

všechny recenze uživatele

Hru jsem nějakou dobu hrál a byla fakt super. Až budu mít pořádnej komp, přes emulátor si zase zahraju. Jinak jsem dlouho neviděl nějakej animovanej film a ani mě tohle moc nezaujalo. Krom stylového vizuálu, mi to přišlo málo nápadité co se týče kamery, hudebně nevýrazné, předvídatelné a tuna klišé mě taky moc nepotěšila. Ještě k tomu, když mi celej tým krom hlavní dvojce byl nesympatickej a otravnej. Nechybí "evil laugh" záporáků, jenom pár slušných hlášek a vtipných situací a badass Victor. Nejvíce mě bavil Clank, tématicky mě to moc nechytlo. Prostě zase outsider zachrání planetu před záporákem. O nic víc zde nejde. Na nějaké zajímavé dialogy zde taky není místo, je to spíš určený dětem. Musim pochválit pestrou paletu bouchaček a jejich provedení. ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Playstationová legenda, kterou fanoušci dobře znají ovšem bohužel ji ocení asi jen nenáročné děti snad jen z toho důvodu, že je film barevný a hejbe se. Přitom to úplně špatné není, pár dobrých vizuálních nápadů jak vystřižených z dílny Dreamworks se najde, ovšem celé to je takové zoufale nemastné neslané a sterilní. Dabing celkově, ale i nových postav, které neznáme z předešlých her ani nového rebootu, potěší zejména kvůli dobrému dabingu známých herců, nic extra však tahle sympatická dvojka na velké obrazovce nabídnout nedokáže a asi měla zůstat jen jako in-game filmečky. Dvojky se beztak kvůli špatným finančním výsledkům nedokáčkáme, tak je lepší oprášit PS2 nebo dáš šanci novému dílu...5/10 ()

Galerie (109)

Zajímavosti (4)

  • Film obsahuje potitulkovou scénu. (Duoscop)
  • Ve filmu je možné vidět spoustu zbraní z počítačových her. Ale nejvíce zbraní je z "Ratchet and Clank: Up Your Arsenal". (kellne)
  • Flim vznikl podle herní série "Ratchet & Clank" z konzole Playstation. Děj filmu je na motivy první hry, byl ale přepracován například přidáním nových postav. Scény z filmu můžeme vidět v nejnovější hře z této série, která v dubnu 2016 vyšla na PS4. (stitch7)

Reklama

Reklama