Všechny tajné věci

• USA Every Secret Thing (více)
Trailer

Detektiv se snaží rozluštit záhadu zmizelých dětí a hlavních podezřelých: dvou mladých žen, které byly před lety odsouzeny za smrt kojence. (Filmbox)

Trailer

kaylin

Ten příběh není špatný, ale v podstatě od začátku tak nějak tušíte, že to, co se stalo, nebylo tak, jak je to prezentováno. A co si budeme povídat, ono zase nezbývá tolik možností, jak by to mohlo být provedeno. Co celkem oceňuji, to je finále, které je pořádně sžíravé a které ukazuje, že hrdinou může být každý. ()

kecal

Dlouhé nic a přitom je příběh celkem zajímavý, jen se prostě režisérce nepovedlo ve mě vzbudit prakticky žádnou emoci. Žádná z postav mě nezajímala, snad až na již několikrát zmiňovanou Danielle Macdonald. Herecké výkony to stejné, ta jediná trochu zajímavá postava, byla spíš dobře napsaná, než zahraná. ()

Mesmeric

Takže si to shrneme - nuda, nuda, nuda, nejhloupější flashbacky vůbec (teda pokud jejich účel bylo udělat z diváku debily, tak dobrá práce), nuda, nuda a ještě nudnější rozuzlení. Jo a to jsem ješět nezmínil hlavní účinkující, která si asi spletla natáčení s fitkem, kam měla mít namířeno. Nedívejte se na to, promrdáte 93 minut svého života. ()

castor

Jednou už šláply zatraceně vedle, takže když se v ospalém městě ztratí malá holčička, zájem vyšetřovatelů směřuje k dvěma dívkám, které se před časem vrátily z nápravného zařízení. Nezajímavá detektivka, která nemá špatný námět, ale tvůrci za kamerou působí hrozně pasivně. A moc se nepředvádí, abychom byli spravedliví, ani herci před kamerou. Nemá to atmosféru, chybí tah na bránu. Dokumentaristka Amy Berg jednoduše neoslovila. Dobrý režisér zvládne napumpovat napětím i jízdu na eskalátoru, jenže tady to nevyšlo. Divák nemá jakýkoliv důvod si tohle drama znovu pustit. Teda možná pokud by mi DVDčko donesla Elizabeth Banks – v prádle a s jiným účesem. ()

hansel97

Velmi kvalitně zpracovaná kriminálka, díky níž naprosto chovám obdiv k spisovatelce Lauře Lippman za vymyšlení tak skvělého příběhu a scenáristce a režisérce Amy Berg za to, jak skvěle tohle mistrovské dílo přenesly na obrazovku. Způsob jakým tu totiž příběh byl vyprávěn byl vynikající. To jak byly prostříhané flashbacky i vyprávění postav, mělo neuvěřitelný styl a celková temná atmosféra se také vydařila, i když to na mě nejspíš tak působilo jen díky tomu, že šlo o vraždy dětí. A ještě by to chtělo potlesk pro Danielle Macdonald (na čsfd ani není), protože žádnou postavu jsem tak dlouho ve filmu nenáviděl tak moc jako její. Když jsem její postavu Alice viděl na obrazovce, chtělo se mi jí většinou 100x profackovat, ale naštěstí jsem se udržel, jinak bych si zase rozbil obrazovku. Každopádně beru jako umění, dotáhnout ztvárnění filmového zloducha k tomu, že vás diváci naprosto nenávidí. ()