Anomálie

• Velká Británie The Anomaly

Bývalý voják Ryan Reeve se ocitá v zajetí a probouzí se v nákladním autě, aniž by si pamatoval, jak se tam dostal. Ryan je obviněn z únosu dítěte, proto se snaží poskládat střípky vzpomínek, ale o devět minut a čtyřicet sedm sekund později opět ztrácí vědomí. V beznadějné situaci nemá jinou možnost než zjistit, co se skrývá za jeho výpadky paměti. Anomálie je jedinečný sci-fi thriller, který se zabývá otázkou ovládání myšlenek. (Bontonfilm)

manas1 odpad!

na tohle se dá napsat jenom tohle... !!!! raději nepouštět.. ztráta času !!! nesmysl od samého počátku...bezvýznamná kravina co vypadá jak kdyby točili 15 letí študáci !!! Ani hlava ani pata..!! logický rozum přestává pracovat nad takovým kýčem !!! ()

Morrigen

Sci-fi zase trošku jinak. Nejsem velký milovník daného žánru a přiznám se bez mučení, že motivací ke shlédnutí tohohle filmu byl především Ian Somerhalder. Vypíchla bych především jednoduchost - minimum (ale dostačující) postav, bez zbytečných zmatků, žádná přehnaná aktivita FBI a podobných amerických složek, lehce zpacovaný děj. Skoky v čase byly pro mě příjemným osvěžením, hlavně zpočátku filmu navozují tu příjemnou atmosféru, zpomalené bojové scény opravdová lahůdka - za mě jedno velké významné plus. Ale zase aby té chvály nebylo přespříliš, tak musím přiznat, že ke konci už jsem se začínala nudit a pokukovat po hodinkách, rychlé tempo se ve druhé polovině notně zpomalilo a především - jedenkráte napálit synka je sice klišé, ale pěkně fungující, podruhé už to smrdí jen natahováním stopáže. Co se týče samotného závěru, tam nám tvůrci opravdu hodně polevili, protože to to vypadalo jen jakýs takýs splácaný dojezd, čekala jsem přece jen větší bombu ať už co se boje týče, tak i závěrečné myšlenky. Ovšem poslední záběr celého filmu mé zklamání přece jen trochu zmírnil. Když se to vezme kolem a kolem, Anomálie nabírá zpočátku slušné obrátky, které ale postupem času padají až téměř na dno, přesto si nemyslím, že by se jednalo o úplně zbytečný film. Exceluje především v rovině jednoduchosti, přímočarosti a bez přehnaných efektů s dopadem na celosvětovou populaci. ()

Milsa

V podstate si stačí prečítať popis filmu a už ani netreba pozerať. Pointa filmu sa dá pochopiť do 15 minúť a divák pozerá už len preto, lebo chce vedieť prečo. Keby sa film sám neprezrádzal, možno by aj moje hodnotenie bolo vyššie. Na druhej strane je to celkom vydarený film, takže za pozretie určite stojí. ()

Atrejka1

Jsem z toho zmatená, protože je to strašně zmatený...nevím jestli to chci zkouknout ještě jednou, ale budu muset to zkouknout ještě jednou, pokud nechci zůstat zmatená...Jsem emo jako synáček záporák a asi se půjdu zapálit... Tři body za nápad a za zpomalený souboje. ()

JancakV

Ale no tak. Kdybych měl tomuhle dát 1–2 hvězdy, tak co bych dal ještě slabším filmům. To by tu přibylo odpadu. Nápad skvělý, akční scény dobrý, vcelku se na to dalo koukat a ani obsazení/charaktery nebyly marné. Zábava na úrovni posledních Transformers: Zánik. Jo, mohlo to být lepší. Ale to platí v podstatě vždy. ()

Final

Nízkorozpočtové béčko ve všech ohledech. Děj filmu mi trochu připomíná Zdrojový kód, který však působil mnohem celistvěji a funkčněji. Myšlenka tohoto snímku je zajímavá, jenže její zpracování už tak zajímavé není. Desetiminutové úseky ze života Ryana jsou vytvořeny tak, aby si je divák dokázal spojit, jenže to nemění nic na faktu, že působí až moc chaoticky. Bojové scény jsou chvílemi dokonce úsměvné, protože vypadají jako rvačky prvňáčků na základce. Efekty jsou naprosto mimo a kromě pár nepříliš ladících futuristických scenérií jsou vlastně i úplně zbytečné. ()

stret

Čisté béčko, prechádzajúce v bojových scénách do nechcenej komičnosti a trápnosti. Hlavnú postavu si zahral sám režisér a pôsobil tak trocha ako retard aj v roli herca aj v roli režiséra. Jedna hviezdička za jedinú uveriteľnú postavu vo filme Alexis Knapp - hezká holčina, a za srandovne prišpendleného Briana Coxa - jediného známeho herca - s ledkami prilepenými na hlave, ktorý necekol ani mäkké F. ()

huhuhu783

Jak začít...........blik blak blik blak blik. Hodně trapnej odvar Počátku nebo Zdrojovýho kódu.Jestli ste aspoň jedno z toho viděli,taxi tento film odepřete s tím,že si nechcete kazit dojem žánru.Je to opravdu o ničem a kdyby tam neobsadili Alexis Knapp jako takovou pěknou společnici tak bych se snad ani nedodíval blik blak blik blak a závěrečný title. Konečně ()

aneeet15

Film, kterej mi nedával žádnej smysl, ztrácela jsem se v ději od začátku. Pořád jsem doufala, že přijde moment prozření, jenže ten nepřišel. Jedna hvězdička za Iana Somerhaldera. ()

cartyci

Nebolo to najhoršie ale ani najlepšie.Príbeh skákal z mesiaca do mesiaca ale najhoršie boli pre mňa bojové scény ,ktore trvali celú večnosť. ()

Ryorka

koukla jsem na to jen kvůli krásnejm očím Iana Somerhaldera ale teda ...........tohle fakt neeeeee. Pitomost na entou. ()

vw.cobra

Nápad sám o sobě není špatný, ovšem jeho zpracování je zoufalé. Do toho nevkusná hudba, která je 3x hlasitější než dialogy - více než jednu hvězdu si tenhle film nezaslouží. ()