Anomálie

• Velká Británie The Anomaly

Bývalý voják Ryan Reeve se ocitá v zajetí a probouzí se v nákladním autě, aniž by si pamatoval, jak se tam dostal. Ryan je obviněn z únosu dítěte, proto se snaží poskládat střípky vzpomínek, ale o devět minut a čtyřicet sedm sekund později opět ztrácí vědomí. V beznadějné situaci nemá jinou možnost než zjistit, co se skrývá za jeho výpadky paměti. Anomálie je jedinečný sci-fi thriller, který se zabývá otázkou ovládání myšlenek. (Bontonfilm)

Renie42

Já nevím, co k tomu mám říct. Zvláštní, divný, nejasný, bez příběhu, který by dával smysl. Jediný, za co dávám hvězdy jsou ty zpomalené bitky a ten futuristický Londýn. ()

Guran

Co se zde dá vychválit? Možná tak bojové scény. Ty se opravdu povedly, jinak herečtí představitelé a samotný film je jedno velké béčko. Hlavně divadlo Noela Clarkea, který dokonce se ujal režie. Opravdu s*ačka, která se ze začátku vyvíjela na pěknou podívanou, ale byla pohřbena svou béčkovostí a nepřekvapivými zvraty. ()

Pitryx odpad!

Tak jak to zpočátku vypadalo nadějně, tak jsem se po více než půlhodině začal nudit, a v polovině to vypnul. Do konce jsem se podíval, až když jsem měl jinou práci, a sledoval to jen jedním okem. Pár záběrů z budoucnosti, a pak guláš nad guláš. Pořád dokolečka totéž a totéž. Pro mne naprostá blbina tak za desítku s bídou. ()

johnsnow

B-čko jak vyšité, ale kurňa dali si na tom záležať až sa divím, že to má tak slabé hodnotenie. Super akčné scény s dobrými spomaľovačkami, aj dej to má fajn. Ja som spokojný. ()

Facerr

Docela ok bojový scény, i když dělaný až přehnaně na efekt, výýborná roštěnka, ale bídná pointa. Tenhle film byl fakt anomální, ovšem ne v nejlepším slova smyslu. ()

blazma

Prazvláštní snímek. Děj a atmosféra kde ani hlavní postava ani vy skoro nemáte páru co se tady sakra děje, docela u mě zabrala takže jsem se bavil jak to šlo. Herecké obsazení mi je taky sympatické a celkem jsem to dokoukal bez problémů, ikdyž je pravda že neustále se opakující zpomalování při akčních scénách je ze začátku super, tak to nakonec začalo spíš otravovat. Průměr, protože je to druh filmu který zapneš jednou, za pár dní zapomeneš že jsi ho viděl a už si ho nepustíš znovu. ()

paradoxman

Pořád to vypadalo, že to bude blbost, ale vydržel jsem až do konce. Zajímavé zpracování stokrát ohraného scénáře. Jedna hvězda navíc za slow motion při bitkách. ()

Saxos

Anomálie zpravidla znamená nějaké odchýlení od obecného pravidla nebo normálního jevu. Zde se název přesně trefil. Film se hodně odklonil od normálního jevu. ()

BaseDallas

Nuž, toto sa moc nevydarilo. Herci neboli zlí, ale nelogičnosť a stupidita konania postáv vás bude rozčulovať. Samotné sci-fi tentokrát nebolo márne, no film aj napriek obstojným trikom, pôsobí lacno. Ak ste Anomáliu ešte nevideli, ani to neodporúčam, je ešte dosť filmov, ktoré si zaslúžia vašu pozornosť skôr. ()

thedien

Příjemná oddechovka, kde člověk nemusí moc používat mozek a přitom se to tváří, že to nějaký nápad má. ()

Phoenixcq

Totálně nevyužitý potenciál. Bylo by to za slabší *, na hranici odpadu, ale Alexis je opět děsně sexy, takže to zvedám na slabší **. ()