• xxmartinxx
  *

  Za začátku to ve skutečnosti nebylo zase tak špatný. Když šlo jen o nadšenecký pořad dvou blbečků, kteří si to, že jsou blbečci, uvědomovali a dělali si z toho srandu, bylo to do jisté míry sympatické. Ale přeměnu na komoditu tenhle formát neutáhl a nekonečné ždímání už vůbec ne.(25.9.2014)

 • BigDeal
  *

  Youtube je síce mojim druhým domovom, no akokoľvek som sa snažil, dvojica Smosh mi (na pár výnimiek) so svojim extrémnym prehrávaním nikdy nesadla.(6.9.2014)

 • Splasher

  Haaaaaaaaaaauuuu itz goin'? My name is PjůůůůůůůůůdiKráááááááááááj. ČSFD. Thats cheating. YOU BROKE THE RULES! YOU BROKE THE RULES! YOU BROKE THE RULES! YOU BROKE THE RULES! YOU BROKE THE RULES! YOU BROKE THE RULES! YOU BROKE THE RULES! YOU BROKE THE RULES! YOU BROKE THE RULES! YOU CANT FIX IT! ggvkjvbvbkjf jbvcjbajbvjfv ajfbv jf vfjvb jb fjb jfbvabfvfbvaubf vbdfjvj bfdjb vfdvb fdvb fdc fmcffdckdvfbdvbdbvid\vbjk fbbb\ bd. __________________________________________________________________________________ Bro fist, POMO.(12.8.2013)

 • Kothy
  ***

  Tihle dva týpci dělají celkem vtipná videa. V jednom dokonce mají i české sladkosti. :D(5.11.2015)

 • Wheelcrusher
  ****

  Tyhle 2 paka mě dostávaj každou páteční noc! Holky, máte se co činit:D Ian a Anthony ze sebe snad od puberty dělaj před světem poloretardy, aby si z jejich videí a účesů mohl zvednout sebevědomí kdejakej sociální kretén s úchylkou pro Pokémony a Strážce vesmíru... Možná je to pro jejich diváky produktivní nebo spíš úplnej vopak, každopádně pro ně rozhodně, tak si asi říkaj "do hajzlu s ňákou vostudou a pocitem trapnosti":) Třeba za ty jejich písničky bych nezaplatil ani blbou náhodou, ale postahaný je mám snad všecky;) Hý'z d bóóóx, hý'z d bóxmééén... hý'z d BOX, mén! Tómahówk-t-t-t-tomahóóówk! Nou móóór pérentz, nou mór růůůlz. Jééé nájz tráj móóóm, bat áj ejn't nou fůůl! atd.(12.8.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace