Smosh (TV seriál)

Komedie

USA, 2005, 196x3-7 min

• xxmartinxx

Za začátku to ve skutečnosti nebylo zase tak špatný. Když šlo jen o nadšenecký pořad dvou blbečků, kteří si to, že jsou blbečci, uvědomovali a dělali si z toho srandu, bylo to do jisté míry sympatické. Ale přeměnu na komoditu tenhle formát neutáhl a nekonečné ždímání už vůbec ne.(25.9.2014)

• pankreminek

Smosh má a vždycky měl lepší a horší chvilky. Když zrovna došlo na ty lepší, tak fajn, ale jak mám hodnotit jinak, když je většina, tak k uzoufání trapná?(16.8.2014)

Tyhle 2 paka mě dostávaj každou páteční noc! Holky, máte se co činit:D Ian a Anthony ze sebe snad od puberty dělaj před světem poloretardy, aby si z jejich videí a účesů mohl zvednout sebevědomí kdejakej sociální kretén s úchylkou pro Pokémony a Strážce vesmíru... Možná je to pro jejich diváky produktivní nebo spíš úplnej vopak, každopádně pro ně rozhodně, tak si asi říkaj "do hajzlu s ňákou vostudou a pocitem trapnosti":) Třeba za ty jejich písničky bych nezaplatil ani blbou náhodou, ale postahaný je mám snad všecky;) Hý'z d bóóóx, hý'z d bóxmééén... hý'z d BOX, mén! Tómahówk-t-t-t-tomahóóówk! Nou móóór pérentz, nou mór růůůlz. Jééé nájz tráj móóóm, bat áj ejn't nou fůůl! atd.(12.8.2013)

Smosh jsou originální a od začátku dělali věci jinak než ostatní. Tím Vás buď dostanou nebo znechutí. Přehrávání je pro ně typické. S jejich tvorbou to jde z kopce, začinají být občas opravdu moc trapný. Nikdy je nepřestanu sledovat a obdivovat, určitě stojí za to, dát jim šanci.(13.11.2015)

• BigDeal

Youtube je síce mojim druhým domovom, no akokoľvek som sa snažil, dvojica Smosh mi (na pár výnimiek) so svojim extrémnym prehrávaním nikdy nesadla.(6.9.2014)