poster

Pozvánka od vraha (TV film)

 • Německo

  Online - Meine Tochter in Gefahr

Drama / Thriller

Německo, 2012, 91 min

 • Eddemi
  *

  Chybal k tomu este vlciak Rex... Akoze namet dobry, spracovanie velmi velmi biedne a herecke vykony este horsie. Pomale, naivne. Nemam rada, ked sa dobra tema az takto sprzni.(16.8.2014)

 • OG_Swifty
  **

  Tyhle noční thrillery v televizi jsou vždycky utrpění a jako varování už poslouží produkční země filmu. Ale byla nuda, spát se nechtělo, tak televize běžela dál... film demonstruje sílu internetu tak naivně, že to spíš než drama působí jako nechtěná komedie. Zlej úchylnej lékárník osloví online nezletilou holku, která nemá žádný kamarády, získá si její důvěru a pak málem zničí její chudinku maminku. Maminka se vzhledem dnešní Ivany Trump naštěstí získá na svou stranu typickýho německýho hrdinu a ten pomocí internetu všechno zjistí a malou Jessičku zachrání. Kdyby se toho námětu chopil někdo schopný, tak to skutečně mohlo být zajímavý, ale tohle bylo fakt naivní. Záběry zlýho lékárníka - hackera, jak hackuje cizí email pomocí hledání na googlu a příkazů CTRL+C | CTRL+V a ničí tak matce holky život, byly prostě k smíchu. Do toho holka běhá všude s noťasem, má přes tisíc "followerů" a píše si jen s holkou, kterou nikdy neviděla a malej kluk, taky hacker, jí pomáhá (potom i matce) - to to prostě korunovalo. Neskutečná sračka, která mě ale vlastně docela zabavila.(14.11.2016)

 • Puppy
  *

  Zlý Internet :-)(26.9.2015)

 • Amper01
  ****

  Zprvu nudné... Ale nebezpečně pravdivé. Co je jednou na síti... A také je smutné (potvrzuji z reality) jak se zvláště malí orientují v technoogiích. Zatímco rodiče ani netuší, co vše je možné, ratolesti se v tom pohybují jako ryby ve vodě - bohužel bez znalostí temných stránek, bez zodpovědnosti... Tento film bych doporučil lidem nad 30 a zvláště nad 45 mající děti.(26.8.2014)

 • troufalka

  Nechápu, jaký má smysl dát do upoutávky celý detailní popis k filmu? To už na to nemusí vůbec nikdo koukat!! Kvíz pro bystré hlavy: Kdo najde deset rozdílů mezi fotkou 1 a fotkou 4 dostane bublifuk!(18.8.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace