Skvrny od trávy

• USA All Summers End (více)

Snímek Grass Stains je příběhem o dospívání patnáctiletého chlapce Conrada Stevense (Tye Sheridan), který vyrůstá na americkém maloměstě. Když kvůli jejich nevinnému vtípku nešťastnou náhodou zemře starší bratr Conradovy první dívky Grace Turnerové (Kaitlyn Deverová), Conrad a jeho dva nejlepší kamarádi utečou z místa nehody, aby se pokusili vyhnout zodpovědnosti. Jakmile to však udělají, Conrad je sžírán pocitem viny a vtrhne mezi Greaceinu truchlící rodinu ve snaze odčinit všechno, co pokazil. Záhy však zjistí, že se každý z členů rodiny snaží vypořádat se svou ztrátou jinak – zvláště pak Grace, která se jak po citové, tak i tělesné stránce upne ke vzkvétajícímu vztahu s Conradem. Ten se teď musí potýkat s pravdou, zatímco se snaží vyvážit výčitky svědomí s narůstající touhou po mladé dívce. (HBO Europe)

DonBraso

Já v tomhle filmu vidím to dospívání s černou tečkou,kdy člověk neví jak odčinit a říct pravdu někomu do koho se zamiluje.Naprosto jednoduché a úplně stačí mně ke štěstí.Tye Sheridan prostě umí tyhle herecký polohy až vás to melanchonicky převede do dospívání.Samozřejmě by se tu dalo namítnout pár věcí,ale já tyhle žánrovky prostě můžu,kde se občas nic moc extra velkýho neděje,ale jen plyne život a kamera s ním:) 75% ()

rigby

Teenagerský film, který obsahuje všechno, co obsahovat má. Navíc silnou dávku nostalgie po zapomenutých letech mládí a stesky nad chybami. Nic víc, nic míň. Jako oddychovka po pracovním týdnu dobré. Nenáročné, ale přitom se na to dobře dívá. 3- ()

PanPyzamo

Skvrny od trávy je takový nadprůměrný romantický film. Příběh má celkem dobrý nápad, ale přeci jen je to takové nic moc. Celkově se vám snaží předat ponaučení, které je dobré, ale tam to tak končí a jinak příběh už moc nemá co nabídnout. Hudba také není nijak mistrovská a spíš tento film nedoporučuji. 6/10 ()

Konev

Hned na začátku, když jsem viděl ty výrostky, tak jsem tušil, že bude mazec. Další část filmu se točí o tom, kde se spolu vyspat /já jsem měl v 15. jiné starosti/ a nakonec je z toho jen závěr vyprávění. K tomu připočtěte už skoro tradiční filmové neporozumění rodičů s dětmi a máte to celé. Takže škoda, čekal jsem rozhodně víc. ()

omega_SK odpad!

Vobec nebavilo. Akoze aky-taky pribeh to ma, ale nic nefunguje. Pre mna nepozeratelne (vdaka Ti oooo mocny stvoritel za tlacitko zrychlenia prehravania). Reprizu ani za trest. ()

mart93

Jak píše Malarkey - není to úplně špatný ale depresivní. Koukal jsem na to původně jen kvůli Kaitlyn a znova to vidět asi nemusím. Raději mám filmy po kterých se cítím dobře.... ;) Protože brečet Kaitlyn sem fakt vidět nechtěl.. hned dvakrát ()