Křižovatky života, to jsou reálné příběhy obyčejných lidí. Uvidíte rodinné příběhy, které se mohou týkat i vás nebo vašich blízkých. Násilí, zrada, nemoci, závislosti, těhotenství náctiletých… Příběhy přinášející zlomové životní okamžiky, emoce, drama s dobrým i špatným koncem. Příběhy, které zatím nezachytil žádný dokumentární seriál. Křižovatky života sledují celý průběh událostí od počátku až k jejich vyřešení nebo konci. Ne každá životní situace má svůj happy end. Pokud jste si prošli nebo právě procházíte podobnými situacemi, možná vám pomohou podívat se na problém z jiné perspektivy. (TV Prima)

Mara97

Šílená kamera, tragické herecké výkony, pochybný scénář. I když občas se najde díl, na který se dá kupodivu dívat a nesmát se v jednom kuse. Já docela chápu, že tvůrci chcou, aby příběhy vypadaly skutečně, ale ne vždy se to povede. Jenže příběhy v reálu nemusejí být ani skutečné, nikde to není potvrzené. Třeba vše pochází z ruky scénáristy, který si svoji kariéru představoval jinak... A když jsem Křižovatky začal sledovat jen proto, abychom mohli další den ve škole vyzdvihovat nejvíc nesmyslné věci a smát se jim, je asi něco špatně. Úplný odpad to tedy rozhodně není, aspoň Křižovatky pobaví, i když to nebyl původní záměr tvůrců. ()

tucnakova odpad!

Máte na návštěvě televizně závislou ( a asi i nahluchlou ) tchýni s vytříbeným vkusem a neomylným čuchem na ty největší divácké pecky ?! A zároveň taky v domě jedinou místnost s televizí, z které není úniku, protože právě tam ještě vaření, mytí, praní a věšení ?! Pak víte a chápete, jaký jsem dnes měla večer - ale, TY BRĎO, já doteď tápu, čeho jsem to vlastně byla svědkem ... ! Jak je něco takovýho vůbec možný, lidé dobří ? Uf. ()

safety odpad!

koukám už na třetí díl, abych to mohla objektivně ohodnotit ....to myslej vážně? jako reality? jako výměna manželek s vypravěčem? proč to hrají tak katastrofálně? jestli to chtěli udělat jako reality, tak by to nemohli takhle hrát okatě a jestli to hrají, proč se tv spokojila s takovými výkony? chápu, že to nejsou asi herci, ale tohle je strašný.. strašný... dobře za Odpad, který to vyneslo - si zaslouží takové hodnocení.. ()

Beawish odpad!

Chvíli mi trvalo, než jsem uvěřil, že tohle je míněno zcela vážně. Kdyby existovalo nějaké panoptikum televizních zrůd, nějaké Ringling Bros. and Barnum & Bailey Freak Show, tenhle "dokument" by v něm měl mít čestné místo. Dokument? Napsal jsem dokument? I já působil věrohodněji, když jsem v šesti letech na vánoční besídce předstíral, že jsem borovice. ()

Košoun odpad!

Když si myslíte, že už česká televizní tvorba nemůže klesnout níž, tak v prime time náhodou přepnete na Primu... A něco podobného Křižovatkám života jsem v životě neviděl. Smutný (ale neoriginální) příběh o alkoholické matce zahraný těmi nejhoršími "herci", s amatérskou kamerou, rádoby dokumentárním stylem... Já o tom ani nedokážu psát, všechny ty vzpomínky se vrací... Nejzaslouženější odpad, který jsem tu kdy udělil! Zlaté Prostřeno... ()