Rande na dvě noci

Po velmi politováníhodné společně strávené noci se dva cizí lidé vzbudí a zjistí, že prospali blizard, který zasypal sněhem celý Manhattan. Teď zůstali uvěznění v malém bytě a jsou nuceni se seznámit mnohem víc, než by noc strávená s náhodnou známostí vyžadovala. (Filmbox)

Axela

Ak máte chuť pozrieť si ľahký romantický film, urobiť si jednoduchý a príjemný večer, zasmiať sa a príliš nerozmýšľať, tento film je ako stvorený pre vás. Dokonca ani hlavný herci, ku ktorým som bola zo začiatku skeptická, sa viac-menej osvedčili, takže som si to nakoniec naozaj užila! ()

IZFNP

Viac týchto jednoduchých, no čarovných filmov! Filmov, ktoré plnohodnotne uspejú u romantických duší i hľadačov pohodoviek na nedeľné večery. Filmov, ktoré diváka zabavia svojou prirodzenosťou, nevtieravosťou a úsmevnosťou. Filmov, ktoré sú bystré a pri tom neznejú ako niečo, čo by si nedokázali povedať dvaja mladí ľudia (no dobre, až také cool rozhovory neznámi ľudia väčšinou asi nevedú, ale vďaka Tellerovi a Tipton to jednoducho nevadí). Na film určite čochvíľa zabudnem, ale i tak sa jednalo o naskrz príjemnú skúsenosť.70% ()

anetd1

Příjemně oddychová záležitost, která nepřináší nic překvapujícího, splňuje však přesně to, co slibuje a sluší jí to. Milese Tellera a jeho role prostě můžu a hlavní představitelce jsem si přála párkrát trochu proplesknout, to byl ale asi účel. ()

blazma

Jedna z těch pro mě lehce nadprůměrných komedií, což je překvapující jelikož nemám rád filmy, s tím sexuální podtextem, který akorát chce nalákat nadržené puberťáky. Nic méně něco na tom bude, příběh který měl být pouze jako známost na jednu noc a ''náhoda'' zařídila, že to tak nakonec nebude. ()

Mia2906

Príjemná komédia so sympaťákom Milesom Tellerom. Originalitu nečakajte, je to skôr nenáročná jednoduchá a nevtieravá oddychovka na sobotňajší večer. Aj keď neohúri, príjemne pobaví. ()

oSiSko

Poprvé treba poznamenať, že ona je absolútna bohyňa a za ňu samotnú je to 10/10. K filmu, ale treba povedať, že to bolo často nudné, zdĺhavé, ale dvaja hlavní protagonisti to potiahli hore. 70 % ()

Nicole32

Dobre, reálne to je na film priemerný ale na mňa silno zapôsobil. Chcela som si vypnúť hlavu a dostať sa do pohody a to sa mi výborne podarilo. Presne to je slovo, ktoré tento film definuje - pohodový. Pohodový herci, atmosféra, postavy a dialógy. Postavy sú sympatické, herci veľmi prirodzený a je medzi nimi cítiť chémiu. Je to príjemné, zasmejete sa, s charaktermi sa ľahko stotožníte a konverzácie medzi tými dvoma sú veľmi prirodzené. Posledných dvadsať minút trošku drhne, ale výrazne to filmu neškodí. ()

LencaN

Ti dva mě děsně bavili. Každý úplně jiný, od samého začátku si lezou na nervy, ale dohromady jsou roztomilost sama. Všechno jsem jim věřila. Miles Teller není prvoplánový krasavec, ale tím to bylo lidštější a reálnější. Nemusel mít vymakané bicepsy, psí oči uměl na Analeigh Tipton udělat snad o to působivější. Dva celkem looseři si založí profil na seznamce, domluví si jednu společnou noc, jenže zasáhne osud a bouřka, což Megan uvězní s Alecem v jeho bytě. Postřehla jsem, že asi po první půlhodině jsem se celou dobu usmívala. Dokonce ten film zabrousil i do vážnější polohy, ale zvládnuté to bylo dobře. A vlastně proč nedat plné hodnocení, když nemám co vytknout a skvěle jsem se bavila. Ok, 5* pro ty dva cukrouše. ()

zigy

typická romanticko-teenagerská věc, tentokrát docela málo opepřená pikantnostmi (škoda), ale docela psychologicky silná, díky dobře napsaným dialogům ústředního sympatického dua. Božská Analeigh je bez komentáře, jen doufám, že dostane nějakou pořádnou roli ještě. ()

svist10

Sice to nebolelo, díky tématu to působí svěže, ale vytvořit si k postavám jakýkoli vztah je zhola nemožné. Takhle bezkonfliktní a nevýraznou komedii jsem dlouho neviděl. Chybí cokoli navíc, snad krom závěrečné necelé čtvrthodinky, která je opravdu navíc, v tom negativním smyslu. Jsem zvědav, na kolik detailů z příběhu si vzpomenu dejme tomu za týden. Na to, jak jsem se na film po prvním traileru těšil, je průměr velkým zklamáním. ()

RoyBatty444

Celkom zaujímavá jednoaktovka s dvoma rozdielnymi charaktermi, ktorý si nájdu cestu k sebe aj keď je chémia sprvu proti a bez zásluhy blizardu by z toho nič nebolo. Celkom dobre zahraté a to, ze Alec sprvu nezapadal tomu asi dopomohlo najviac. Na koniec, ale možno trochu moc nanútený happy-end aj keď dobre zvládnuté stvárnenie. Keby sa to trochu odlepilo od zeme a rozbehlo mohlo to byť aj viac. Okolo komédie, to ale len chodí. Príjemné je nenútené vystupovanie hlavných postav vo vzájomnej komunikácii a postrehy na sex. ()

Alisce

Jsem příjemně překvapena, protože tenhle film není úplně hloupé romantické klišé. Je to originální a zábavný. Po dlouhé době dobrá romantická komedie, kterou chci ještě někdy vidět. Docela jsem se bála toho obsazení, ale ono bylo nakonec úplně super. ()

Lostris...

Jsou filmy, u kterých se těžko vysvětluje, proč pět hvězd. Protože Miles Teller a jeho postava (být na místě Megan, zapůsobil by na mě úplně stejně = charisma, humor, projev. Plus skutečnost, že není prvoplánově líbivý a vystajlovaný a svůj šarm nechává vyniknout postupem času a o to opravdověji). Protože se spolu baví přirozeně, nenuceně, vtipně a uvěřitelně. Protoze sexuální scéna působí reálně. A protože to všechno dohromady funguje. Viděla jsem to už několikrát a vždycky se bavím. A už je v oblíbených. Věřím ale, že je to hodně o sympatiích k hlavním představitelům. Pokud vám už od začátku nesednou, pravděpodobně se to během filmu moc nepromění. I když Miles zvládne svým pohodovým projevem hodně... Troufnu si říct, že zklamat to nemůže. Spíš mile překvapit a pozitivně naladit. ()

opiumka

Rozhodně jedna z lepších romantických komedií. Mile vtipná, sympatické hlavní postavy, hezká zápletka. Ano, trošku hloupoučký konec, ale to se od romantické komedie očekává. ()

Aria.style

Miles Teller a Analeigh Tipton spolu-skvělý nápad. Miles opět nezklamal. Vtipný od začátku až do konce. Jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Děkuju za 86 minut zábavy. Dávám rozhodně 5 hvězdiček a doporučuju!! ()