Polopatě (TV pořad)

Česko, 2013, 41 min

Účinkují:

Filip Čapka
  • Big Bear

Já teda nevím. Těch Receptářů a Loskutáků tu už bylo tolik, že další pořad o tom jak správně rozstříhnout čtvrtku nebo na jakou stranu šroubovat šrob šroubovákem abych šrouboval a ne vyšrtoubovával tu už bylo fakt hodně... A navíc Čapku nějak nemusím a ze své místnůstky s cajkem bych jej hnal lopatou. Dávám jednu hvězdu jen proto, že teď už vím jak z jednoho listu okrasné domácí květiny si udělám řízečky abych jich moh mít 5. *(16.2.2015)

Já sice nejsem žádný kutil, ani zahrádkář a přiznám se, že bych nejspíš ani nepoznala, kdyby se mi v tomto pořadu snažili namluvit nějakou blbost, ale ze všech těch "receptářů" a "loskutáků" mi tento počin přijde jako nejlepší. Je pohodový, dobře se na něj kouká a každý tam najde to svoje. A věřím, že když má člověk byt, nebo barák, na kterým musí makat, tak zde najde i inspiraci. A koneckonců i v jiných věcech.(29.11.2015)

Chytrý a zajímavý pořad, který je moderní a aktuální. Nejužitečnější pořad ČT. Rozhodně vhodný pro všechny majitele nemovitosti, kutily a zahrádkáře. V pořadu se sice objevují reklamy, ale je to nejefektivnější představení výrobků. Doufám, že se zde nebude ukazovat jak si vlastnoručně vyrobit krásnou dekoraci ;o)(6.9.2019)

Zatiaľ čo som videl diely veľmi osviežujúce. Oproti konkurencií akési prirodzené, bez nezmyselných reklamných produktov. Postreky na čokoľvek , ktoré sa hemžia v receptári a slovenských odnožiach podobne zameraných programov sa tu zatiaľ nevyskytujú a to je fajn. Skúste udržať latku tam kde je na začiatku... Bohužiaľ aj tu sa presunul z Receptáru dealer chemických produktov p.Kopřiva a tak je to celé v háji ... Koncept bez chémie sa tak celý rozpadol .(23.9.2013)

Inspirační motivační pořad, ale nejsem žádný kutil což ukazuje, že první díl od roku 2013 jsem viděl až dnes, kdy byli moderátoři v rouškách kvůli koronavirové pandemii. Zdá se, že Češi vyrábí něco celý den co si já za stovku koupím v obchodě, kde mi také odborně poradí. Rady na imunitu výborné, ale u mě nejvíce funguje sauna a sport.(8.4.2020)