poster

Polopatě (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2013, 41 min

Kamera:

Daniel Včeliš

Hrají:

Filip Čapka
(další profese)
 • HiddenDragon
  ***

  Neco na zpusob "Receptare", ale ne tak duchodcovske. Podani je hodne neutralni, nenasilne, a i kdyz jsem videl jen jeden dil, rek bych ze v tematech si najde kazdy neco. Neni to nijak podrobne, ale zakladni penzum informaci tu clovek kutil (chovatel, pestitel) ziska, aby nevypadal jak debil, kdyz potrebuje v prodejne pak neco sehnat :-)(22.1.2014)

 • kingik
  **

  Příliš mnoho rad - kutilova smrt. Tok rad a informací, které se na diváka dnes a denně z médií valí, roste a sílí. Obdobně laděný pořad přišel poněkud pozdě a příliš nebere ohledy na to, že už je divák přesycený tím, jak ošetřit sad, odborně vymalovat a nezacákat při tom pokoj anebo vypěstovat stoprocentně ekoefektivní pokojovou rostlinu. Herec Filip Čapka v roli průvodce pořadu je jedna velká katastrofa. Hejhula, co šatník moc neřeší, a možná je jakousi anti-variací na "přemkovskopodlahový" syndrom. Od té doby, co se hobby začalo poprvé řešit na obrazovkách, už mě neláká ani sbírka motýlů, a ani filatelie a od obojího s jistotou upouštím. Chci substrát, štětec do ruky a nejlépe zchátralý sad, abych ho mohl dát do pořádku a já pak mohl Ančičce zase zpívat "kam se jí zakoulelo jablíčko". Když se zakutálí do baráku, tak už budu připravený. Světlo bude, protože z pořadu mě naučili, jak bezpečně vypínač opravit, když se zakutálí pod postel, tak se pochlubím rukodělnou prací postele, včetně roštu a matrace, a když náhodou se vysklí okno, tak taky můžu sloužit. Ne, nemůžu. Rada, jak zasklít okno, mě minula, takže zase něco nebudu umět. Z pozice samouka si poradím i bez tohoto pořadu. Nechci koníčka - chci koně! Počkat, tak to ne, co bych s ním dělal. No ano, mám to! Heuréka! Čapka mně ve své tv relaci polopatě vysvětlí, co dělat s koněm v paneláku. Mé hodnocení: 40%(26.1.2014)

 • tančísvlky
  ****

  Zatiaľ čo som videl diely veľmi osviežujúce. Oproti konkurencií akési prirodzené, bez nezmyselných reklamných produktov. Postreky na čokoľvek , ktoré sa hemžia v receptári a slovenských odnožiach podobne zameraných programov sa tu zatiaľ nevyskytujú a to je fajn. Skúste udržať latku tam kde je na začiatku... Bohužiaľ aj tu sa presunul z Receptáru dealer chemických produktov p.Kopřiva a tak je to celé v háji ... Koncept bez chémie sa tak celý rozpadol .(23.9.2013)

 • chrispe
  ****

  Já sice nejsem žádný kutil, ani zahrádkář a přiznám se, že bych nejspíš ani nepoznala, kdyby se mi v tomto pořadu snažili namluvit nějakou blbost, ale ze všech těch "receptářů" a "loskutáků" mi tento počin přijde jako nejlepší. Je pohodový, dobře se na něj kouká a každý tam najde to svoje. A věřím, že když má člověk byt, nebo barák, na kterým musí makat, tak zde najde i inspiraci. A koneckonců i v jiných věcech.(29.11.2015)

 • Bodega_Bay
  ***

  Sexy verze Přemka provází příjemným kutilským pořadem každou neděli ráno, proč ne. Navíc dostal prostor hodinový manžel urostlý pankáč, takže já si nestěžuju. Nějaká ta občasná divná paní, co vyrábí domácí šampony nebo šije filcové dorty se dala čekat. Naopak zahradnická okénka jsou vždycky přínosná, ta mě fakt baví.(22.3.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace