poster

Polopatě (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2013, 41 min

Kamera:

Daniel Včeliš

Hrají:

Filip Čapka
(další profese)
 • Big Bear
  *

  Já teda nevím. Těch Receptářů a Loskutáků tu už bylo tolik, že další pořad o tom jak správně rozstříhnout čtvrtku nebo na jakou stranu šroubovat šrob šroubovákem abych šrouboval a ne vyšrtoubovával tu už bylo fakt hodně... A navíc Čapku nějak nemusím a ze své místnůstky s cajkem bych jej hnal lopatou. Dávám jednu hvězdu jen proto, že teď už vím jak z jednoho listu okrasné domácí květiny si udělám řízečky abych jich moh mít 5. *(16.2.2015)

 • kingik
  **

  Příliš mnoho rad - kutilova smrt. Tok rad a informací, které se na diváka dnes a denně z médií valí, roste a sílí. Obdobně laděný pořad přišel poněkud pozdě a příliš nebere ohledy na to, že už je divák přesycený tím, jak ošetřit sad, odborně vymalovat a nezacákat při tom pokoj anebo vypěstovat stoprocentně ekoefektivní pokojovou rostlinu. Herec Filip Čapka v roli průvodce pořadu je jedna velká katastrofa. Hejhula, co šatník moc neřeší, a možná je jakousi anti-variací na "přemkovskopodlahový" syndrom. Od té doby, co se hobby začalo poprvé řešit na obrazovkách, už mě neláká ani sbírka motýlů, a ani filatelie a od obojího s jistotou upouštím. Chci substrát, štětec do ruky a nejlépe zchátralý sad, abych ho mohl dát do pořádku a já pak mohl Ančičce zase zpívat "kam se jí zakoulelo jablíčko". Když se zakutálí do baráku, tak už budu připravený. Světlo bude, protože z pořadu mě naučili, jak bezpečně vypínač opravit, když se zakutálí pod postel, tak se pochlubím rukodělnou prací postele, včetně roštu a matrace, a když náhodou se vysklí okno, tak taky můžu sloužit. Ne, nemůžu. Rada, jak zasklít okno, mě minula, takže zase něco nebudu umět. Z pozice samouka si poradím i bez tohoto pořadu. Nechci koníčka - chci koně! Počkat, tak to ne, co bych s ním dělal. No ano, mám to! Heuréka! Čapka mně ve své tv relaci polopatě vysvětlí, co dělat s koněm v paneláku. Mé hodnocení: 40%(26.1.2014)

 • l.enik.c
  ****

  Za mě nejlepší pořad "pro zahrádkáře a kutily". Vždycky jsem nesnášela, když se naši v neděli večer dívali na Loskutáka (trapní Gondíci a nyní snad ještě horší Rychlý) a Receptáře (nudný pořad pro důchodce) a já nevím, co vše, ale tento pořad si ráda pustím i sama. Čapek poměrně příjemný a přirozený moderátor, žádné trapné hlášky a idiotské vstupy ve snaze zaujmout, ale i přesto (a možná právě proto) pořad hezky odsýpá a člověk se dozví spoustu zajímavostí, které já osobně ještě nikde jinde neviděla ani neslyšela. A co navíc, žádné vnucování a reklamy .(31.10.2015)

 • tančísvlky
  ****

  Zatiaľ čo som videl diely veľmi osviežujúce. Oproti konkurencií akési prirodzené, bez nezmyselných reklamných produktov. Postreky na čokoľvek , ktoré sa hemžia v receptári a slovenských odnožiach podobne zameraných programov sa tu zatiaľ nevyskytujú a to je fajn. Skúste udržať latku tam kde je na začiatku... Bohužiaľ aj tu sa presunul z Receptáru dealer chemických produktov p.Kopřiva a tak je to celé v háji ... Koncept bez chémie sa tak celý rozpadol .(23.9.2013)

 • HiddenDragon
  ***

  Neco na zpusob "Receptare", ale ne tak duchodcovske. Podani je hodne neutralni, nenasilne, a i kdyz jsem videl jen jeden dil, rek bych ze v tematech si najde kazdy neco. Neni to nijak podrobne, ale zakladni penzum informaci tu clovek kutil (chovatel, pestitel) ziska, aby nevypadal jak debil, kdyz potrebuje v prodejne pak neco sehnat :-)(22.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace