Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Nový moderní hobby magazín Filipa Čapky. Užitečné informace o zahradách, bydlení a stavebních úpravách všeho druhu. Nejnovější trendy pro Vaši inspiraci v pravidelných rubrikách představujeme moderní trendy dnešního hobby. (oficiální text distributora)

Recenze (29)

Marze 

všechny recenze uživatele

Inspirační motivační pořad, ale nejsem žádný kutil což ukazuje, že první díl od roku 2013 jsem viděl až dnes, kdy byli moderátoři v rouškách kvůli koronavirové pandemii. Zdá se, že Češi vyrábí něco celý den co si já za stovku koupím v obchodě, kde mi také odborně poradí. Rady na imunitu výborné, ale u mě nejvíce funguje sauna a sport. ()

l.enik.c 

všechny recenze uživatele

Za mě nejlepší pořad "pro zahrádkáře a kutily". Vždycky jsem nesnášela, když se naši v neděli večer dívali na Loskutáka (trapní Gondíci a nyní snad ještě horší Rychlý) a Receptáře (nudný pořad pro důchodce) a já nevím, co vše, ale tento pořad si ráda pustím i sama. Čapek poměrně příjemný a přirozený moderátor, žádné trapné hlášky a idiotské vstupy ve snaze zaujmout, ale i přesto (a možná právě proto) pořad hezky odsýpá a člověk se dozví spoustu zajímavostí, které já osobně ještě nikde jinde neviděla ani neslyšela. A co navíc, žádné vnucování a reklamy . ()

Reklama

Big Bear 

všechny recenze uživatele

Já teda nevím. Těch Receptářů a Loskutáků tu už bylo tolik, že další pořad o tom jak správně rozstříhnout čtvrtku nebo na jakou stranu šroubovat šrob šroubovákem abych šrouboval a ne vyšrtoubovával tu už bylo fakt hodně... A navíc Čapku nějak nemusím a ze své místnůstky s cajkem bych jej hnal lopatou. Dávám jednu hvězdu jen proto, že teď už vím jak z jednoho listu okrasné domácí květiny si udělám řízečky abych jich moh mít 5. * ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Od té doby, co opět bydlím v domě, jsem zhodnotil, že pořad Polopatě a jeho moderátor Filip Čapka je to nejlepší pro kutily, co v televizi současnosti existuje. Příjemný moderátor, fajn témata, ve kterých si vždycky něco najdu, nikdo si tu na nic nehraje, prostě pohoda...co víc si přát. Každou neděli ráno se kvůli tomu budím tak akorát, abych se mohl dívat. ()

tančísvlky 

všechny recenze uživatele

Zatiaľ čo som videl diely veľmi osviežujúce. Oproti konkurencií akési prirodzené, bez nezmyselných reklamných produktov. Postreky na čokoľvek , ktoré sa hemžia v receptári a slovenských odnožiach podobne zameraných programov sa tu zatiaľ nevyskytujú a to je fajn. Skúste udržať latku tam kde je na začiatku... Bohužiaľ aj tu sa presunul z Receptáru dealer chemických produktov p.Kopřiva a tak je to celé v háji ... Koncept bez chémie sa tak celý rozpadol . ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama