Polopatě (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2013, 41 min

Daniel Včeliš

Filip Čapka

Neco na zpusob "Receptare", ale ne tak duchodcovske. Podani je hodne neutralni, nenasilne, a i kdyz jsem videl jen jeden dil, rek bych ze v tematech si najde kazdy neco. Neni to nijak podrobne, ale zakladni penzum informaci tu clovek kutil (chovatel, pestitel) ziska, aby nevypadal jak debil, kdyz potrebuje v prodejne pak neco sehnat :-)(22.1.2014)

Zatiaľ čo som videl diely veľmi osviežujúce. Oproti konkurencií akési prirodzené, bez nezmyselných reklamných produktov. Postreky na čokoľvek , ktoré sa hemžia v receptári a slovenských odnožiach podobne zameraných programov sa tu zatiaľ nevyskytujú a to je fajn. Skúste udržať latku tam kde je na začiatku... Bohužiaľ aj tu sa presunul z Receptáru dealer chemických produktov p.Kopřiva a tak je to celé v háji ... Koncept bez chémie sa tak celý rozpadol .(23.9.2013)

• Big Bear

Já teda nevím. Těch Receptářů a Loskutáků tu už bylo tolik, že další pořad o tom jak správně rozstříhnout čtvrtku nebo na jakou stranu šroubovat šrob šroubovákem abych šrouboval a ne vyšrtoubovával tu už bylo fakt hodně... A navíc Čapku nějak nemusím a ze své místnůstky s cajkem bych jej hnal lopatou. Dávám jednu hvězdu jen proto, že teď už vím jak z jednoho listu okrasné domácí květiny si udělám řízečky abych jich moh mít 5. *(16.2.2015)

Já sice nejsem žádný kutil, ani zahrádkář a přiznám se, že bych nejspíš ani nepoznala, kdyby se mi v tomto pořadu snažili namluvit nějakou blbost, ale ze všech těch "receptářů" a "loskutáků" mi tento počin přijde jako nejlepší. Je pohodový, dobře se na něj kouká a každý tam najde to svoje. A věřím, že když má člověk byt, nebo barák, na kterým musí makat, tak zde najde i inspiraci. A koneckonců i v jiných věcech.(29.11.2015)

Za mě nejlepší pořad "pro zahrádkáře a kutily". Vždycky jsem nesnášela, když se naši v neděli večer dívali na Loskutáka (trapní Gondíci a nyní snad ještě horší Rychlý) a Receptáře (nudný pořad pro důchodce) a já nevím, co vše, ale tento pořad si ráda pustím i sama. Čapek poměrně příjemný a přirozený moderátor, žádné trapné hlášky a idiotské vstupy ve snaze zaujmout, ale i přesto (a možná právě proto) pořad hezky odsýpá a člověk se dozví spoustu zajímavostí, které já osobně ještě nikde jinde neviděla ani neslyšela. A co navíc, žádné vnucování a reklamy .(31.10.2015)