poster

Polopatě (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2013, 41 min

Účinkují:

Filip Čapka
(další profese)
 • Big Bear
  *

  Já teda nevím. Těch Receptářů a Loskutáků tu už bylo tolik, že další pořad o tom jak správně rozstříhnout čtvrtku nebo na jakou stranu šroubovat šrob šroubovákem abych šrouboval a ne vyšrtoubovával tu už bylo fakt hodně... A navíc Čapku nějak nemusím a ze své místnůstky s cajkem bych jej hnal lopatou. Dávám jednu hvězdu jen proto, že teď už vím jak z jednoho listu okrasné domácí květiny si udělám řízečky abych jich moh mít 5. *(16.2.2015)

 • chrispe
  ****

  Já sice nejsem žádný kutil, ani zahrádkář a přiznám se, že bych nejspíš ani nepoznala, kdyby se mi v tomto pořadu snažili namluvit nějakou blbost, ale ze všech těch "receptářů" a "loskutáků" mi tento počin přijde jako nejlepší. Je pohodový, dobře se na něj kouká a každý tam najde to svoje. A věřím, že když má člověk byt, nebo barák, na kterým musí makat, tak zde najde i inspiraci. A koneckonců i v jiných věcech.(29.11.2015)

 • Asmodin
  ***

  Chytrý a zajímavý pořad, který je moderní a aktuální. Nejužitečnější pořad ČT. Rozhodně vhodný pro všechny majitele nemovitosti, kutily a zahrádkáře. V pořadu se sice objevují reklamy, ale je to nejefektivnější představení výrobků. Doufám, že se zde nebude ukazovat jak si vlastnoručně vyrobit krásnou dekoraci ;o)(6.9.2019)

 • tančísvlky
  ****

  Zatiaľ čo som videl diely veľmi osviežujúce. Oproti konkurencií akési prirodzené, bez nezmyselných reklamných produktov. Postreky na čokoľvek , ktoré sa hemžia v receptári a slovenských odnožiach podobne zameraných programov sa tu zatiaľ nevyskytujú a to je fajn. Skúste udržať latku tam kde je na začiatku... Bohužiaľ aj tu sa presunul z Receptáru dealer chemických produktov p.Kopřiva a tak je to celé v háji ... Koncept bez chémie sa tak celý rozpadol .(23.9.2013)

 • Marze
  ***

  Inspirační motivační pořad, ale nejsem žádný kutil což ukazuje, že první díl od roku 2013 jsem viděl až dnes, kdy byli moderátoři v rouškách kvůli koronavirové pandemii. Zdá se, že Češi vyrábí něco celý den co si já za stovku koupím v obchodě, kde mi také odborně poradí. Rady na imunitu výborné, ale u mě nejvíce funguje sauna a sport.(8.4.2020)