Mladý dračí ninja

Magic Kid

Rodinný / Komedie / Akční

USA, 1993, 86 min

• Danoboss

Prečo neschvália zákon, ktorý by zabránil "Donovi The Dragonovi Wilsonovi" hrať vo filmoch. Aj keď v tejto hrôze sa iba mihne... celý film je hlúpy a strašne nudný... 12 ročný chlapec ktorý má odhadom 50 kilov ale rozbije také korby, že to svet nevidel a keď nakoniec na jedného nestačí, tak pribehne slizký Wilson a happyend.(16.9.2008)

• raduna01

Z Kevina se pro jeho nindžovské schopnosti stane filmová hvězda. Dostane nabídku na film a hned v zápětí na natočení dalšího pokračování. To ale dělá učitelce Suzan starost, protože Kevin zanedbává učení a hrozí mu, že nezvládne přestup na střední školu. Bezohledného producenta Davida to však nezajímá. Kevin je z filmového průmyslu rozčarovaný, a utíká před ním z domu. Strýček Bob se ho vydává hledat.(2.10.2010)

• Deimos

TV/// Obsazení 4/10 Děj 3/10 Hudba 7/10 Efekty 4/10/// +především hudba jako z 80tých let -hodně špatná choreografie (dost nereálné), film je výhradně pro děti/// No když jsem viděl začátek, měl jsem nutkání od toho odejít. Působilo to na mě hůř než Americký Ninja s Dudikoffem. Prostě slátanina pro děcka. Navíc dost trapná a toporná. Říkal jsem si, vidět to před 10-12 lety tak se mi to může líbit, ale teď? Přesto, ke konci to dostane nějaký spád a je to už docela koukatený. Asi je to tím, že jsem prostě na tu hru přistoupil. Ale pořád si myslím že to je blbost. Určitě horší než Karate Kid./// Celkem 41%/// PS: Oficiální text distributora je úplně mimo.(8.11.2008)

• cariada

Ale jo jako odpolední oddechovka to jde. Sourozenci jedou do Hollywoodu za strejdou Bobem ne zrovna úspěšný agent na prázdniny. Ten dluží peníze a tak je vystaven nebezpečí, ale nejenom on ,ale i děti naštěstí jeho synovec je vášnivý ninja a tak se za strejdu neustále pere. Film je postavený na bitkách , ale taky na pěkné Megan Kevinovo starší sestra. Je to spíš taková akční komedie pro děti, ale neurazí ani dospělého. musíte to brát s nadhledem, pak se budete možná i bavit, těch 40 % si to zaslouží ode mě.(15.4.2009)

• Wacoslav1

Směšná komedie pro dětičky. K odpadu jsem neměl daleko. Nakonec jsem se slitoval ani nevím proč.10%(23.9.2014)