Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dvě soupeřivé rodiny z louisianských mokřin musí dát stranou své problémy, aby vyzrály nad novým druhem nesmírně nebezpečného aligátora, který v důsledku chemické havárie zmutoval v monstrózního požírače lidí. V tomto filmu o obrovském tvorovi uvidíte Jordana Hinsona a Victora Webstera. (Universal Channel)

Videa (1)

Recenze (48)

hladass 

všechny recenze uživatele

Další z řady neškodných SyFy blbůstek, plná silně nepovednených digitálních efektů, hysterických, otravně napsaných postav a krokodýlů a zbytečně dlouhého děje... Původní nápad mi přišel poměrně zábavný, lidé, které pokousal zmutovaný krokodýl se také posléze také mění v krokodýly, taková variace na vlkodlačí filmy, no škoda, že samotný film už tak zábavný nebyl... Jak jsem již psal, nudné, otravné, zdlouhavé, prostě naprostá ztráta času... Jeden bod dávám za poslední scénu, ta mě pobavila... ()

ConanVJ 

všechny recenze uživatele

Jako ze začátku hodně vtipnej sranec, ale pak to nějak omrzelo. Vtipných c¨situací je zde spoustu, ale není to tím, že by to bylo záměrně vtipné (a nebo přece jen je?). Efekty jsou opět krásně slabé, postavy se chovají vážně až to bolí, ale to je u těchto filmů klasika. Na takový film musí mít člověk zrovna náladu aby ho dal až do konce, já ho dal a znovu už to vidět nemusím. 15% :) ()

Reklama

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Griff Furst poslední dobou opravdu perlí a pod hlavičkou SyFy tvoří jeden „klenot“ za druhým. Tentokrát dal ruce pryč od žraloků a pavouků a vzal si na mušku aligátory. Svým způsobem se mu skutečně nedá upřít kreativita, že ve svých filmech přinese něco neokoukaného, leč díky svému podprůměrnému režisérskému umu z toho nedokáže vytřískat všechen skrytý potenciál. Aligátoři vrhající ze svého ocasu smrtelné ostny – koketování s lykantropií? Doufal jsem, že to nebude zas až takový průser, jenže ani tentokrát tomu prostě nemůžu dát ani průměrné hodnocení. Opět tu bylo tolik nelogických kopanců a slabých digitálních efektů, že mi to prostě nebylo umožněno. A to i přes docela úsměvné buranské hlody („Dneska si budeš hlaveň leštit sám“). (více na: http://solo-solosworldofhorror.blogspot.cz/2014/01/ragin-cajun-redneck-gators-2013.html ) ()

George Stobbart 

všechny recenze uživatele

Ďalšia zo SyFy srandičiek, tentoraz pre zmenu s vraždiacimi aligátormi, ktoré začnú mutovať a vraždiť v Louisianských bažinách. A aj keď mám SyFy vcelku rád a režisér už tiež ponúkol niekoľko schopných filmov, toto ma nebavilo. Samé buranské kecy, otravné postavy, zdĺhavosť, humor čo vyznieva iba trápne a do toho chabé digitálne aligátory... Nuda. ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Furste ty mě sereš. Mám tvoje filmy rád ale sem tam hodíš fakt blbou sračku a letos jsi natočil dvě, tohle a Ghost shark. Navíc máš totálně skvělý nápady. Kde jinde uvidíme ducha žraloka který zabíjí lidi nebo v tomhle filmu krokodýli kteří když Vás pokoušou stanete se taky krokodýly? Ano taková reinkarnace vlkodlačin. Je to strašně blbé ale sem tam zábavné, navíc tvůrci věděly že tenhle film je kravina tak sem nacpaly humor který celkem ušel, ale třeba efekty byly šíleně slabé a celý film byl zbytečně dlouhej a nudnej. A to nemluvím o naprosto tragickém konci který musel nudit každého. Ale na druhou stranu o lehce lepší než Ghost shark. ()

Galerie (20)

Zajímavosti (1)

  • Film se natáčel v Baton Rouge a v St. Amant v Lousianě. (rafix)

Reklama

Reklama