Cesta krokodýlů

• Česko Mutantní krokodlaci z bažin (více)

Dvě soupeřivé rodiny z louisianských mokřin musí dát stranou své problémy, aby vyzrály nad novým druhem nesmírně nebezpečného aligátora, který v důsledku chemické havárie zmutoval v monstrózního požírače lidí. V tomto filmu o obrovském tvorovi uvidíte Jordana Hinsona a Victora Webstera. (Universal Channel)

Aechato6 odpad!

Už od začátku filmu jsem nevěděl zda se smát či brečet. Nakonec jsem se smál při debilnich nápadech postav a brečel při strašném CGI zpracování aligátorů. O mém finálním hodnocení definitivně rozhodl zoofilní konec. ()

Pythonator odpad!

Blbost stejně hloupá jako její název. Viděno omylem jedním očkem při surfování na netu. Nevím jestli to měla být komedie, ale scéna ve které předhodí aligátorovi psíka aby měli čas utéct je vskutku úsměvná. Kdybych někomu vykládal, že jsem viděl film o aligátorech zmutovaných tajnou přísadou do alkoholu, co měli vražedné trny na ocase skoro jako Stegosaurus a ty trny dokázali vystřelením použít jako vrhací nože....no nevím, jestli by mi to někdo věřil. A co teprve dodat drobný detail, že to ve skutečnosti nebyli jen zmutovaní aligátoři, ale přeměnění lidé z městečka...no nevím. Byl jsem zhulený já nebo tvůrci toho filmu? Jo a grafické provedení animace jak už tomu u podobných sračkofilmů bývá, bylo fakt dost levné. No čuměl jsem jak puk a mnul si oči do krve. ()

argus123 odpad!

Stupidita ! Blbe dialogy, blbe situacie ktore odražaju inteligenciu postáv vo filme, nelogickosť a amaterizmus najhrubšieho zrna ! Do polovice filmu som si myslel ze to nic neprekona ale akonahle sa začali meniť ludia na aligatorov tak som mal dosť aj ja. Azda za naj scenku by som pokladal tu kdej otec premeneny na aligatora zachrani svoju dceru z tekuteho bahna ktora ho pozna vďaka premenenho zlatého zubu ! xDDD Čiže pozor toxicky odpad z nelegalnej pálenky premieňa aj zlato xDDD. Proste to nevymyslíš, už som videl aj uzol na zabradli ale toto posunulo hranicu. ()

stanof

To skutočne nestojí ani za komentár,ani za hviezdičku! Griff Furst má niektoré filmy fakt dobré,ale toto je nepriatelné. Je to brak a scifi nezmysel. A herecké výkony... ? Je to pravda,že hrajú čo vedia alebo za čo im platia. 20%?!!! ()

PORTER44

Hrozná slátanina,příšerný efekty,krokodýli jsou jak z plastové hračky z hračkářství a ještě k tomu jsou zmutovaní ze špatně vypálené kořalky.Nejhumornější scéna když krokodýlovi místní chlápek hodí malýho psa-mazlíka svý mámi do tlamy aby ho zdržel ()

kataklysm

Film o spletenci nelogických situací, šťavnaté buchtici a opravdu "hezky vizuálně vytvořených aligátorech". Jo, jde to. Na jednu hvězdu to bezpochyb rozhodně je, především také díky scéně, kdy děvče zlaté je ve sračkách v bažině a pro aligátora je snadnou obětí. Ten na ní chvíli civí a otvírá svou opravdu vykreslenou tlamu se zlatým zubem. Ona na to zareaguje " Tati?" . . . Není třeba dál nic dodávat.... ()

eMejla odpad!

Neskutečně trapné, neskutečně uboze zahrané, neskutečné zábavné. Vážně, plně si uvědomuji ubohost tohoho "díla", ale smál jsem se snad celou dobu a nemohl jsem se přimět přepnout to na jiný kanál. ()

patho666

Sračka to určite je, to bez debaty. Jednu hviezdu si to ale dokázalo vybojovať. Pri záverečnej scéne a zo dva krát aj počas tohto skvostu som sa zasmial. U takýchto sračiek sa to počíta. ()