poster

Madonna: Hung Up (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

USA, 2005, 5 min

Režie:

Johan Renck

Hudba:

Madonna

Komentáře uživatelů k hudebnímu videoklipu (10)

 • Marek1991
  **

  Brutálne sexistické dielo. To, čo tam predviedla, najmä v niektorých momentoch, to nemôže bežného chlapa nechať len tak bez zaujatia, párkrát som myslel, že nám ukáže klitoris s ohanbím alebo si rovno niečo strčí do pošvy. Tanečné chvíľky boli fajn, no čo by bolo toto dielo bez skupiny ABBA, asi by nebolo a preto to, že prespievali niečo a dali do toho len pár Madonniných vsuviek neviem veľmi oceniť.(6.12.2013)

 • MM_Ramone
  *

  Pieseň "Hung Up" je úvodná, v poradí prvá skladba z desiateho radového, štúdiového albumu americkej speváčky, ktorá si hovorí Madonna. Album sa volá "Confessions on a Dance Floor". Vyšiel pätnásteho novembra roku 2005 pod značkou vydavateľstva Warner Bros. Records. Pozorne si pozrite videoklip, ktorý táto kabalistická stará suka natočila za krvavé doláre svojich satanistických mecenášov ku songu "Hung Up". Oplzlé diabolské tanečné kreácie černochov, aziajatov, hispáncov, mulatov, ktorým kraľuje zvrhlá Madonna. Pre bieleho človeka v jej chorom svete niet miesta. *(19.9.2019)

 • kingik
  ****

  Madonna nepřímo posloužila jako neplacená reklama mobilním operátorům a dala vale pevným linkám. S kým to tak vehementně nechtěla telefonovat, dodnes zůstává záhadou. Dotyčného měla, jak sama v písni zpívá "plné zuby" , a telefon pořád drnčel a ne a ne přestat. Telefonní song se dlouho držel v popředí zájmu, ale když ho hodnotím zpětně, je to docela solidní odrhovačka obsahující v sobě nápěvky švédské legendy ABBA. Nebyla to zdaleka první spolupráce Madonny s režisérem Johanem Reckem, tentokrát vyšla asi nejlépe ze všech. Zpěvačka v něm opět zdatně popírala svůj věk, když její postava měla fitness proporce. Tohle bylo její taneční období, se kterým slavila velký úspěch. Nápaditost klipu se počítá, i když vizuál má určité technické nedostatky a není až tak vybroušený, jak bych si představoval. Výrazovost songu je nepřehlédnutelná. 80%(22.11.2013)

 • Handle
  ****

  Téhož času jsem to zbožňoval... :)(22.1.2015)

 • corpsy
  ****

  Speváčka opäť skúsila niečo iné, ako po stránke hudobnej ( cover ) tak po stránke vizuálnej ( viď klip ) a myslím, že kvalita oboch je viac ako dobrá.(13.7.2018)

 • Loki_Six
  ****

  https://www.youtube.com/watch?v=EDwb9jOVRtU(9.5.2019)

 • helloween93
  ***

  Neskutečná odrhovačka, která se ohrála již po prvních týdnech, nicméně v klipuje alespoň na co koukat. 3*(19.1.2015)

 • Zikus
  *****

  V druhý polovině klipu vypadá fakt božsky.(4.8.2015)

 • mira007
  *****

  V době kdy taneční hudba šla do ústupu, tak se Madonna vytasila s tanečním albem z kterého je tahle pecka. Klobouk dolů, jít takhle proti proudu, tak to jsem si té dámy začal poprvé vážit a podruhé když jsem viděl jaký gymnastický kousky předvádí ve svých letech v tomhle videoklipu.(3.6.2017)

 • monalisa69
  *****

  https://www.youtube.com/watch?v=6JK7-rFt8pY(27.2.2017)