Co je důležitější pro mladého muže, než počet děvčat, které dostane do postele? Pro čtyři kamarády Brada, Erica, Zeka a Jonathana opravdu nic. Každou neděli se setkávají v baru a mluví o svém oblíbeném sportu - svádění děvčat. Jejich příběhy vždy obsahují mnohé pikantní zajímavosti a utužují vzájemné přátelství. Na každého jednou dojde. Hned tři z povedené čtveřice se, aniž o tom tuší, seznámí se stejnou dívkou, kvůli které ztratí hlavu. Jejich kamarádství je ohroženo, neboť začnou soupeřit o její pozornost. A jak to bývá, když je více kohoutů na jednom hnoji... (oficiální text distributora)

willis

american pie pro dvacátníky? no dvakrát jsem se zasmál. Popis onanovací techniky "cizinec", mi připadal docela novátorský.:) (18.7.2005) ()

Oxymoron

Super komedie, která rozesmívá svým vytříbeným sexuálním humorem a nikoliv lacinými fekálními scénami, jako většina komedií na tohle téma. Vyloženě jsem se tlemil od začátku až do konce. Jen ty české a slovenské názvy jsou poněkud zarážející: Zbičovaní, V pasti sexu, Chytrá holka... To pojmenovával nějaký brigádník, ne? PS - Film jsem viděl nedávno po letech znovu. Nebylo to už tak vtipné, jako když jsem se na to díval tehdy poprvé někdy kolem mých 16-17 let. V tu dobu to bylo poměrně originální téma, které se ale stalo poslední dobou celkem běžným námětem každého druhého sitcomu. Hodnocení ale nechávám. Na tom přelomu století to bylo fakt vtipné. ()

Geller

Pohodová komedie založená především na velmi zábavných dialozích. Ale hlavně nebrat vážně o to tu opravdu nejde. ()

gusman

Dosti chabé. Jako komedie nic moc, okoukané téma, nepřinášející žádný nový pohled, navíc končící zcela očekávaně. Prostě vše už tu X-krát bylo. Herecké výkony standartní, ale u takovéhoto snímku snad ani nejdou hodnotit, nikde totiž není nic, v čem by šlo zazářit nebo zkazit. Nejkvalitnější z filmu byly české titulky - perfektní překlad:) ()

drinker

Inteligentní komedie o sexu - že je to protimluv? V záplavě shitu co se dnes běžně o sexu točí se to tak může zdát, ale Whipped je příjemnou vyjímkou - není ani trochu trapný, či laciný. Je to prostě ze života (a vůbec nevadí, že se zaměruje jen na to jedno), plus spousta geniálních nápadů, hlášek a hlavně závěr ke všemu grátis. Ideální letní snímek. Jedna hvězda dolů za pár slabších scén (např. ten vibrátor v hajzlu, ale to vcelku v klidu aspoň zachránila ta scénka mezi titulkama). Bez zajímavosti ani není to, že režisér a scénarista se tímto uvedl jako debutant (žel tak zatím i zůstává). ()

Olík

Tuto "prý" komedii začínají úvodní věty z úst ústřední čtveřice, v kterých nám tvůrci hned vybalí na stůl, o co vlastně půjde. Mia „každý šuká každýho – to je přirozený“. Brad „já můžu poskytnout ženě téměř všechno, co chce – včetně klobásy“. Zeke „nejdůležitější věc, jak ošálit lidi je pokusit se získat jejich číslo a dostat se k nim domů“. Jonathan „měl jsem devět žen - já vím, devět žen, když je Vám dvacetšest – to je, jako bych byl panic“. Takže žádná romantická komedie o čemž by vypovídalo schéma tří nejlepších přátel zamilovaných do stejné ženy, ale jenom sled tupých hospodských rozhovorů o kozách, kouření a dalších chlapáckých tématech. ()

alambert

Tenhle film je pro mě výjimečný. Už proto, že jsem ho prvně viděl, když mi bylo asi 12, takže jsem z něj měl (vzhledem k tématu) pochopitelně zážitek. Navíc byl problém v tom, že v té době ještě neeexistovalo EPG, titulky jsem nestihl a bylo to u babičky, kde nebyl internet. Ani ČSFD jsem ještě snad neznal, takže pro mě bylo v podstatě nemožné zjistit jak se jmenuje. A v podstatě jsem na to i zapoměl. Když jsem ho pak časem objevil, asi po 8 letech, byl jsem uplně nadšenej a při druhém shlédnutí měl takovou nostalgickou náladu, že jsem na to zase spíš koukal očima dvanáctiletého kluka a i tak hodnotím. Nicméně myslím, že minimálně průměrně dobrá komedie to určitě je. Děj není extra silný, ale vybrané hlášky a scénky jsou (aspoň pro mě) nezapomenutelné... :-D ()

danielwanderer

Heh, čakal som niečo v štýle Prci Prci Prcičky, alebo tak a čo prišlo? Nemôžem sa ubrániť pocitu, že sa jedná o niečo veľmi podobné, len o pár rokov staršie. Štyria kamoši Zek, Jonathan, Brad a Eric majú rozdielny štýl života, ale všetci rovnakú nedeľu; v obľúbenom bistre si vždy hovoria o svojich sexuálnych zážitkoch. Typický chlapi, čo chcú zasunúť a zmiznúť. No teraz prišla ona... Mia... Dievča, ktoré im to všetko vráti? Komédia podarená, hlášky skutočne nezabudnuteľné, !podarený slov. dabing!, ale... Zamýšľať sa nad dôvodom exitencie tohto filmu je trochu... ...nezmyselné, pretože mi pripadá veľmi zbytočný, taká pomsta chlapom, preto hodnotím priemerne. ()

Hank

Laciné i když v podstatě o ničem, teda o sexu...se spoustou velmi kvalitních dialogů, zapamatovatelných hlášek a situací (a nemyslím jen již zniňované "jako od cizího":o)...že by komedie o sexu pro starší..asi jo...a docela dobrá ()

SuzieS odpad!

nedokoukano, vzdala jsem to po 20 minutach. Velmi beztvare, nudne, hlasky jak od Petra Novotneho... ne,, opravdu ne... ()